
sisiorex [ Pretorianin ]
mam problem z rfactor
taka akcja :zainstalowałem rfactor,potem moda 2005 i nieurochamia mi sie ikonka z rfactorem co zrobić trzeba żeby działało ?
Kaka11 [ Konsul ]
dokładniej?
Foks!k [ Medyk ]
masz wersje Trial :) Musisz kupić oryginał albo postarać sie o ciasteczko :P