GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam problem z rfactor

03.06.2007
13:17
smile
[1]

sisiorex [ Pretorianin ]

mam problem z rfactor

taka akcja :zainstalowałem rfactor,potem moda 2005 i nieurochamia mi sie ikonka z rfactorem co zrobić trzeba żeby działało ?

03.06.2007
13:27
[2]

Kaka11 [ Konsul ]

dokładniej?

03.06.2007
13:32
[3]

Foks!k [ Medyk ]

masz wersje Trial :) Musisz kupić oryginał albo postarać sie o ciasteczko :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.