X-treme boy [ Pretorianin ]
CMANTARZ |1| Poznajmy się... ;]
Wpadłem na pomysł stworzenia karczmy po przeczytaniu archiwym...wątki o duchach,oobe itp.
Rozmawiamy tutaj na tematy zakazane,takie o których ludzie boją się mówić na codzień,o których mówiąt tylko odważni,o swoich przeżyciach,duchach,o spotkaniach z nimi,poltergeistach,oobe.
REGULAMIN
1.Nie klniemy.
2.Mówimy tylko na tematy związane z duchami,tematami zakazanymi i tymi co powyżej.
3.Nie śmiejemy się z tych którzy mieli spotkanie z poltergeistem i inną formą astralną.
4.Straszymy się od godziny 21 do 6 rano
NO TO JAKO ŻE PIERWSZY DZIEŃ TO STRASZYMY SIĘ DO PÓŁNOCY OD TERAZ!!
W każdej części będę zamieszczał linka do poprzedniej,najleprzą historię/przeżycie itp. z poprzedniego oraz aktywnych urzytkowników.

Wiewiórk [ - Syska ! ]
Cmantarz ?

davids89 [ Konsul ]
Daj juz sobie spokój z zakladaniem watkow bo cos ci to chyba nie wychodzi.