GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CMANTARZ |1| Poznajmy się... ;]

03.06.2007
12:35
[1]

X-treme boy [ Pretorianin ]

CMANTARZ |1| Poznajmy się... ;]

Wpadłem na pomysł stworzenia karczmy po przeczytaniu archiwym...wątki o duchach,oobe itp.
Rozmawiamy tutaj na tematy zakazane,takie o których ludzie boją się mówić na codzień,o których mówiąt tylko odważni,o swoich przeżyciach,duchach,o spotkaniach z nimi,poltergeistach,oobe.
REGULAMIN
1.Nie klniemy.
2.Mówimy tylko na tematy związane z duchami,tematami zakazanymi i tymi co powyżej.
3.Nie śmiejemy się z tych którzy mieli spotkanie z poltergeistem i inną formą astralną.
4.Straszymy się od godziny 21 do 6 rano

NO TO JAKO ŻE PIERWSZY DZIEŃ TO STRASZYMY SIĘ DO PÓŁNOCY OD TERAZ!!

W każdej części będę zamieszczał linka do poprzedniej,najleprzą historię/przeżycie itp. z poprzedniego oraz aktywnych urzytkowników.

03.06.2007
13:01
smile
[2]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Cmantarz ?

03.06.2007
13:14
smile
[3]

davids89 [ Konsul ]

Daj juz sobie spokój z zakladaniem watkow bo cos ci to chyba nie wychodzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.