GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Morrowind pytanie

03.06.2007
12:27
[1]

boskijaro [ Senator ]

Morrowind pytanie

Gdzie znajdę gildię wojowników w Vivek?

03.06.2007
12:28
smile
[2]

domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]

chyba w dzielnicy przybyszów była;)
ale nie jestem pewien dawno w to nie grałem

03.06.2007
12:32
[3]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Dokładnie. Na placu w najwyższej części Dzielnicy Przybyszów. Jeśli dostajesz się do Vivek przez teleport w Gildii Magów, to wychodzisz z ich siedziby i idziesz w lewo - to ostatni budynek po tej stronie. Zresztą ten plac jest tak mały, że trudno się tam zgubić. ;-)

03.06.2007
12:36
[4]

boskijaro [ Senator ]

Dzielnica Przybyszów - górny parter

Tam jest tylko alchemik i wyjście do Dzielnica Przybyszów (taki taras to jest jakby, nic tam nie ma) :|

03.06.2007
12:41
smile
[5]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Po prostu szukasz w złym miejscu. :-)

Wyjdź z tego piętra, gdzie jest alchemik przez właśnie to wyjście do Dzielnicy Przybyszów i obchodząc budynek dookoła patrz na ścianę - zobaczysz schody w górę, które prowadzą do najwyższego piętra.

Tak samo są skonstruowane wszystkie budynki w innych dzielnicach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.