GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pamietacie to?

03.06.2007
12:15
[1]

[MiKu[ [ rapmuzik ]

Pamietacie to?

Pamietacie to? Az sie lezka w oku kreci, a mi sie wydawalo ze ten program byl calkiem profesjonalny... BTW wiedzieliscie, kto to prowadzil? Radze poczekac na napisy koncowe :D

03.06.2007
12:19
[2]

wornock [ Generaďż˝ ]

Jak już dajesz daj wszystkie linki:



03.06.2007
12:26
smile
[3]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Jeden z komentarzy:

LOL :D Rubik, bylo zostac informatykiem, a nie tym marnym kompozytorkiem.

03.06.2007
12:59
smile
[4]

Shaybeck [ This man have ADHD! ]

ahhhahahahahaha
jaki burak :D

kjaki śpręt zarombisty :D kjakie gierce łoni majuuuu


03.06.2007
13:04
[5]

Ashall [ Konsul ]

kolejny komentarz:

ROTFL! Niech mowia, ze to nie jest debil. :)


BTW. Gram.tv które leci na TV4 wcale nie jest bardziej profesjonalne, mimo 10 lat różnicy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.