[MiKu[ [ rapmuzik ]
Pamietacie to?
Pamietacie to? Az sie lezka w oku kreci, a mi sie wydawalo ze ten program byl calkiem profesjonalny... BTW wiedzieliscie, kto to prowadzil? Radze poczekac na napisy koncowe :D
wornock [ Generaďż˝ ]
Jak już dajesz daj wszystkie linki:

kamyk_samuraj [ Senator ]
Jeden z komentarzy:
LOL :D Rubik, bylo zostac informatykiem, a nie tym marnym kompozytorkiem.

Shaybeck [ This man have ADHD! ]
ahhhahahahahaha
jaki burak :D
kjaki śpręt zarombisty :D kjakie gierce łoni majuuuu
Ashall [ Konsul ]
kolejny komentarz:
ROTFL! Niech mowia, ze to nie jest debil. :)
BTW. Gram.tv które leci na TV4 wcale nie jest bardziej profesjonalne, mimo 10 lat różnicy