GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prośba do grafików

03.06.2007
11:24
[1]

maij [ Mateusz z Zadupia ]

prośba do grafików

chciałbym aby z tego zdjęcia zniknął poltegor. potrzebuje to do szkoły, sam próbowałem, udało się ale i tak widać na krawędziach budynków że cos się działo. z góry dzięki zapomoc

03.06.2007
11:26
[2]

m1a87z [ asd123 ]

eee... z jakiego z-z-zdjęcia??

03.06.2007
11:31
[3]

maij [ Mateusz z Zadupia ]

odszedłem od komputera a obrazek okazał się za duży

03.06.2007
11:36
[4]

M'q [ Schattenjäger ]

Chodzi o to?

03.06.2007
11:38
[5]

M'q [ Schattenjäger ]

Trochę jaśniejsze niebo :P

03.06.2007
11:39
[6]

maij [ Mateusz z Zadupia ]

wyraźnie widoczna jest poświata, nawet powiedziałbym że sylwetka człowieka

03.06.2007
11:41
smile
[7]

Łyczek [ Legend ]

Na drugim zdjęciu tak nie widać...

03.06.2007
11:44
smile
[8]

M'q [ Schattenjäger ]

Teraz dobrze? :)

03.06.2007
11:44
[9]

noname89 [ Bez Imienia ]

Zrobiłbym to ale nie mam czasu dlatego tylko poradzę. Jeżeli używacie Photoshop to nie zamalowujcie tego obszaru gdzie był budynek tylko użyjcie Vanishing Pointa, wtedy to będzie ładnie wyglądało

03.06.2007
11:46
[10]

maij [ Mateusz z Zadupia ]

tak!! 4 obrazek jest chyba idealny, dzięki

03.06.2007
11:48
[11]

M'q [ Schattenjäger ]

Proszę bardzo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.