PUNISHER & HITMAN [ Pretorianin ]
Za ile mogę sprzedać ten zestaw ???
Jade Empire
Sniper Elite
The Settlers II 10-lecie
Gothic 1 i Noc Kruka
Neverwinter Nights II
Worms Forts: Oblężenie
Dark Messiah
Caesar III
Broken Sword
Wszystkie gry są legalne lecz są z wielkiej brytani i jak wiadomo instrukcja poradniki itd. są po angielsku
Nikodinho21 [ Pretorianin ]
2-3 zł
MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
moge kupic za dyszke
KemsaGM [ Centurion ]
no ja bym ci za to dal 20 zł;D

Igierr [ Gwynbleidd ]
200zł mniej bym nie dał
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
150zł
Kompo [ aka dajmispokoj ]
Nie sprzedawaj zestawem, tylko pojedynczo. Znajdziesz więcej chętnych.
m1a87z [ asd123 ]
zgadzam sie z poprzednikiem
marcing805 [ Senator ]
ja bym za to dał około 200-250 zł.

Wiewiórk [ - Syska ! ]
No to przy okazji ile ja za to dostanę :
Test Driver Unlimited
Gothic 2
The Settlers 4 Złota Edycja
Worms Forts : Oblężenie
Soldiers Ludzie Honoru
Ski Jumping 2007
Twierdza
Thief Antologia
Wszystko po Polsku i stan idealny
Lukis - Dołóż dwie stówy i Ci nawet dowiozę dzisiaj ;)
Lukis171 [ Poznańska Pyra ]
Wiewiórk ---> dycha i biore ;)
Valem [ Konsul ]
dam ci piataka
siekator [ Król Rybak ]
Gothic 1 i Noc Kruka
Gdybyś dał "dwójkę" o Noc Kruka to było by to więcej warte.

Mr.Eko [ Michael Scofield ]
Fefnaście zloty.
btw. Wiewiórk -> za ile byś sprzedal same TDU :) ?
[[ [ Pretorianin ]
10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
euro
Wiewiórk [ - Syska ! ]
za 75 zł
https://www.gry-online.pl/bazar_kartatowaru.asp?ID=50076
Ranczo [ Tequila ]
za ok. 200zł

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]
kupie Ski Jumping 07 i Soldiers za piątaka