GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Za ile mogę sprzedać ten zestaw ???

03.06.2007
11:12
[1]

PUNISHER & HITMAN [ Pretorianin ]

Za ile mogę sprzedać ten zestaw ???

Jade Empire
Sniper Elite
The Settlers II 10-lecie
Gothic 1 i Noc Kruka
Neverwinter Nights II
Worms Forts: Oblężenie
Dark Messiah
Caesar III
Broken Sword


Wszystkie gry są legalne lecz są z wielkiej brytani i jak wiadomo instrukcja poradniki itd. są po angielsku

03.06.2007
11:20
[2]

Nikodinho21 [ Pretorianin ]

2-3 zł

03.06.2007
11:21
[3]

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]

moge kupic za dyszke

03.06.2007
11:22
[4]

KemsaGM [ Centurion ]

no ja bym ci za to dal 20 zł;D

03.06.2007
11:22
smile
[5]

Igierr [ Gwynbleidd ]

200zł mniej bym nie dał

03.06.2007
11:24
[6]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

150zł

03.06.2007
11:24
[7]

Kompo [ aka dajmispokoj ]

Nie sprzedawaj zestawem, tylko pojedynczo. Znajdziesz więcej chętnych.

03.06.2007
11:25
[8]

m1a87z [ asd123 ]

zgadzam sie z poprzednikiem

03.06.2007
11:27
[9]

marcing805 [ Senator ]

ja bym za to dał około 200-250 zł.

03.06.2007
11:32
smile
[10]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

No to przy okazji ile ja za to dostanę :
Test Driver Unlimited
Gothic 2
The Settlers 4 Złota Edycja
Worms Forts : Oblężenie
Soldiers Ludzie Honoru
Ski Jumping 2007
Twierdza
Thief Antologia

Wszystko po Polsku i stan idealny

Lukis - Dołóż dwie stówy i Ci nawet dowiozę dzisiaj ;)

03.06.2007
11:33
[11]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

Wiewiórk ---> dycha i biore ;)

03.06.2007
11:50
[12]

Valem [ Konsul ]

dam ci piataka

03.06.2007
12:19
[13]

siekator [ Król Rybak ]

Gothic 1 i Noc Kruka
Gdybyś dał "dwójkę" o Noc Kruka to było by to więcej warte.

03.06.2007
12:21
smile
[14]

Mr.Eko [ Michael Scofield ]

Fefnaście zloty.
btw. Wiewiórk -> za ile byś sprzedal same TDU :) ?

03.06.2007
12:30
[15]

‹[[ [ Pretorianin ]

10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


euro

03.06.2007
12:31
[16]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

za 75 zł

https://www.gry-online.pl/bazar_kartatowaru.asp?ID=50076

03.06.2007
14:49
[17]

Ranczo [ Tequila ]

za ok. 200zł

03.06.2007
15:01
smile
[18]

kkkkkkrystian [ Generaďż˝ ]

kupie Ski Jumping 07 i Soldiers za piątaka

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.