Axl2000 [ Hohner ]
Nokia E50 - jak zdjac przednia obudowe?
Jak w temacie, musze zmienic obudowe i chce to zrobic wlasnorecznie gdyz w komisie zwykle wymieniaja tak, ze caly telefon w sladach po srobokrecie...
Nie wiem jak do tego sie zabrac, po zdieciu tylnej aluminiowek przykrywki na baterie....sie konczy moja inwensja tworcza ;)

Pamir [ Generaďż˝ ]
Ogólnie obudowa trzyma się na zatrzaskach - najprościej zacząć ją zdejmować od góry - z tyłu nad aparatem masz ten kawałek plastiku nad nim jest taka metalowa obwódka która otacza górny guzik - podważ ją w tym miejscu nad aparatem a potem delikatnie odhaczając zaczepy - powinno pójść gładko i bezboleśnie jeśli będziesz to robił z wyczuciem.
Powodzenia :)
Axl2000 [ Hohner ]
udało się, dzięki !! :) wystarczyło paznokciem podwazyc :)