GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia E50 - jak zdjac przednia obudowe?

03.06.2007
10:45
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Nokia E50 - jak zdjac przednia obudowe?

Jak w temacie, musze zmienic obudowe i chce to zrobic wlasnorecznie gdyz w komisie zwykle wymieniaja tak, ze caly telefon w sladach po srobokrecie...

Nie wiem jak do tego sie zabrac, po zdieciu tylnej aluminiowek przykrywki na baterie....sie konczy moja inwensja tworcza ;)

03.06.2007
10:54
smile
[2]

Pamir [ Generaďż˝ ]

Ogólnie obudowa trzyma się na zatrzaskach - najprościej zacząć ją zdejmować od góry - z tyłu nad aparatem masz ten kawałek plastiku nad nim jest taka metalowa obwódka która otacza górny guzik - podważ ją w tym miejscu nad aparatem a potem delikatnie odhaczając zaczepy - powinno pójść gładko i bezboleśnie jeśli będziesz to robił z wyczuciem.

Powodzenia :)

03.06.2007
11:25
[3]

Axl2000 [ Hohner ]

udało się, dzięki !! :) wystarczyło paznokciem podwazyc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.