tsunami [ d-_-b ]
6800le vs 7600Go vs Mobility X1600
Jako ze nie siedze wogole w sprzecie komputerowym od kilku lat, chcialbym zapytac jak wypadaja te karty graficzne wzgledem siebie?
Nosze sie z zamiare upgrade'u/wymiany sprzetu po wakacjach. Obecnie mam GeForce 6800LE AMD64 3000+. Wsumie taki komp mi wystarcza, wiec teraz chcialbym postawic na mobilnosc.
Narazie jest 2-ch konkurentow. HP dv9000t i Mac Book Pro. Jeden ma Geforce 7600 Go z 512Mb ram a drugi X1600 256MB ram.
Dzieki za pomoc.
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
6800 jest zdecydowanie najgorszy bo jest to wersja LE czyli kastrat.
7600 i X1600 w roznych grach inaczej dzialaja, takze sa na porownywalnym poziomie.
tsunami [ d-_-b ]
Generalnie to bede gral w Starcraft 2 jak wyjdzie i moze jeszcze w WoW. Mysle wiec ze 7600 z 512Mb ram bedzie lepsze.
dzieki