GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TV 4 zapowiada serial w konwencji "Miasteczka Twin Peaks"

03.06.2007
09:04
smile
[1]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

TV 4 zapowiada serial w konwencji "Miasteczka Twin Peaks"

Będzie miał tytuł "Regina", choć tak naprawdę bardziej pasowałaby "Zagadka" albo "Tajemnica", bo twórcy nie chcą zdradzić ani obsady, ani tego, kto jest autorem projektu. Pewne jest jedno: serial pojawi się w jesiennej ramówce TV 4.

może tym razem nie spartolą. Ale wątpię.

03.06.2007
09:36
smile
[2]

caramucho [ Pretorianin ]

Rysio w horrorze no no sukces gwarantowany.
A tak poważnie to pewnie zrobią taką samą popelinę ja w "Klątwie" czy jak się ten film nazywał a soundtrack to pewnie jakiś tam Rynkowski zaśpiewa ech.

03.06.2007
09:43
[3]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

W Polsce można nakręcić dobry serial, co udowodnił Pitbull. Pożyjemy, zobaczymy...

03.06.2007
12:12
[4]

Marrovack [ Generaďż˝ ]

TEN obrazek nie napawa optymizmem :)
Ale zobaczymy jak już coś ruszy. Wolę się póki co nie wypowiadać.

03.06.2007
12:16
[5]

siwCa [ Legend ]

UVI, Odwróconych widziałeś ? Jak dla mnie ciekawsza pozycja od Pitbulla.

03.06.2007
12:19
smile
[6]

Selman [ opuszczony ]

Vagina???

03.06.2007
12:27
[7]

rafaleon 2.1 [ Pretorianin ]

siwca-->A Prawo Miasta widziałeś?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.