GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam jakiś dobrych słuchawek do grania najlepiej przestrzennych.

02.06.2007
21:56
[1]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Szukam jakiś dobrych słuchawek do grania najlepiej przestrzennych.

To co w temacie. Chodzi mi głównie o gry bo posiadam bardzo dobre głośniki 2.1. Zakup głośników wielokanałowych odpada bo rozmieszczenie ich po pokoju jest niemożliwe.
Zastanawiałem się nad
Tylko czym się różni ten zestaw z USB?

02.06.2007
22:36
smile
[2]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

Up

02.06.2007
22:39
[3]

Tymbarkus [ Pretorianin ]

W zestawie USB masz karte muzyczna :) Swoja droga, tez nosze sie z zamiarem zakupu tych sluchawek.

02.06.2007
22:41
[4]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

a co to za syf karta ja mam jakąś wbudowaną 5.1

03.06.2007
10:20
[5]

Radkoss [ Starszy Ratownik ]

UP.

I czy lepiej kupić zwykłe słuchawki 2 kanałowe + x-fi + emulator wielokanałowy czy wielokanałowe słuchawki + x-fi ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.