GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sopcast-Problem....

02.06.2007
21:50
[1]

Biały_695 [ Konsul ]

Sopcast-Problem....

Mam problem z programem Sopcast, gdy włączam jakiś program to pojkimś czasi wyskakuje mi błąd-->
Później jeszcze chwile pochodzi i się zacina...Wie ktoś może o co chodzi??

02.06.2007
22:10
[2]

Biały_695 [ Konsul ]

^^^Up^^^
Poratujcie...

02.06.2007
22:17
[3]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

Przeinstaluj?

02.06.2007
22:18
[4]

Biały_695 [ Konsul ]

KaM1kAzE®-->próbowałem...:(

02.06.2007
22:59
smile
[5]

Biały_695 [ Konsul ]

No nie mówcie, że nikt nie wie...

02.06.2007
23:00
smile
[6]

raper741 [ Legend ]

Może zresetuj komputer, przeinstaluj :) W różnej kolejności :)

02.06.2007
23:06
[7]

Biały_695 [ Konsul ]

Już wszystko robiłem...
Ostatnio jeszcze działał,a teraz już nie...

02.06.2007
23:17
smile
[8]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

To sugerował bym podziałać programami leczącymi windowsa, bo wygląda ze sie pomału zaczyna sypać:

Najpierw odinstaluj Sopcasta całkowicie a potem:
1. zacząłbym od antywira: NOD32 skanowanie (www.nod32.pl)
2. Potem jakiś antyszpieg: spybot search and destroy / adaware
3. Jakiś czyściciel rejestru ze syfu: Easy Cleaner / JV16Powertools
4. Poszukał bym błędów w windowsie ogólnie: Norton System Works (WinDoctor)

+ inne zabiegi odmładzające.

Po naprawieniu winszita zainstalowałbym Sopczasta jeszcze raz. Jeśli to bnie pomoze to nie wahał bym sie format i reinstall sysyemu od podstaw.

Pozdr, mam nadzieje ze pomoze :)

03.06.2007
12:08
[9]

Biały_695 [ Konsul ]

Na pewno nie ma żadnego wirusa, rejestr mam wyczyszczony, format i nowego Windowsa instalowałem jakieś 2 tyg. temu...Nie wiem o co tu chodzi, nikt nie wie co oznacza ten błąd??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.