Biały_695 [ Konsul ]
Sopcast-Problem....
Mam problem z programem Sopcast, gdy włączam jakiś program to pojkimś czasi wyskakuje mi błąd-->
Później jeszcze chwile pochodzi i się zacina...Wie ktoś może o co chodzi??
Biały_695 [ Konsul ]
^^^Up^^^
Poratujcie...
KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
Przeinstaluj?
Biały_695 [ Konsul ]
KaM1kAzE®-->próbowałem...:(

Biały_695 [ Konsul ]
No nie mówcie, że nikt nie wie...

raper741 [ Legend ]
Może zresetuj komputer, przeinstaluj :) W różnej kolejności :)
Biały_695 [ Konsul ]
Już wszystko robiłem...
Ostatnio jeszcze działał,a teraz już nie...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
To sugerował bym podziałać programami leczącymi windowsa, bo wygląda ze sie pomału zaczyna sypać:
Najpierw odinstaluj Sopcasta całkowicie a potem:
1. zacząłbym od antywira: NOD32 skanowanie (www.nod32.pl)
2. Potem jakiś antyszpieg: spybot search and destroy / adaware
3. Jakiś czyściciel rejestru ze syfu: Easy Cleaner / JV16Powertools
4. Poszukał bym błędów w windowsie ogólnie: Norton System Works (WinDoctor)
+ inne zabiegi odmładzające.
Po naprawieniu winszita zainstalowałbym Sopczasta jeszcze raz. Jeśli to bnie pomoze to nie wahał bym sie format i reinstall sysyemu od podstaw.
Pozdr, mam nadzieje ze pomoze :)
Biały_695 [ Konsul ]
Na pewno nie ma żadnego wirusa, rejestr mam wyczyszczony, format i nowego Windowsa instalowałem jakieś 2 tyg. temu...Nie wiem o co tu chodzi, nikt nie wie co oznacza ten błąd??