GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strasznie niska wydajność komputera - co robić?

02.06.2007
21:28
[1]

super game fan [ ranga ]

Strasznie niska wydajność komputera - co robić?

Mój komputer strasznie wolno pracuje. Np. taki Firefox włącza mi się z minute! Są też częste zwiechy przy pracy z programami, uruchamianie komputera trwa strasznie wolno. Co można zrobić by przyspieszyć kompa?

02.06.2007
21:32
[2]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]

przedewszystkim ulepszyć...może zasilacz pada i komp się za mocno przegrzewa ale poczekaj jeszcze na odp znawców

02.06.2007
21:32
[3]

marcing805 [ Senator ]

Podaj temperatury podzespołow(np. programem Everest) oraz model zasilacza.
Robisz taki trik.Uruchom-msconfig-zakładka uruchamianie i odznaczasz to co jest niepotrzebne przy starcie komputera.

02.06.2007
21:54
[4]

Kainek [ Konsul ]

napisz najpierw co za komputer posiadasz

02.06.2007
21:56
[5]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

a moze masz jakies wirusy? skanowales kompa?

02.06.2007
22:39
[6]

krzynier [ Senator ]

Po pierwsze wyczyść kompa z syfów
Po drugie defragmentator dysków
Po trzecie Skan Antywirusowy
Jak nie pomoże to:
Sprawdzić stan podzespołów
Ulepszyć Komputer
Format :P

Strasznie mało napisałeś na temat. Napisz jaką masz konfigurację, ile ma lat itp...

02.06.2007
22:41
[7]

Taikun44 [ NDSL ]

1. Przeskanować system w poszukiwnaiu wirusów ... zainstaluj ad-aware i przeskanuj, potem może NOD32 jest darmowy przez 30 dni.

2. Uruchom - > msconfig -> uruchamianie -> wyłącz wszystkie programy ;)

3. ccleaner ściągnąć, zainstalować, wyczyścić system

02.06.2007
22:46
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Optymalizacja i odchudzanie XP:

02.06.2007
22:51
[9]

ice and fire [ Konsul ]

daj informacje na temat komputera masz xp czy viste?

02.06.2007
23:02
smile
[10]

siekator [ Król Rybak ]

Kup nowego.

03.06.2007
14:17
[11]

super game fan [ ranga ]

Faktycznie mało napisałem:
Athlon XP 2000+, Radeon 9000, 768MB RAM.

Windows XP SP2

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.