super game fan [ ranga ]
Strasznie niska wydajność komputera - co robić?
Mój komputer strasznie wolno pracuje. Np. taki Firefox włącza mi się z minute! Są też częste zwiechy przy pracy z programami, uruchamianie komputera trwa strasznie wolno. Co można zrobić by przyspieszyć kompa?
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
przedewszystkim ulepszyć...może zasilacz pada i komp się za mocno przegrzewa ale poczekaj jeszcze na odp znawców
marcing805 [ Senator ]
Podaj temperatury podzespołow(np. programem Everest) oraz model zasilacza.
Robisz taki trik.Uruchom-msconfig-zakładka uruchamianie i odznaczasz to co jest niepotrzebne przy starcie komputera.
Kainek [ Konsul ]
napisz najpierw co za komputer posiadasz
Kubcys [ Virtual Tuner ]
a moze masz jakies wirusy? skanowales kompa?
krzynier [ Senator ]
Po pierwsze wyczyść kompa z syfów
Po drugie defragmentator dysków
Po trzecie Skan Antywirusowy
Jak nie pomoże to:
Sprawdzić stan podzespołów
Ulepszyć Komputer
Format :P
Strasznie mało napisałeś na temat. Napisz jaką masz konfigurację, ile ma lat itp...
Taikun44 [ NDSL ]
1. Przeskanować system w poszukiwnaiu wirusów ... zainstaluj ad-aware i przeskanuj, potem może NOD32 jest darmowy przez 30 dni.
2. Uruchom - > msconfig -> uruchamianie -> wyłącz wszystkie programy ;)
3. ccleaner ściągnąć, zainstalować, wyczyścić system
mirencjum [ operator kursora ]
Optymalizacja i odchudzanie XP:
ice and fire [ Konsul ]
daj informacje na temat komputera masz xp czy viste?

siekator [ Król Rybak ]
Kup nowego.
super game fan [ ranga ]
Faktycznie mało napisałem:
Athlon XP 2000+, Radeon 9000, 768MB RAM.
Windows XP SP2