GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Call of Duty 2

02.06.2007
19:24
smile
[1]

Turgon [ Centurion ]

Problem z Call of Duty 2

Ostatnio zainstalowałem sobie Vistę. Po nagraniu Call of Duty 2 i próbie odpalenia multiplayera, gra się zacina - widac tylko czarny ekran. Dodam, że w singlu gra chodzi bez żadnych problemów, w Windows XP multi też się odpalał. Czego może to byc wina? Mam P4 1,8GHz, 1280RAM, Radeon 9600. Uaktualniłem wszystkie sterowniki, nagrałem patcha 1.3 i wciąż to samo. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł pomóc:)

03.06.2007
08:17
[2]

Turgon [ Centurion ]

up
Nikt się z czymś takim nie spotkał?

03.06.2007
08:28
[3]

gruby wujo [ Lord Sith ]

Problem na 90 % leży w Viscie. Radził bym wrócić na razie (do wydania pierwszego service packa) na Windowsa xp poniewąz Vista jak na razie ma problemy z wieloma aplikacjami.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.