
Turgon [ Centurion ]
Problem z Call of Duty 2
Ostatnio zainstalowałem sobie Vistę. Po nagraniu Call of Duty 2 i próbie odpalenia multiplayera, gra się zacina - widac tylko czarny ekran. Dodam, że w singlu gra chodzi bez żadnych problemów, w Windows XP multi też się odpalał. Czego może to byc wina? Mam P4 1,8GHz, 1280RAM, Radeon 9600. Uaktualniłem wszystkie sterowniki, nagrałem patcha 1.3 i wciąż to samo. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł pomóc:)
Turgon [ Centurion ]
up
Nikt się z czymś takim nie spotkał?
gruby wujo [ Lord Sith ]
Problem na 90 % leży w Viscie. Radził bym wrócić na razie (do wydania pierwszego service packa) na Windowsa xp poniewąz Vista jak na razie ma problemy z wieloma aplikacjami.