GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

IGI - Bład

02.06.2007
18:18
[1]

MGS_Saladin [ ]

IGI - Bład

wyskakuje mi taki błąd

Fatal error:
Couldn't create surface
DirectX error message: DDERR_INVALIDPARAMS


co polecacie?
mam stara karte S3 savage IX 8mb powinno starczyc?

02.06.2007
18:22
[2]

fan_acm_sybil [ Centurion ]

8 MB???? kup sobie ATI RADEON 9550 128 MB. wydasz ok. 400 zł - 500 zł. warto. potem zainstaluj sterowniki DirectX. najlepiej 9.0c

02.06.2007
18:24
[3]

MGS_Saladin [ ]

chetnie bym tak zrobil ;)) ale to jest laptop ;))

02.06.2007
18:24
[4]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Eee? Za Radeona 9550 400-500zł? Przecież ta kartę można nówkę za 150zł mieć...
A co do pytanie to nie spełniasz wymagań tej gry odnośnie właśnie karty graficznej. Gra wymaga akceleratora 3D z minimum 16mb pamięci :)

02.06.2007
18:35
[5]

MGS_Saladin [ ]

16mb? gdzie tak pisze? :))

03.06.2007
07:56
[6]

ThomasPL [ Pretorianin ]

8 MB???? kup sobie ATI RADEON 9550 128 MB. wydasz ok. 400 zł - 500 zł. warto. potem zainstaluj sterowniki DirectX. najlepiej 9.0c - O Lol NIE moge z ciebie koles!! Jak nie masz pojęcia o cenie kart to nie pisz!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.