kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Jaką macie rozdzielczość ustawioną?
Jak w temacie? Potrzebne mi to, bo mam nietypową stronę do zrobienia... :P Tzn. nie w treści, ale layout mam dziwny i chcę zobaczyć pod jaką rozdzielczość powinienem zrobić. :) Z góry zaznaczam, że ja mam nietypową, dlatego się pytam.
wacek666 [ 666 ]
1024x768
jamkgh [ YA RLY ]
1280x1024
cotton_eye_joe [ maniaq ]
w laptopie 1400 x 1050 i 1280x1024 w desktopie
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
1024x768
Narmo [ 42 ]
1280x960
MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
1440x900
milanista [ Brother Of Metal ]
1280x1024
mikmac [ Senator ]
ksiazke piszesz?
tu masz prawie 20 mln odpowiedzi...
Qbaa [ Senator ]
1024x768
pecet007 [ Talk to the claw ]
1280x800 w laptopie, z desktopa praktycznie nie korzystam.
wiktordth [ Pretorianin ]
1280x960

mons [ FLCL ]
1024x768
Robert542 [ ]
1440x900
Shadow_PL9 [ Pretorianin ]
1280*1024 odświeżanie 85Hz
Frogus121 [ Narkoman GuildWars ]
1280x1024
Mr.Eko [ Michael Scofield ]
1024x768.
m1a87z [ asd123 ]
1280 x 1024
boskijaro [ Senator ]
1024x768
claudespeed18 [ Senator ]
1280x1024, 85Hz
Batonpl [ Konsul ]
1024x768,,,,,85Hz
marszym [ Senator ]
1280x1024
desktop
Maksymi(L)ian [ Pretorianin ]
1024x768
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
1280x1024
fan_acm_sybil [ Centurion ]
1280x1024
Super Kotlet [ Schabowy ]
1024x768
mac2000 [ Pretorianin ]
1024x768
3w [ Konsul ]
1024x768
adamb6 [ Centurion ]
1152x864
Igierr [ Gwynbleidd ]
1280x1024

mikilys [ Legionista ]
1280x800
EG2006_43107114 [ Generaďż˝ ]
1280x1024, ale używałem 1600x1200. Musiałem zmienić na niższą, bo zmieniłem odświeżanie. Gdybym mógł bez zmiany odświeżania przestawić na 1600x1200 już dawno bym to zrobił.
mirencjum [ operator kursora ]
1280x1024
Patison47 [ Pretorianin ]
1280x1024
QrKo_ [ ]
1152x864

Cing [ Suwalskie Wigierki SKS ]
1152x864
Army of Two [ Pretorianin ]
1680x1050
guzol [ Juventus Turyn ]
1280x1024

marko74 [ Konsul ]
chciałem ci napisać, ale za każdym razem jak licze pionowe piksele, to dostaję oczopląsu i nie moge doliczyć ich do końca, także sorry...
może siostrę poproszę...
wornock [ Generaďż˝ ]
1024x768
Ghorri [ Konsul ]
1280x1024
Noradrahmin [ Legionista ]
5120x1600
col. Kilgore [ Mac User ]
Po kolei w 3 komputerach:
1280x800 - 13.3" laptop
1024x768 - 14.1" laptop
1280x1024 - 19" desktop
Sharky [ Renegat ]
W pracy 1440x900, w domu 1280x1024.
MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
1280x1024
Kubcys [ Virtual Tuner ]
1280x1024
jiker [ Gladiator ]
800x600
Shifty007 [ 101st Airborne ]
1280x1024
cronotrigger [ sloth ]
1280x1024
Biały_695 [ Konsul ]
1280x1024
Rozner99 [ Konsul ]
1280x1024
MikeL06 [ Legionista ]
Ja mam 1280x1024 - standard dla monitorów LCD 17". :)
Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
1024x768
marcing805 [ Senator ]
1024x768
Ace_2005 [ Szanowny Pan Prezes ]
1600 x 1200
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
1280x1024
raper741 [ Legend ]
1024x768
Father Michael [ Iscariot Paladin ]
Notebook = 1400 x 1050
Desktop = 1680 x 1050
Mikur [ Konsul ]
1280*1024 @ 100HZ
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
1024x768
Toshi_ [ Konsul ]
1280x1024 na 60 Hz
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
1280x1024
fredzio92 [ God of War ]
1024x768

MAROLL [ Marek ]
1024x768 , bo więcej nie mogę ;)
|LoW|Snajper [ Generaďż˝ ]
1280 x 1024
pawel2369 [ Pretorianin ]
1024x768
master53 [ PSP User - Sony Fan ]
15"tka więc tylko 1024x768

.:Jj:. [ The Force ]
1440x900.
krzynier [ Senator ]
1280 na 960 pikseli, w grach albo 1024 na 768 lub 800 na 600
Kozi89 [ Senator ]
1152x864
Tomal_P [ Konsul ]
1024x768
Wiewiórk [ - Syska ! ]
1024x768
alpha4175 [ Jeep Driver ]
1280x1024
daro [ Konsul ]
1024x768
adziu95 [ Legionista ]
1024x768
czasami sobie przestawiam na 800x600
Mipari1002 [ HUNTER ]
1152x864
...NathaN... [ The Godfather ]
1280x1024
bekas86 [ Blaugranczyk ]
1280x1024
Snoopikus [ Generaďż˝ ]
Dom 1680x1050
Praca 1280x1024
H@rdstyleR [ Centurion ]
1024x728
Conroy [ Dwie Szopy ]
1280x1024
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Stacjonarny: 1280x1024
Laptop: 1440x960
Selman [ opuszczony ]
1024x768 wiekszej nie moge;)
kosik007 [ Freelancer ]
1024x768
Edit: Łyczek --> Zaspany jestem... ;P
Łyczek [ Legend ]
1024x768
kosik ---> 1024x728 to ciekawa rozdzielczość ekranu...
davis [ ]
1152x864