GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia - Jak prowadzić kierownicą

02.06.2007
15:39
smile
[1]

Khameir [ Pretorianin ]

Mafia - Jak prowadzić kierownicą

Postanowiłem pojeździć samochodami w mafii za pomocą kierownicy. I tu jest problem - kiedy ustawiam skret w prawo/lewo jest ok, ale kiedy próbujeę ustawić pedał gazu/ hamulec nic się nie dzieje. Gdy je wciskam nie wykrywa. W innych wyścigówkach (Cmr, Gtr2, Nfs) wszystko działa, tylko w Mafii nie chce wykryć. Mam kierownicę Trust NF340 Race master, gra oryginalna z kolekcji klasyki. Wie ktoś w czym problem??

02.06.2007
16:22
[2]

krzynier [ Senator ]

Może zainstaluj patcha?

02.06.2007
21:34
[3]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Ja miałem ten problem w GTA 3, GTA SA. W GTA VC nie sprawdzałem. Może wszystkie gry tego typu mają ten problem??

03.06.2007
10:08
[4]

Khameir [ Pretorianin ]

Patche nie pomagają.
Armorgedon12 -> Da się jeździć bo u kolegi jeździłem

03.06.2007
13:39
[5]

krzynier [ Senator ]

Powinno działać, może akurat Twojej kierownicy nie obsługuje. Sprawdź, może jakieś zwarcie w kabelkach akurat się robi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.