
Khameir [ Pretorianin ]
Mafia - Jak prowadzić kierownicą
Postanowiłem pojeździć samochodami w mafii za pomocą kierownicy. I tu jest problem - kiedy ustawiam skret w prawo/lewo jest ok, ale kiedy próbujeę ustawić pedał gazu/ hamulec nic się nie dzieje. Gdy je wciskam nie wykrywa. W innych wyścigówkach (Cmr, Gtr2, Nfs) wszystko działa, tylko w Mafii nie chce wykryć. Mam kierownicę Trust NF340 Race master, gra oryginalna z kolekcji klasyki. Wie ktoś w czym problem??
krzynier [ Senator ]
Może zainstaluj patcha?
Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Ja miałem ten problem w GTA 3, GTA SA. W GTA VC nie sprawdzałem. Może wszystkie gry tego typu mają ten problem??
Khameir [ Pretorianin ]
Patche nie pomagają.
Armorgedon12 -> Da się jeździć bo u kolegi jeździłem
krzynier [ Senator ]
Powinno działać, może akurat Twojej kierownicy nie obsługuje. Sprawdź, może jakieś zwarcie w kabelkach akurat się robi.