
ice and fire [ Konsul ]
teletubisie...
czy wy też uważacie że ta cała sprawa z teletubisiami jest żałosna? ja myśle że tak z początku to było śmieszne ale teraz to jest tragedia!!! nie długo bajki dla dzieci będą oznakowane znaczkiem +16 a na dodatek uważają że w kreskówkach dla dzieci jest pełno gejów

ffff [ Backside ]
z jakimi teletubisiami? o co chodzi?

reksio [ Q u e e r ]
ice and fire-> Już z 3 razy takie wątki były w ostatnim tygodniu. Poszukaj w wyszukiwarce i się wypowiedz.

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Fajnie sie smyrają po dupach te teletubisie.