raper741 [ Legend ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich !!! - (661) - 41
:) :D :P

Gandalf <3 [ Wizard ]
piersi
szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
Drugi :(

raper741 [ Legend ]
Spadam :P Idę poczytać :P
*wychodzi z DDW*
Do zobaczenia w najbliższym czasie :)

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Już kolejna część?
Splinter_fraz [ Mora ]
szUsty

Flyby [ Outsider ]
..już jest na pasku, Shifty ..screeny będą w jego katalogu ?

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Tak, ale możesz też wybrać lokalizację, w której życzysz sobie by zapisywał screeny.

Flyby [ Outsider ]
..eh ..powoli go obczaję ;)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Pewnie. :) To prosty programik. Którą wersję dostałeś?
Flyby [ Outsider ]
..2,6.4

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Czyli nowsza od mojej. Czy i ja mógłbym prosić na maila instalkę?
Garbizaur [ Legend ]
13... :)

Flyby [ Outsider ]
..poszła, Shifty ;)
..nie boisz się 13, Garbi? ..zaraz rozlejesz coś na klawiaturę ;)
raper741 [ Legend ]
Witam :)
*Wchodzi do karczmy*
Flyby --> Mógłbym prosić także programik na maila ?

Flyby [ Outsider ]
..poszła, raper ;)
raper741 [ Legend ]
Dzięki :)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
hej

-.Scarface.- [ Slayerized ]
hej
Teletubiś to gej!;d

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Nikt się nie bulwersuje?
*rozgląda się za fioletowym Teletubisiem*
No to na razie mamy spokój ;]
Ale ten aparat uciska...

Flyby [ Outsider ]
..jakbym tak miał się wszystkim bulwersować to już bym się w bulwę zmienił ;)
..proba frapsa
..hmm ..działa i pokazuje szybkość ..50 klatek
..doradź Shifty jak ustawić Fps żeby nie działał przez cały czas i objaśnij movies - na co to to

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Jak nie chcesz widzieć liczby klatek podczas gry, to zaznacz Disabled, jak na screenie.
A movies służy do nagrywania filmików z gry. Nigdy się tym nie bawiłem. Spytaj Orlanda, albo Strangera jak co ustawić, żeby nagrywać.
super game fan [ ranga ]
Ciesze siem bo właśnie przeszedłem Commandos Strike Force. Ostatnia misja w Stalingradzie była świetna.
Funkcja movies we Frapsie jest prosta - ustalamy przycisk którym potem rozpoczynamy nagrywanie filmiku i gdy już nie chcemy nagrywać wciskamy go ponownie. Filmiki są zapisywane w folderze z programem.

raper741 [ Legend ]
Taki mały programik, a daje tyle radości :)
Kto będzie oglądał naszych piłkarzy dzisiaj o 18 ?

Flyby [ Outsider ]
..to już prawie wszystko wiemy ;)
..zgniłość Demencji --->

Wiewiórk [ - Syska ! ]
Ja !
raper741 [ Legend ]
Flyby ---> Mam pytanko :) Zaklikaj do mnie na GG :) Masz w profilu :)

super game fan [ ranga ]
O sory - filmiki domyślnie są zapisywane w folderze z programem, można ustawić inaczej, do tego można wpisać lub wybrać ilość fps w filmiku.

Splinter_fraz [ Mora ]
Flyby, czy ja też mógłbym prosić o ten programik? *potulny jak baranek i podlizuje się* na email: [email protected]

raper741 [ Legend ]
Kto wie jak nagrać filmik ? :) PISAĆ NA GG !!! Postępuję według instukcji, ale chyba coś robię źle.

Flyby [ Outsider ]
..poszło baranku

raper741 [ Legend ]
Już wiem, dzięki za pomoc :)
Takie jeszcze jedno pytanko :]
Czy można zrobić filmik czegoś innego, poza filmem gry ?
Splinter_fraz [ Mora ]
Flyby doszła wiadomość tylko że nie ma programu :)
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
To wpisać w google "fraps" nie łaska? Albo fraps+ adres wujka z zagranicy? (po angielsku- tor-rent)

raper741 [ Legend ]
Ja spadam bo zaraz mecz :)
*wychodzi z GOLa*

Harrvan [ Legend ]
Ale k*****

Flyby [ Outsider ]
..wysłałem drugi raz, baranku ..pośpiech ..obiad się przypalał
..trochę zamglonego krajobrazu -->
Wiewiórk [ - Syska ! ]
Ja też meczyk idę pooglądać

Splinter_fraz [ Mora ]
Dzięki Flyby. Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ;p

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
<-Harr
Dobra ja też idę na mecz.:)

marcing805 [ Senator ]
A ja sobie postanowiłem ze sobie przejdę 5 raz Riddicka.....

Flyby [ Outsider ]
..nie mam nic przeciwko, Splinter byleby też za mnie te dzieci wychował ;)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
Flyby- koncert życzeń?
Edit: 5 raz w tym tyg. pojawia mi się +5! CHOLERA!
Splinter_fraz [ Mora ]
Flyby, mógłbyś napisać do mnie na gg (nr.w profilu)?
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Dostałem przed chwilą newsletter ze sklepu, w którym czasem się zaopatruję. Pojawił się preorder MoH:A
Medal of Honor: Airborne
Cena 139.99 zł
W sprzedaży od 2007-08-31
Czy tych z EA kompletnie pogięło?! W życiu tyle nie dam za tą grę. Poczekam aż cena spadnie. 80-100zł to jeszcze rozumiem, ale żeby aż 140? Za zwykłą edycję? Pffff...
Flyby --> A do mnie jeszcze mail nie doszedł. Spróbuj na mateuszab[at]gmail.com
ps. Fajny klimacik czuję... Taki, mroczny. :)

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
z cyklu: Google nie kłamie
a mi się mecz nie chce włączyć- tv źle odbiera, a na necie serwery padły...

Flyby [ Outsider ]
..wysłałem po raz drugi Shifty ..poszedł ..pierwszy też nie wrócił więc nie wiem co jest grane ..pewnie masz smoka w skrzynce ;)
frer [ God of Death ]
Shifty --> Muszą sobie odbić na uczciwych klientach to, że 90% graczy ściągnie sobie z neta tuż po zagranicznej premierze. Niestety takie jest życie, że na uczciwości rzadko się zarabia. Ja się nawet cieszę, że na granie nie mam już w ogóle czasu, szczególnie, że sesja się zbliża. :P
Buby [ Perfekt ]
Witam wszystkich :-)
Powiem krótko:
OFP zachwyca... obojętnie, czy z dodatkami czy bez :-D
Flyby [ Outsider ]
..jakie OFP?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Operation Flashpoint?

marcing805 [ Senator ]
Flyby-może mu chodziło o Operation Flashpoit?
Buby [ Perfekt ]
Gra Operation Flashpoint (https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5195)
Gra z 2001 roku... która rządzi! Nie ma realistyczniejszego symulatora pola walki. I długo nie będzie :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Pewnie tak, ale póki co brakuje mi doświadczenia, by stanąć z nim do walki. Możesz podesłać na [email protected]?
Frer --> To takie kółko, bo sami spowodowali, że 90% ludzi grających w ich gry ściąga piraty zaraz po premierze, ustanawiając takie ceny za swoje produkty.
Flyby [ Outsider ]
..Shifty, dokładnie na taki adres jak podajesz poszło ..mam potwierdzenie wysłania ..widziałem jak mój Norton wiadomość skanował ..co jeszcze mogę zrobić?

frer [ God of Death ]
Shifty --> Pewnie gdyby obniżyli cenę o 1/3 tak do 90-100 zeta za nowe gry to podejrzewam, że paradoksalnie podniosłoby im to zyski. Ja osobiście gdybym miał na tyle kasy, żeby wydawać na nowe gry po 150 zeta to już wolałbym sobie kupić PS3 albo XBoxa 360 i w gry na niego ładować kasę.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Flyby --> Dobra, nie będę Cię już wykorzystywał. Pozostanę przy 2.5.5. Dzięki za czas, mimo wszystko.
Frer --> Jestem pewien, że tak właśnie by było. :) Nawet niech dodają gry za friko do konsolek. I tak mnie nikt nie namówi. Pozostanę przy Piecu. ;)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Shifty, sprawdz poczte :>
Flyby [ Outsider ]
..a ja wysłałem po raz trzeci ..ciekawe czy od Orlando dojdzie
..nic z tego nie rozumiem
This is the Postfix program at host mail.gameplay.pl.
I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.
For further assistance, please send mail to <postmaster>
If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.
The Postfix program
<[email protected]>: host gmail-smtp-in.l.google.com[72.14.247.27] said: 552
5.7.0 Illegal Attachment 7si993121aga (in reply to end of DATA command)
..może mi to kto wyjaśnić?
Taikun44 [ NDSL ]
oł dżizas ... na studiach dzisiaj był wietnam :)

Wiewiórk [ - Syska ! ]
homo wróciło

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Nie od Orlanda, tylko od sendspace - doszło. Dziękuję. ;)
Flyby --> W dużym skrócie chodzi o to, że wiadomość nie mogła zostać dostarczona do mnie. Powodu nie podano.
Taikun44 [ NDSL ]
homo wróciło
*O jakiś robak mi chodzi po bucie, strzepuje ..*
*zgniata robaka*
*nigdy mendy nie lubiłem*
:)
Flyby [ Outsider ]
..tak więc mam dwa zwroty o podobnej treści tylko nie wiem dlaczego - gdzie błąd?
..dobrze Shifty ale dlaczego? ..to zwroty z GOL-a ..gdzie błąd?
..to by znaczyło że skrzynka GOL-a jest po prostu niewydolna i nie można na niej polegać
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Może z Twoją skrzynką jest coś nie tak? U mnie wydaje się być ok, bo przed chwilą znajomy przesłał mi program, a i od Orlanda dostałem kolejnego maila.
W treści, którą wkleiłeś nie było podanego powodu tych zwrotów.
Flyby [ Outsider ]
..to z trzeciej próby:
Reporting-MTA: dns; mail.gameplay.pl
X-Postfix-Queue-ID: 5E13A870143
X-Postfix-Sender: rfc822; [email protected]
Arrival-Date: Sat, 2 Jun 2007 19:06:39 +0200 (CEST)
Final-Recipient: rfc822; [email protected]
Action: failed
Status: 5.0.0
Diagnostic-Code: X-Postfix; host gmail-smtp-in.l.google.com[72.14.247.27] said:
552 5.7.0 Illegal Attachment 7si993121aga (in reply to end of DATA command)
..coż ..szkoda ładnego adresu

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
fygrali!
Taikun44 [ NDSL ]
jak ? :o 1:0 przegrywali ? ;p

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
No ale w końcu wygrali 3:1 :)

raper741 [ Legend ]
Dali radę :]
Żurawski Out, Sagan In, + stary, dobry Krzynówek = Wygrana :)
siekator [ Król Rybak ]
Elo żółwas.
Pykam w G3.

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Taikun44 [ NDSL ]
W sumie mi to wisi ... :) niech sobie nawet Leo strzela ;p

-.Scarface.- [ Slayerized ]
W sumie mi to wisi ... :) niech sobie nawet Leo strzela ;p
perwers.

Flyby [ Outsider ]
..przypomniało mi się że Buby zafascynował się tym Operation Flashpoint czyli strzelającymi pikselami ;) ..niezły męczennik z niego ..najlepszy realizm znajdzie w Afganistanie ;) ..Wymęczyło mi wzrok te cudo na amen a jedyną pewną pozycją w tej grze było leżenie z dodatkiem pełzania ;)

raper741 [ Legend ]
Jak tam minęła sobota ?
NorwicK [ Maggot ]
chibko xD
Taikun44 [ NDSL ]
jak sobota ... hardkor na uczelni ...
Stranger co u Ciebie ? :)

MAROLL [ Marek ]
Witam wieczorową porą ;)
raper741 [ Legend ]
Witamy :)
marcing805 [ Senator ]
Jak tam minęła sobota ?
Jak to każda sobota.Można w końcu odpocząć od wszystkiego ale i tak to szybko zleci.
TyTuSPL-oby.....

MAROLL [ Marek ]
Idę zagrać rundę bash areny i wracam. Życzcie mi szczęścia.
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Ale beznadziejna była dziś pogoda...oby jutro było lepiej...
Taikun44 [ NDSL ]
Amci Forever - Band of Brothers .... toż to genialne jest :) Shifty jesteś moim mistrzem od dziś ... strzelam pokłon :)

beowulff [ X ]
Tai -> If You're Going to San Francis...

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Taikun --> Amici Forever - Requiem for a Soldier jak już. ;)

raper741 [ Legend ]
Z tą pogodą macie rację :) U mnie w tej chwili pada deszcz :/ Mam nadzieję, że jutro zaświeci słoneczko :)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
a co Shifty zrobił?
Taikun44 [ NDSL ]
Shifty >> nie wiem ... w tagu ma wpisane Band of Brothers ;) co i tak nie zmienia faktu że genialne :)

MAROLL [ Marek ]
Uee, gładko poszło. 5:2 dla mnie, wiedziałem, że trzymacie za mnie kciuki :P

raper741 [ Legend ]
Gratulacje :)
Taikun44 [ NDSL ]
String Quartet in C-Sharp Minor ... poezja :)
... ide oglądać BoB :D

kasztaneczuszek [ Legend ]
:D

Gandalf <3 [ Wizard ]
[75]
Flyby, bluźnisz! ;-)
Znajdź mi druga grę o tematyce wojennej, która jest tak wymagająca, jest tak podatna na modyfikacje (bo w necie jest zatrzęsienie nowych misji, nawet całych kampanii i innych rzeczy) oraz która daje taką swobodę oraz satysfakcję, gdy uda się pomyślnie przejść misję z jak najmniejszymi stratami i jak największymi szkodami po stronie wroga.

raper741 [ Legend ]
Idę spać :]
Dobranoc wszystkim :)

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Ja też spadam do łóżka.
Dobranoc.

Wiewiórk [ - Syska ! ]
Cienkie Bolki !
Taikun44 [ NDSL ]
do jutra do 19:00 miśqi :p

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Miłej nocki.
*gasi światło*
*zapala świeczkę na wszelki*
Wiewiórk [ - Syska ! ]
Ja jeszcze się nie poddaje xD

Garbizaur [ Legend ]

marcing805 [ Senator ]
Siemka wszystkim.Wstaliście już?
Harrvan [ Legend ]
Wstalem ... dzien jak kazdy inny dzien ... dobry do tego zeby sobie wypic i nachlac sie jak w dzien niepodleglosci krzyczac na caly glos "Houston mamy problem"

raper741 [ Legend ]
Witam wszystkich :)
*wchodzi*
*zajmuje wygodne miejsce przed komputerem*
Jakie plany na niedzielę ?
Ja może się na festyn wybiorę :]
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
*kołysząc się po przebudzeniu woła i litość i pełza w stronę kompa* wstałem, oj wstałem...
a ja do kościoła a potem się pouczę

Harrvan [ Legend ]
a ja do kościoła a potem się pouczę
to teraz chlanie z kumplami za garazami sie nazywa "kosciol" a to ciekawe
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
a ja do kościoła
mszalne jest kwaśne

MAROLL [ Marek ]
Dobry.. *niewyspany*

raper741 [ Legend ]
Wszyscy jacyś dzisiaj zmarnowani :>
Piliście razem ? :>
MAROLL [ Marek ]
Razem raźniej ;]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]
*pociera odbyt* o taa...
Gandalf <3 [ Wizard ]
Ale mnie łeb...

raper741 [ Legend ]
Do której piliście ? :)

Harrvan [ Legend ]
Wszyscy pili i wszyscy nawaleni jak meserszmity
Uwielbiam ten apokaliptyczny horyzont o poranku

raper741 [ Legend ]
O mnie zapomnieliście :D Ja się dzisiaj dobrze czuje :]
MAROLL [ Marek ]
Ta ostatnia niedziela..
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
raper- zadbamy o to, żebyś zmienił zdanie...

raper741 [ Legend ]
Dobra :D
Dawajcie mi tu coś mocniejszego :D
Poczęstujecie kolege ? :D

Gandalf <3 [ Wizard ]
Najpierw pokaż dowód..
Harrvan [ Legend ]
Glosy podpowiadaja mi ze jest gorzej niz zwykle
Ale za to niedziela ale za to niedziela bedzie dla nas
W poniedzialek, w poniedzialek ty nie piles
bo drobnych nie miales
A we wtorek, a we wtorek ty nie piles
bo glowy nie miales
A we srode, a we srode ty nie piles
bo zapomniales
Ale za to niedziela ale za to niedziela bedzie dla nas
A we czwartek, a we czwartek ty nie piles
bo kumpli nie miales
a we piatek, a we piatek ty nie piles
bo ci sie nie chcialo
a w sobote a w sobote ty nie piles
bo sraczke miales
Ale za to niedziela ale za to niedziela bedzie dla nas

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
raper-> proszę, tylko dla twardzieli>>

Harrvan [ Legend ]
Gandalf
---->

raper741 [ Legend ]
Harrvan ---> Sam to wymyśliłeś ? :)
Od razu lepiej :]

Łyczek [ Legend ]
raper ---> Tylko tyle możesz dostać ;)
Splinter_fraz [ Mora ]
*zieeeeef* dajcie wody

marcing805 [ Senator ]
Łyczek-niezły towar:)

raper741 [ Legend ]
Nikt nie poczęstuje. Nie macie serca ? :)
Łyczek ---> :D
*rzuca butelkę mineralnej do Splintera*

Harrvan [ Legend ]
--->
Tez drink
Splinter_fraz [ Mora ]
Uff od razu lepiej jak się wody napiłem :)
raper masz i duldaj do dna >
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
a to już całkowity hardcore>>

Harrvan [ Legend ]
Bobo-Fruty sa tylko dla prawdziwych niggasow ...
EDYTA
zamiast r wstawilem i :D

raper741 [ Legend ]
Ja was poczęstuje :) Proszę bardzo >>>>>>>

MAROLL [ Marek ]
Cheers!
Splinter_fraz [ Mora ]
Prezes jest zadowolony >

raper741 [ Legend ]
Harrvan ---> Przypadkowo wstawiłeś ? :)
>>>>>>>>>>>
marcing805 [ Senator ]
raper741-mam tu coś dla ciebie.

Łyczek [ Legend ]
marcin ---> Lepiej daj mój metanol :)
Harrvan [ Legend ]
A teraz cos dla prawdziwych twardzieli ...

raper741 [ Legend ]
Dobra :] Wystarczy :] Pelny pokój już mam :P Zaopatrzenie na cały tydzień :P Jest w czym wybierać :]
Łyczek [ Legend ]
raper ---> Zacznij od mojego metanolu :) Po paru dniach oślepniesz i ja wparuję na twoją chatę i zagrnę cały towar :)
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
zaraz mnie ch strzeli- 7 raz pojawia się +5 w tym tyg.!
raper741 [ Legend ]
Nie musisz :) Zapraszam do mnie :) Razem wypijemy :)
Mi się wczoraj pojawiło 5 razy ...

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
dobry wszystkim...
jakaś libacja ?
Shifty007 [ 101st Airborne ]
Cześć
Libacja to była... w nocy. :P

beowulff [ X ]
Ale mnie glowa boli....

raper741 [ Legend ]
Teraz też jest :) Łyczek, Harrvan i marcin sprowadzają towar do mnie :) Jeszcze ja coś dorzuciłem :)
Wszyscy już u mnie siedzą :) Pijemy, a pijemy :)
Pijemy metanol Łyczka :)
Zapraszamy bo towar się skończy :)
Ps: Jeśli możecie to przynieście coś :)
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
No to mam zadanie na niecały tydzień...do piątku muszę sobie dziewczynę znaleść ;)

Łyczek [ Legend ]
A ja się wkręciłem w :)

raper741 [ Legend ]
Dobra :)
Idę poczytać książkę :)
Do zobaczenia :)
*wychodzi*

Garbizaur [ Legend ]
wszyscy piją, a ja muszę się uczyć...
umek [ Szczęśliwy Konfident ]
bęzyna?;p (sic)
człowiek wstaje półmartwy, idzie do kuchni... rodzina zorganizowała śniadanie- tj. przypadło mi jajko... aż 1... wydłubałem 2 kawałki półsuchego chleba, otworzyłem lodówkę, zjadłem 'jajecznicę studencką' (otworzyłem, opatrzyłem na puste półki, podrapałem się po jajkach, zamknąłem...)... chleb i jajko zjadłem z solą patrząc, jak mój brat robi sobie jajko faszerowane... ketchupem... jak pomyśle, że zaraz idę do kościoła, że mam masę nauki, że jutro poniedziałek... kuźwa...

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Wszyscy pija, a ja mam to w dupie...

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
jutro poniedziałek! nie lubię niedzieli!

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Kocham to drętwe poczucie humoru explosów. ;)
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Joł!

Łyczek [ Legend ]
Tytus ---> Do środy wytrzymasz chyba ?
dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
No tak, już 3 dni szkoły zostały. Być może jeszcze poniedziałek 11 będzie znaczący, ale wątpię :)

Flyby [ Outsider ]
..i pozdrowić wszystkich

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Might very sorry click importance data. Fans put shame fact, doesnt youve never. Order, plug hole tableau, analysis nutrihand. Expense, virtual gateways peering workforce plaza.
Dostalem wlasnie takiego mail'a... kto wie o co chodzi? :D

Wiewiórk [ - Syska ! ]
*zieeew*
to już rano ?

Flyby [ Outsider ]
..poranne spotkanie na stopie pokojowej (wymiana adresów)

MAROLL [ Marek ]
Sękacz

Flyby [ Outsider ]
..czyli drzewiec ..nie wiem dlaczego tlumacz nie użył tej nazwy ..może zastrzeżona dla Tolkiena?
..załóżmy że to odmiana drzewca

Shifty007 [ 101st Airborne ]
He, hee, heee ;)
A tu co tak cicho?
Wiewiórk [ - Syska ! ]
Shifty - poproszę na Polski

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Ucz się języków obcych. Angielski w dzisiejszych czasach jest już praktycznie tak samo ważny jak ojczysty. :)

Shifty007 [ 101st Airborne ]
-Co to jest do cholery?
-Komputer Roba jest zepsuty... Dlatego namalował nas na serwetce.
-Jak do cholery on to zeskanował?
- ...
-Spójrz! Sos do Spaghetti!
Podejrzewam, że sprowokuje to u ciebie uśmiechu. Musiałbyś poznać bliżej kilka komiksów z tej serii i odkryć to poczucie humoru.

Flyby [ Outsider ]
..Shifty żąda od nas uśmiechu intelektualnego, pełnego finezji i zagranicznych wzruszeń ..ketchup ..tfuu ..Spaghetti tak ..a kluska to ..
..zaraz sie wezme i zeskanuję ..przy pomocy ulubionego jabola Harrvana
..a obcego języka jadę poduczyć sie do Bielska, tam podobno wszyscy po angielsku mówią ..Stranger to ma dobrze ;)
Taikun44 [ NDSL ]
Mówiłem dzisiaj że jestem bogiem ? ;d
Zaliczenie laborek z fizyki na 4 i zwolnienie z egzaminu moje :D
Zostało teraz jeszcze zaliczenie ćwiczeń i egzamin z analizy i egzamin z informatyki z javy :)
Virus_Man [ Crysis ]
POzdrawiam wszystkich bo od tego jest ten temat

Flyby [ Outsider ]
..bóg Taikuna ma tą śmiszna antenkę na głowie ;)

raper741 [ Legend ]
*Wchodzi do karczmy*
Witam :)
Długo mnie nie, ale na festynie byłem :P
Co tam ? Jak niedziela ?
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Czyli Taikun jednym słowem zdasz jeszcze jave i masz labe?
beowulff [ X ]
wrrrrr, to nie jest karczma...
To zdegradowany watek premium
w karcznie jest lada, karczmiasz....

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
*Wchodzi do karczmy*
D D W || T O || N I E || K A R C Z M A do kuropatwy nędzy ;)
Taikun44 [ NDSL ]
beo >> olewaj ;) może sam sobie pójdzie :p
FLyby >> lans na teletubisie sie skonczyl trzeba zmienic ;)
Scarface >> najpierw ANALA * trzeba zaliczyć ;) Java to pikuś przy tym :D
ANAL - Analiza matematyczna ;p

siwCa [ Legend ]

beowulff [ X ]
jezuuu...
Jamnik?
no toz jusz tragiczne jest....

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Następny, który nazwie nas karczmą oberwie z kołkownicy!

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun44 --> Teraz jeszcze wypadałoby żeby jakiś noobek zmienił sobie avatara na sobowtóra stansona ;)

Selman [ opuszczony ]
dobre z tym batmanem:)
-.Scarface.- [ Slayerized ]
Taikun-życze powodzenia;)

Wiewiórk [ - Syska ! ]
wróciłem z Mszy Świętej
i się w życiu tak nie uśmiałem
gazetka parafialna nazywa się Pomost a gdy czytano ogłoszenia było takie coś :
"Zapraszam do czytania parafialnej gazetki PORNOS"

beowulff [ X ]
ooo Tai wyglada ja Stalone :)
Taikun44 [ NDSL ]
gdzzie ? ;d
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> Ty tutaj naczelny grafik jesteś :) jakim efektem potraktować avatar żeby po wrzuceniu na GOLa nie był tak wyostrzony ? :)

Harrvan [ Legend ]
Taikun
Sprawdz program Xnview ... mozna bardzo fajne rzeczy robic
Taikun44 [ NDSL ]
Panie ... ale czym potraktować avatara żeby po wrzuceniu na GOLa nie był taki "ostryy" ;) starczy zwykle przyciemnienie ? ;o
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Co lepiej ?
Kupować Sony Ericsson k750i czy zbierać kasę na Nokię N70/E50 ?

Flyby [ Outsider ]
..( do karczmy wchodzi osobnik w czarnym niedopiętym płaszczu i kusząco go rozchyla)
..barman, małe piwo ..co to jest ten Ddw coś tam?
..Zanim mnie pobijecie - to jest prowokaaaacja
Taikun44 [ NDSL ]
A czego oczekujesz po telefonie ? Jak ma być dla młodej osoby, muzyka, śmiery bajery to k750i, jak jakiś biznesowy to oczywiście n70/e50 ... z naciskiem na ten drugi :)

Flyby [ Outsider ]
..i tak nas Wiewiórk nie namówisz na czytanie gazetki parafialnej ;)
..Kiraaa, nie kitraj siee

Shifty007 [ 101st Airborne ]
*podnosi kołkownice i celuje osobnikowi w twarz*
*poznaje Flyby'a i odkłada broń*
Taikun --> Potraktuj rozmyciem, bedzie ok.

siwCa [ Legend ]
PIWO PROSZĘ !
dobrze trafiłem w ogóle ?

beowulff [ X ]
*pierdut*
*siwCa, zostaje przedziurawiony kolkiem*
Sory, to byl ten moment slabosci :(

Flyby [ Outsider ]
..(urządza składkę na pogrzeb siwCy)
..suszy mnie

siwCa [ Legend ]
* leży martwy i myśli jak zginął *
Taikun44 [ NDSL ]
*sprawdza konto*
0 zł
*wrzuca zużytego kondoma*
sorry ziom ... więcej nie mam

beowulff [ X ]
*podaje Flyby pepsi i 1 pln*

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..jak sobie dają radę żebrający na ulicach?
..(dorzuca sobie z własnej kasy 2,50)
..siwCa, nie mógłbyś wydać parę jęków na poruszenie serc?

beowulff [ X ]
Flyby -> maja paralizatory i traktuja nimi takich jak Tai ...
*kopie zwloki zeby wydaly jakis dzwiek*
Sory to dla nie czulych :)

Taikun44 [ NDSL ]
ale w co ? :o

Flyby [ Outsider ]
..oj, chyba masz rację, beowullf

beowulff [ X ]
nooo stalone jak zywy ->

Taikun44 [ NDSL ]
siwCa [ Legend ]
* kłi kłi kłi *
* nioch nioch nioch *
beowulff [ X ]
Cholera zyje
*pierdut*
*siwCa zoataje dobity do podlogi*
Taikun44 [ NDSL ]
https://ssl.allegro.pl/item201074580_rambo_trylogia_mega_klasyk_na_3xdvd_super_cena_.html
chyba sobie kupie :)
btw. Taikun zachodzi siwce ... wiadomo co stanie się za 2 sekundy :> >>
beowulff [ X ]
Tai-> poczekaj na 4 bedze moze jakas promocja :)

Flyby [ Outsider ]
..(odwołuje pogrzeb)
..do d.. z takim interesem, nieboszczyk sie nie udał

Taikun44 [ NDSL ]
na 4 to do kina :)

siwCa [ Legend ]
* wraca bo ponownie sądzić... *

beowulff [ X ]
Ja wole w domu ogladac, mam duzo lepsze doznania niz w kinie :)
*wklada odbezpiecznoy granat w spodnie siwCy...*
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Oby przeżyć te 3 najbliższe dni...

siwCa [ Legend ]
* szepce *
piwko poproszę.

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
a ja zamówić dziewczynę na piątek chcę bo mi potrzebna...
Shifty007 [ 101st Airborne ]
*w oddali rozlega się huk*
*siwCa pada z rozerwaną głową*
*zdmuchuje dym z lufy Barrett'a*
Tytus --> Weź sobie z ulicy, nie są drogie. :)

siwCa [ Legend ]
Taikun, jesteś potrzebny!!!
BTW> SZUKAM SPECJALISTY OD ZABEZPIECZANIA GRANATóW !!!
[ed] Shifty, przecież tyle razy mówiłem, że do szkoły i przy kompie siedze w hełmie.

Taikun44 [ NDSL ]
Tytus mogę polecić bardzo fajny bur ... tzn. lokal z paniami ... :p
blondyn >> daj ju madafaka >>
marcing805 [ Senator ]
siwCa-proszę:).
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
lokal z paniami to ostateczna możliwość ;D jeszcze mam trochę czasu żeby się rozejrzeć ;)

siwCa [ Legend ]
Tytus, bawicie się w takie American Pie tyle, że podczas kończenia gimnazjum ?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
siwCa - jesli Shifty strzelal kulami dum dum to ***** masz z tego helmu...

siwCa [ Legend ]
Niezły hardcore. Teraz mam dwa *****.
Taikun44 [ NDSL ]
:D
btw. panowie ... jak ktoś nie widział przygód Bagmana to polecam :P
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6471546&N=1
TyTuSPL [ The World Is Mine ]
Nie...jest impreza w piątek i każdy z dziewczyną ma przyjść, bo nie wpuszczą ;)
beowulff [ X ]
Taaa bag man wymiata :)

siwCa [ Legend ]
BagMan wymiata.
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> Ja zazwyczaj 2x bluruję w Ifran View.

Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> dokładnie tak samo zrobiłem ;) jeszcze przed Twoją radą :)

siwCa [ Legend ]
BagMan dobry tylko na początku. Później szmira całkowita.

MAROLL [ Marek ]
Bagman

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Do yutra rzóczki! ;*;*;*;*

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Shifty --> Fajny filmiczek znalazłem. Impala nowsza i z wiejskimi felgami, ale odgłos silnika... OMG :) Warto obejrzeć :) Szczególnie w okolicach 3 minuty gdy kolo ostrzej przyśpiesza :)

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
spadam lulu... do jutra

Flyby [ Outsider ]
..a ta tapicerka w tej Impalii ..chyba się trochę na niej zdrzemnę
..dobranoc Ddw
Taikun44 [ NDSL ]
dobranoc elo ziomy

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
ĆĘŚĆ
Garbizaur [ Legend ]
hejo :)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Witam.

Buby [ Perfekt ]
Postrafiam fshystkich Polakof!
Dobry :-)
Powiedzcie mi, że to sen... że Stairway To Heaven Led Zeppelinów nie propaguje satanizmu O_o
Niesamowite ? Osobiście, pierwszy raz to słyszę... i jestem... jakby to określić.. w szoku :O

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Tak tak... ehe...

Buby [ Perfekt ]
Sprawdzałeś ? :P
Dobre, nie ma co ;d
Nie no, tak na serio, też się śmieje... :P Ale każda strona o tym pisze :P
Ciekawe... czy leci to w Radiu Maryja ? :-D
Wiewiórk [ - Syska ! ]
Lece do szkoły
*ciau*

MAROLL [ Marek ]
Witam państwa serdecznie. *popija Liptona"
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Buby--> To prawda.
Serio. Sam byłem w szoku.
Jakiś miesiąc temu żona miała to na studiach, z ciekawości sam sobie przerobiłem ten kawałek i faktycznie tak jest.

TyTuSPL [ The World Is Mine ]
witam w poniedziałek...

Garbizaur [ Legend ]
Jeck
Jakiś miesiąc temu żona miała to na studiach,
To co Twoja żonka studiuje, że ma takie rzeczy?
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Pedagogikę :P
To było coś o złym wpływie, między innymi muzyki, na dzieci.
Chodzi o przekaz psychologiczny czy cuś takiego.
Mniej więcej:
To, że ty nie potrafisz usłyszeć danej piosenki od tyłu, nie znaczy że twój mózg jej tak nie przerobi. Podobno sporo dość znanych utworów np. techno puszczonych od tyłu traktuje o seksie i narkotykach. Ja tego dokładnie nie opowiem :/ żonka by się musiała wypowiedzieć jak to działa.
Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
osz kur&&... ale pamięci potaniały :O ja kupowałem swoje za 800, teraz są za 300 :O
chyba sobie wezmę drugą parkę i będę miał 4GB w sumie :)
Taikun44 [ NDSL ]
Stranger >> true, true :) przykładowo do mojego laptopa 1 GB kosztuje już 130 zł, a jeszcze nie tak dawno 300 zł trzeba było wydać :) w sumie procki intela też potaniały, ale te niższe C2D ... no i nowe Celeronki są :> z zajebistym chłodzeniem :>
Garbizaur [ Legend ]
Tai ---> a jakiego lapka masz? bo ja mam acera i chętnie dokupiłbym sobie ram-u, ale nie wiem gdzie znaleźć info jaki mam ram... :-/

StopSpamming [ Centurion ]
*Wchodzi*
*Wita się*
*Wychodzi*

Pl@ski [ Forever Confused ]
*Wchodzi*
*Zdaje sobie sprawę że znowu go masa ciekawych tematów ominęła, a na doatek nie ma czasu żeby to nadrobić*
A tak w ogóle to działo się coś ciekawego? :P
*Zirytowany wychodzi*
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
SS
*Wchodzi*
Ale po kiego? I tak nikt Cię tu nie chce.
*Wita się*
Ale po kiego? I tak nikt Cię tu nie chce.
*Wychodzi*
To był bardzo dobry pomysł.
Jakby co:

Pl@ski [ Forever Confused ]
Jeckyl -> W pierwszej chwili pomyślałem że to do mnie i już miałem wykopywać "krzesło wojenne". Jakże się zawiodłem... ;)
Rozner99 [ Konsul ]
*wchodzi*
*wrzuca granat do pomieszczenia*
*wychodzi*

MAROLL [ Marek ]
Może PSF ?

Pl@ski [ Forever Confused ]
*Połyka granat i z niepewnym uśmiechem czeka co też się stanie dalej...*

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
To już chyba za czwarta osoba, która zjadła coś wybuchowego w tym wątku :)
*Bierze popcorn i czeka na beknięcie*

MAROLL [ Marek ]
*Let's get ready to ruuumbleeeeeeee*
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
*zdenerwowany rzuca popcornem o ścianę*
Cholerne granaty "mejdinczajna"
MAROLL [ Marek ]
*Zrezygnowany sączy dalej Pepsi*
Może to nie był granat, ale truskawka?
marcing805 [ Senator ]
Jeckyl-Popcornu szkoda:)

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Ja i tak nie wierze w ten szajs o puszczaniu od tylu piosenek...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A kysz szatynie :P

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
HOW YOU DARE, HUMAN?!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
ke?

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
Nie, nic...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Iś nyśt fersztejen :(

Pl@ski [ Forever Confused ]
*Znudzony ciągłym oczekiwaniem na efekt postanawia przeczytać cały wątek aby wiedzieć o co chodzi...*
*Popija granat (wspomnianym wcześniej) metanolem, alby wzmocnić efekt...*
- Ech, panowie, za stary już na to jestem, nic z tego nie będzie, the show is over!

Buby [ Perfekt ]
lol...
podobno w jednym z kawałków puszczonym od tyłu Pink Floydów artyści gratulują słuchaczowi, że odnalazł ukryty tekst :P
To jest prawda :O

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]
W Pink Floyd to ja akurat wierze...

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Wiedziałem :D
Szatyn :d
Muahahahahahaha
666 666 666 666 666
\m/

Shifty007 [ 101st Airborne ]
Stranger --> Kuuuurde, jak to chodzi! :] Kocham ten wóz!
*ostrzy kosę*
*idzie szukać kretyna, który zamontował do niej 2X calowe felgi*

Buby [ Perfekt ]
Zna ktoś jakiś odtwarzacz multimedialny, który odtwarza "od tyłu" ? :P

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
"Zna ktoś jakiś odtwarzacz multimedialny, który odtwarza "od tyłu" ? :P"
no... to teraz się okaże kto jest prawdziwym szatanowcem :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
Dzień Dobry BAAAAARDZO :D
UDANY DZIEN :) 5 ze sprawdzianu na historii, 4 ze sprawdzianu na ekologii, 4 ze sprawdzianu na biologii i 5 za prace na lekcji :D
Jestem w niesamowitym szoku :D łooooo :D
Jutro sprawdzian z fizyki i matematyki a w środe z labolatorium analizy wody i ochrony powietrza :D
Jak ja lubie końcówke roku.. jest taka przepełniona atrakcjami :P

Sandro [ GOL ]
Buby - to jest myśl, posprawdza się czy oskarżane o satanizm utwory naprawdę są takie straszne!
A tak poza tym, to dzień dobry :)

Buby [ Perfekt ]
Sandro ->
Ja się właśnie zastanawiam, czy to nie działa w drugą stronę...
tzn.
czy jak odsłuchamy od tyłu jakiegoś "tru hejwi def norwegian pałer metal" to nie ukaże się nam tekst np. nawołujący do miłości bliźnich? :P
Ponawiam pytanie :P

kasztaneczuszek [ Legend ]
znikam sie edukowac Panowie Szlachta!
i moje nowe motto " Daje rade i sie nie poddaje! Byle do końca a potem balet ^_^ "
pozdrawiam, zyczcie mi powodzenia :)

Flyby [ Outsider ]
..(pod wpływem rewelacji Jeckyla zastanawia się co by usłyszał gdyby puścił mózg Taikuna od tyłu)
..o, hrabia Sandro - onegdaj przeczytałem panie hrabio że przekazy satanistyczne wplecione są także w reklamy a specjalistom od reklam rosną ogony..
..o jakim to balecie wspomina kasztaneczuszek? ..moze jaki satanistyczny?
Buby [ Perfekt ]
Stairway to "Hel"
Flyby -> mózg Tai'a od tyłu ? Może dałoby się go zrozumieć ? :)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Nie, wtedy zrozumiałyby go jedynie zwierzęta. ;)

Flyby [ Outsider ]
..no to móglby zostać dyrektorem ZOO

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
noo... z zoo...

Flyby [ Outsider ]
..myślisz Stranger że ma włosy na plecach ?!

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Nie wiem i wbrew temu co Taikun może mówić, nie sprawdzałem. ;)
Zresztą widząc jego hardkorową bródkę wszystkiego można się właściwie spodziewać. :P

Flyby [ Outsider ]
..ma włosy na plecach i wódka mu szkodzi ..hmm

Taikun44 [ NDSL ]
..(pod wpływem rewelacji Jeckyla zastanawia się co by usłyszał gdyby puścił mózg Taikuna od tyłu)
Jak to co ? Hymn Tinki Winky ... "Wsadź mi palca w pupe"
Mam włosy na oczach panowie !
Garbi >> jakiego masz Acera ? w tych nowszych na 100% wciskają DDR2 :) jak nie wiesz jak sprawdzić to może by rozkręcić ? :) jedna śrubka a ile radości ;) ew. podaj nazwe i kod Acera to ci powiem, ja mam słabego TravelMate'a 2490 :) tyle że ma bt, wifi i inne bajery ;) i właśnie z 1,5 gb ramu śmigałby jak marzenie ... a na wakacjach bede dokupywał dysk 7200 obrotów :) wtedy będę miał potwora ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Palca? Nie przypominam sobie żeby na filmiku był to palec ;)
Taikun44 [ NDSL ]
jakim filmiku ? :o tylko mi znowu z tym fat dikiem nie wyskakuj :p

Rozner99 [ Konsul ]
O jakim filmiku mowa?

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]
Taikun --> To co to w takim razie było? ;)
Taikun44 [ NDSL ]
*Tai patrzy się na PSF w
<< taki sposób*
*a teraz szykuje się do strzału w taki >>
sposób*
// po 2 dniach //
*na targu, Taikun krzyczy*
Chce ktoś kupić skórę ze świni ? Dwa dni temu upolowałem
edyta dla Strangera: nie wiem ... możliwe że to ... BRACIA ! :)

Pl@ski [ Forever Confused ]
Trochę mnie te backwardy przeraziły..
Ale Queen z Another Ones bites the dust są pocieszni... :]
Od tyłu to jest:
Taikun44 [ NDSL ]
tutaj teraz piszemy: :p
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6478449&N=1

Flyby [ Outsider ]
..no widzisz Pl@ski ..dlatego Taikun takie włosiska nosi, żeby mózg chronić ;) ..zresztą, bo ja wiem czy to mózg?
..Shifty, ciekawie w tym dodatku Shivering - w Oblivionie rzucały się na człeka wszelakie paskudy i gryzły, byle szczur mógł wykończyć ..Tutaj łażę po ich lochach, otwieram ich skrytki i nic ..Jak nie dam w łeb to bójki nie ma ;)
Rozner99 [ Konsul ]
300
Teraz możecie pisac w nowym nowej części...