GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich !!! - (661) - 41

02.06.2007
14:41
[1]

raper741 [ Legend ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich !!! - (661) - 41

:) :D :P

02.06.2007
14:41
smile
[2]

Gandalf <3 [ Wizard ]

piersi

02.06.2007
14:41
[3]

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]

Drugi :(

02.06.2007
14:42
smile
[4]

raper741 [ Legend ]

Spadam :P Idę poczytać :P

*wychodzi z DDW*

Do zobaczenia w najbliższym czasie :)

02.06.2007
14:43
smile
[5]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Już kolejna część?

02.06.2007
14:51
[6]

Splinter_fraz [ Mora ]

szUsty

02.06.2007
14:55
smile
[7]

Flyby [ Outsider ]

..już jest na pasku, Shifty ..screeny będą w jego katalogu ?

02.06.2007
14:57
smile
[8]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Tak, ale możesz też wybrać lokalizację, w której życzysz sobie by zapisywał screeny.

02.06.2007
14:58
smile
[9]

Flyby [ Outsider ]

..eh ..powoli go obczaję ;)

02.06.2007
15:01
smile
[10]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Pewnie. :) To prosty programik. Którą wersję dostałeś?

02.06.2007
15:38
[11]

Flyby [ Outsider ]

..2,6.4

02.06.2007
15:42
smile
[12]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Czyli nowsza od mojej. Czy i ja mógłbym prosić na maila instalkę?

02.06.2007
15:46
[13]

Garbizaur [ Legend ]

13... :)

02.06.2007
15:51
smile
[14]

Flyby [ Outsider ]

..poszła, Shifty ;)

..nie boisz się 13, Garbi? ..zaraz rozlejesz coś na klawiaturę ;)

02.06.2007
15:54
[15]

raper741 [ Legend ]

Witam :)

*Wchodzi do karczmy*

Flyby --> Mógłbym prosić także programik na maila ?

02.06.2007
15:57
smile
[16]

Flyby [ Outsider ]

..poszła, raper ;)

02.06.2007
15:58
[17]

raper741 [ Legend ]

Dzięki :)

02.06.2007
16:05
[18]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

hej

02.06.2007
16:06
smile
[19]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

hej

Teletubiś to gej!;d

02.06.2007
16:10
smile
[20]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Nikt się nie bulwersuje?
*rozgląda się za fioletowym Teletubisiem*
No to na razie mamy spokój ;]
Ale ten aparat uciska...

02.06.2007
16:19
smile
[21]

Flyby [ Outsider ]

..jakbym tak miał się wszystkim bulwersować to już bym się w bulwę zmienił ;)

..proba frapsa

..hmm ..działa i pokazuje szybkość ..50 klatek

..doradź Shifty jak ustawić Fps żeby nie działał przez cały czas i objaśnij movies - na co to to

02.06.2007
16:42
smile
[22]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Jak nie chcesz widzieć liczby klatek podczas gry, to zaznacz Disabled, jak na screenie.

A movies służy do nagrywania filmików z gry. Nigdy się tym nie bawiłem. Spytaj Orlanda, albo Strangera jak co ustawić, żeby nagrywać.

02.06.2007
16:42
[23]

super game fan [ ranga ]

Ciesze siem bo właśnie przeszedłem Commandos Strike Force. Ostatnia misja w Stalingradzie była świetna.

Funkcja movies we Frapsie jest prosta - ustalamy przycisk którym potem rozpoczynamy nagrywanie filmiku i gdy już nie chcemy nagrywać wciskamy go ponownie. Filmiki są zapisywane w folderze z programem.

02.06.2007
16:48
smile
[24]

raper741 [ Legend ]

Taki mały programik, a daje tyle radości :)

Kto będzie oglądał naszych piłkarzy dzisiaj o 18 ?

02.06.2007
16:52
smile
[25]

Flyby [ Outsider ]

..to już prawie wszystko wiemy ;)

..zgniłość Demencji --->

02.06.2007
16:55
smile
[26]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Ja !

02.06.2007
16:56
[27]

raper741 [ Legend ]

Flyby ---> Mam pytanko :) Zaklikaj do mnie na GG :) Masz w profilu :)

02.06.2007
16:59
smile
[28]

super game fan [ ranga ]

O sory - filmiki domyślnie są zapisywane w folderze z programem, można ustawić inaczej, do tego można wpisać lub wybrać ilość fps w filmiku.

02.06.2007
17:10
smile
[29]

Splinter_fraz [ Mora ]

Flyby, czy ja też mógłbym prosić o ten programik? *potulny jak baranek i podlizuje się* na email: [email protected]

02.06.2007
17:13
smile
[30]

raper741 [ Legend ]

Kto wie jak nagrać filmik ? :) PISAĆ NA GG !!! Postępuję według instukcji, ale chyba coś robię źle.

02.06.2007
17:15
smile
[31]

Flyby [ Outsider ]

..poszło baranku

02.06.2007
17:19
smile
[32]

raper741 [ Legend ]

Już wiem, dzięki za pomoc :)

Takie jeszcze jedno pytanko :]

Czy można zrobić filmik czegoś innego, poza filmem gry ?

02.06.2007
17:22
[33]

Splinter_fraz [ Mora ]

Flyby doszła wiadomość tylko że nie ma programu :)

02.06.2007
17:23
[34]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

To wpisać w google "fraps" nie łaska? Albo fraps+ adres wujka z zagranicy? (po angielsku- tor-rent)

02.06.2007
17:30
smile
[35]

raper741 [ Legend ]

Ja spadam bo zaraz mecz :)

*wychodzi z GOLa*

02.06.2007
17:34
smile
[36]

Harrvan [ Legend ]

Ale k*****

02.06.2007
17:37
smile
[37]

Flyby [ Outsider ]

..wysłałem drugi raz, baranku ..pośpiech ..obiad się przypalał

..trochę zamglonego krajobrazu -->

02.06.2007
17:38
[38]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Ja też meczyk idę pooglądać

02.06.2007
17:39
smile
[39]

Splinter_fraz [ Mora ]

Dzięki Flyby. Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi ;p

02.06.2007
17:40
smile
[40]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

<-Harr
Dobra ja też idę na mecz.:)

02.06.2007
17:40
smile
[41]

marcing805 [ Senator ]

A ja sobie postanowiłem ze sobie przejdę 5 raz Riddicka.....

02.06.2007
17:46
smile
[42]

Flyby [ Outsider ]

..nie mam nic przeciwko, Splinter byleby też za mnie te dzieci wychował ;)

02.06.2007
17:48
[43]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

Flyby- koncert życzeń?

Edit: 5 raz w tym tyg. pojawia mi się +5! CHOLERA!

02.06.2007
17:51
[44]

Splinter_fraz [ Mora ]

Flyby, mógłbyś napisać do mnie na gg (nr.w profilu)?

02.06.2007
17:58
[45]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Dostałem przed chwilą newsletter ze sklepu, w którym czasem się zaopatruję. Pojawił się preorder MoH:A

Medal of Honor: Airborne
Cena 139.99 zł
W sprzedaży od 2007-08-31


Czy tych z EA kompletnie pogięło?! W życiu tyle nie dam za tą grę. Poczekam aż cena spadnie. 80-100zł to jeszcze rozumiem, ale żeby aż 140? Za zwykłą edycję? Pffff...


Flyby --> A do mnie jeszcze mail nie doszedł. Spróbuj na mateuszab[at]gmail.com
ps. Fajny klimacik czuję... Taki, mroczny. :)

02.06.2007
18:03
smile
[46]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

z cyklu: Google nie kłamie
a mi się mecz nie chce włączyć- tv źle odbiera, a na necie serwery padły...

02.06.2007
18:22
smile
[47]

Flyby [ Outsider ]

..wysłałem po raz drugi Shifty ..poszedł ..pierwszy też nie wrócił więc nie wiem co jest grane ..pewnie masz smoka w skrzynce ;)

02.06.2007
18:24
[48]

frer [ God of Death ]

Shifty --> Muszą sobie odbić na uczciwych klientach to, że 90% graczy ściągnie sobie z neta tuż po zagranicznej premierze. Niestety takie jest życie, że na uczciwości rzadko się zarabia. Ja się nawet cieszę, że na granie nie mam już w ogóle czasu, szczególnie, że sesja się zbliża. :P

02.06.2007
18:27
[49]

Buby [ Perfekt ]

Witam wszystkich :-)

Powiem krótko:

OFP zachwyca... obojętnie, czy z dodatkami czy bez :-D

02.06.2007
18:41
[50]

Flyby [ Outsider ]

..jakie OFP?

02.06.2007
18:43
smile
[51]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Operation Flashpoint?

02.06.2007
18:43
smile
[52]

marcing805 [ Senator ]

Flyby-może mu chodziło o Operation Flashpoit?

02.06.2007
18:43
[53]

Buby [ Perfekt ]

Gra Operation Flashpoint (https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5195)

Gra z 2001 roku... która rządzi! Nie ma realistyczniejszego symulatora pola walki. I długo nie będzie :)

02.06.2007
18:45
smile
[54]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Pewnie tak, ale póki co brakuje mi doświadczenia, by stanąć z nim do walki. Możesz podesłać na [email protected]?

Frer --> To takie kółko, bo sami spowodowali, że 90% ludzi grających w ich gry ściąga piraty zaraz po premierze, ustanawiając takie ceny za swoje produkty.

02.06.2007
18:53
[55]

Flyby [ Outsider ]

..Shifty, dokładnie na taki adres jak podajesz poszło ..mam potwierdzenie wysłania ..widziałem jak mój Norton wiadomość skanował ..co jeszcze mogę zrobić?

02.06.2007
18:56
smile
[56]

frer [ God of Death ]

Shifty --> Pewnie gdyby obniżyli cenę o 1/3 tak do 90-100 zeta za nowe gry to podejrzewam, że paradoksalnie podniosłoby im to zyski. Ja osobiście gdybym miał na tyle kasy, żeby wydawać na nowe gry po 150 zeta to już wolałbym sobie kupić PS3 albo XBoxa 360 i w gry na niego ładować kasę.

02.06.2007
18:56
smile
[57]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Flyby --> Dobra, nie będę Cię już wykorzystywał. Pozostanę przy 2.5.5. Dzięki za czas, mimo wszystko.

Frer --> Jestem pewien, że tak właśnie by było. :) Nawet niech dodają gry za friko do konsolek. I tak mnie nikt nie namówi. Pozostanę przy Piecu. ;)

02.06.2007
19:00
smile
[58]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Shifty, sprawdz poczte :>

02.06.2007
19:09
[59]

Flyby [ Outsider ]

..a ja wysłałem po raz trzeci ..ciekawe czy od Orlando dojdzie

..nic z tego nie rozumiem

This is the Postfix program at host mail.gameplay.pl.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to <postmaster>

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.


The Postfix program

<[email protected]>: host gmail-smtp-in.l.google.com[72.14.247.27] said: 552
5.7.0 Illegal Attachment 7si993121aga (in reply to end of DATA command)

..może mi to kto wyjaśnić?


02.06.2007
19:25
[60]

Taikun44 [ NDSL ]

oł dżizas ... na studiach dzisiaj był wietnam :)

02.06.2007
19:27
smile
[61]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

homo wróciło

02.06.2007
19:28
smile
[62]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Nie od Orlanda, tylko od sendspace - doszło. Dziękuję. ;)

Flyby --> W dużym skrócie chodzi o to, że wiadomość nie mogła zostać dostarczona do mnie. Powodu nie podano.

02.06.2007
19:29
[63]

Taikun44 [ NDSL ]

homo wróciło

*O jakiś robak mi chodzi po bucie, strzepuje ..*
*zgniata robaka*
*nigdy mendy nie lubiłem*

:)

02.06.2007
19:30
[64]

Flyby [ Outsider ]

..tak więc mam dwa zwroty o podobnej treści tylko nie wiem dlaczego - gdzie błąd?

..dobrze Shifty ale dlaczego? ..to zwroty z GOL-a ..gdzie błąd?

..to by znaczyło że skrzynka GOL-a jest po prostu niewydolna i nie można na niej polegać

02.06.2007
19:32
[65]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Może z Twoją skrzynką jest coś nie tak? U mnie wydaje się być ok, bo przed chwilą znajomy przesłał mi program, a i od Orlanda dostałem kolejnego maila.

W treści, którą wkleiłeś nie było podanego powodu tych zwrotów.

02.06.2007
19:40
[66]

Flyby [ Outsider ]

..to z trzeciej próby:

Reporting-MTA: dns; mail.gameplay.pl
X-Postfix-Queue-ID: 5E13A870143
X-Postfix-Sender: rfc822; [email protected]
Arrival-Date: Sat, 2 Jun 2007 19:06:39 +0200 (CEST)

Final-Recipient: rfc822; [email protected]
Action: failed
Status: 5.0.0
Diagnostic-Code: X-Postfix; host gmail-smtp-in.l.google.com[72.14.247.27] said:
552 5.7.0 Illegal Attachment 7si993121aga (in reply to end of DATA command)

..coż ..szkoda ładnego adresu


02.06.2007
20:10
smile
[67]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

fygrali!

02.06.2007
20:11
[68]

Taikun44 [ NDSL ]

jak ? :o 1:0 przegrywali ? ;p

02.06.2007
20:11
smile
[69]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

No ale w końcu wygrali 3:1 :)

02.06.2007
20:13
smile
[70]

raper741 [ Legend ]

Dali radę :]

Żurawski Out, Sagan In, + stary, dobry Krzynówek = Wygrana :)

02.06.2007
20:14
[71]

siekator [ Król Rybak ]

Elo żółwas.
Pykam w G3.

02.06.2007
20:17
smile
[72]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

02.06.2007
20:17
[73]

Taikun44 [ NDSL ]

W sumie mi to wisi ... :) niech sobie nawet Leo strzela ;p

02.06.2007
21:01
smile
[74]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

W sumie mi to wisi ... :) niech sobie nawet Leo strzela ;p

perwers.

02.06.2007
21:06
smile
[75]

Flyby [ Outsider ]

..przypomniało mi się że Buby zafascynował się tym Operation Flashpoint czyli strzelającymi pikselami ;) ..niezły męczennik z niego ..najlepszy realizm znajdzie w Afganistanie ;) ..Wymęczyło mi wzrok te cudo na amen a jedyną pewną pozycją w tej grze było leżenie z dodatkiem pełzania ;)

02.06.2007
21:38
smile
[76]

raper741 [ Legend ]

Jak tam minęła sobota ?

02.06.2007
21:41
[77]

NorwicK [ Maggot ]

chibko xD

02.06.2007
22:02
[78]

Taikun44 [ NDSL ]

jak sobota ... hardkor na uczelni ...

Stranger co u Ciebie ? :)

02.06.2007
22:32
smile
[79]

MAROLL [ Marek ]

Witam wieczorową porą ;)

02.06.2007
22:33
[80]

raper741 [ Legend ]

Witamy :)

02.06.2007
22:36
[81]

marcing805 [ Senator ]

Jak tam minęła sobota ?

Jak to każda sobota.Można w końcu odpocząć od wszystkiego ale i tak to szybko zleci.

TyTuSPL-oby.....

02.06.2007
22:36
smile
[82]

MAROLL [ Marek ]

Idę zagrać rundę bash areny i wracam. Życzcie mi szczęścia.

02.06.2007
22:38
[83]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Ale beznadziejna była dziś pogoda...oby jutro było lepiej...

02.06.2007
22:39
[84]

Taikun44 [ NDSL ]

Amci Forever - Band of Brothers .... toż to genialne jest :) Shifty jesteś moim mistrzem od dziś ... strzelam pokłon :)

02.06.2007
22:43
smile
[85]

beowulff [ X ]

Tai -> If You're Going to San Francis...

02.06.2007
22:44
smile
[86]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Taikun --> Amici Forever - Requiem for a Soldier jak już. ;)

02.06.2007
22:45
smile
[87]

raper741 [ Legend ]

Z tą pogodą macie rację :) U mnie w tej chwili pada deszcz :/ Mam nadzieję, że jutro zaświeci słoneczko :)

02.06.2007
22:46
[88]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

a co Shifty zrobił?

02.06.2007
22:47
[89]

Taikun44 [ NDSL ]

Shifty >> nie wiem ... w tagu ma wpisane Band of Brothers ;) co i tak nie zmienia faktu że genialne :)

02.06.2007
22:52
smile
[90]

MAROLL [ Marek ]

Uee, gładko poszło. 5:2 dla mnie, wiedziałem, że trzymacie za mnie kciuki :P

02.06.2007
22:54
smile
[91]

raper741 [ Legend ]

Gratulacje :)

02.06.2007
22:55
[92]

Taikun44 [ NDSL ]

String Quartet in C-Sharp Minor ... poezja :)

... ide oglądać BoB :D

02.06.2007
23:43
smile
[93]

kasztaneczuszek [ Legend ]

:D

03.06.2007
00:07
smile
[94]

Gandalf <3 [ Wizard ]

[75]

Flyby, bluźnisz! ;-)

Znajdź mi druga grę o tematyce wojennej, która jest tak wymagająca, jest tak podatna na modyfikacje (bo w necie jest zatrzęsienie nowych misji, nawet całych kampanii i innych rzeczy) oraz która daje taką swobodę oraz satysfakcję, gdy uda się pomyślnie przejść misję z jak najmniejszymi stratami i jak największymi szkodami po stronie wroga.

03.06.2007
00:08
smile
[95]

raper741 [ Legend ]

Idę spać :]

Dobranoc wszystkim :)

03.06.2007
00:11
smile
[96]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Ja też spadam do łóżka.

Dobranoc.

03.06.2007
00:15
smile
[97]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Cienkie Bolki !

03.06.2007
00:16
[98]

Taikun44 [ NDSL ]

do jutra do 19:00 miśqi :p

03.06.2007
01:31
smile
[99]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Miłej nocki.

*gasi światło*
*zapala świeczkę na wszelki*

03.06.2007
01:37
[100]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Ja jeszcze się nie poddaje xD

03.06.2007
06:27
smile
[101]

Garbizaur [ Legend ]

03.06.2007
09:38
smile
[102]

marcing805 [ Senator ]

Siemka wszystkim.Wstaliście już?

03.06.2007
09:45
[103]

Harrvan [ Legend ]

Wstalem ... dzien jak kazdy inny dzien ... dobry do tego zeby sobie wypic i nachlac sie jak w dzien niepodleglosci krzyczac na caly glos "Houston mamy problem"

03.06.2007
09:48
smile
[104]

raper741 [ Legend ]

Witam wszystkich :)

*wchodzi*
*zajmuje wygodne miejsce przed komputerem*

Jakie plany na niedzielę ?

Ja może się na festyn wybiorę :]

03.06.2007
09:52
[105]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

*kołysząc się po przebudzeniu woła i litość i pełza w stronę kompa* wstałem, oj wstałem...

a ja do kościoła a potem się pouczę

03.06.2007
09:55
smile
[106]

Harrvan [ Legend ]

a ja do kościoła a potem się pouczę

to teraz chlanie z kumplami za garazami sie nazywa "kosciol" a to ciekawe

03.06.2007
09:57
[107]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

a ja do kościoła
mszalne jest kwaśne

03.06.2007
10:02
smile
[108]

MAROLL [ Marek ]

Dobry.. *niewyspany*

03.06.2007
10:04
smile
[109]

raper741 [ Legend ]

Wszyscy jacyś dzisiaj zmarnowani :>

Piliście razem ? :>

03.06.2007
10:06
[110]

MAROLL [ Marek ]

Razem raźniej ;]

03.06.2007
10:08
smile
[111]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

*pociera odbyt* o taa...

03.06.2007
10:09
[112]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Ale mnie łeb...

03.06.2007
10:10
smile
[113]

raper741 [ Legend ]

Do której piliście ? :)

03.06.2007
10:12
smile
[114]

Harrvan [ Legend ]

Wszyscy pili i wszyscy nawaleni jak meserszmity

Uwielbiam ten apokaliptyczny horyzont o poranku

03.06.2007
10:13
smile
[115]

raper741 [ Legend ]

O mnie zapomnieliście :D Ja się dzisiaj dobrze czuje :]

03.06.2007
10:13
[116]

MAROLL [ Marek ]

Ta ostatnia niedziela..

03.06.2007
10:14
[117]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

raper- zadbamy o to, żebyś zmienił zdanie...

03.06.2007
10:15
smile
[118]

raper741 [ Legend ]

Dobra :D

Dawajcie mi tu coś mocniejszego :D

Poczęstujecie kolege ? :D

03.06.2007
10:16
smile
[119]

Gandalf <3 [ Wizard ]

Najpierw pokaż dowód..

03.06.2007
10:18
[120]

Harrvan [ Legend ]

Glosy podpowiadaja mi ze jest gorzej niz zwykle

Ale za to niedziela ale za to niedziela bedzie dla nas
W poniedzialek, w poniedzialek ty nie piles
bo drobnych nie miales
A we wtorek, a we wtorek ty nie piles
bo glowy nie miales
A we srode, a we srode ty nie piles
bo zapomniales
Ale za to niedziela ale za to niedziela bedzie dla nas
A we czwartek, a we czwartek ty nie piles
bo kumpli nie miales
a we piatek, a we piatek ty nie piles
bo ci sie nie chcialo
a w sobote a w sobote ty nie piles
bo sraczke miales
Ale za to niedziela ale za to niedziela bedzie dla nas

03.06.2007
10:20
smile
[121]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

raper-> proszę, tylko dla twardzieli>>

03.06.2007
10:21
smile
[122]

Harrvan [ Legend ]

Gandalf

---->

03.06.2007
10:21
smile
[123]

raper741 [ Legend ]

Harrvan ---> Sam to wymyśliłeś ? :)

Od razu lepiej :]

03.06.2007
10:21
smile
[124]

Łyczek [ Legend ]

raper ---> Tylko tyle możesz dostać ;)

03.06.2007
10:22
[125]

Splinter_fraz [ Mora ]

*zieeeeef* dajcie wody

03.06.2007
10:23
smile
[126]

marcing805 [ Senator ]

Łyczek-niezły towar:)

03.06.2007
10:23
smile
[127]

raper741 [ Legend ]

Nikt nie poczęstuje. Nie macie serca ? :)

Łyczek ---> :D

*rzuca butelkę mineralnej do Splintera*

03.06.2007
10:24
smile
[128]

Harrvan [ Legend ]

--->

Tez drink

03.06.2007
10:26
[129]

Splinter_fraz [ Mora ]

Uff od razu lepiej jak się wody napiłem :)
raper masz i duldaj do dna >

03.06.2007
10:27
[130]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

a to już całkowity hardcore>>

03.06.2007
10:28
smile
[131]

Harrvan [ Legend ]

Bobo-Fruty sa tylko dla prawdziwych niggasow ...


EDYTA

zamiast r wstawilem i :D

03.06.2007
10:28
smile
[132]

raper741 [ Legend ]

Ja was poczęstuje :) Proszę bardzo >>>>>>>

03.06.2007
10:28
smile
[133]

MAROLL [ Marek ]

Cheers!

03.06.2007
10:29
[134]

Splinter_fraz [ Mora ]

Prezes jest zadowolony >

03.06.2007
10:30
smile
[135]

raper741 [ Legend ]

Harrvan ---> Przypadkowo wstawiłeś ? :)

>>>>>>>>>>>

03.06.2007
10:31
[136]

marcing805 [ Senator ]

raper741-mam tu coś dla ciebie.

03.06.2007
10:33
smile
[137]

Łyczek [ Legend ]

marcin ---> Lepiej daj mój metanol :)

03.06.2007
10:36
[138]

Harrvan [ Legend ]

A teraz cos dla prawdziwych twardzieli ...

03.06.2007
10:36
smile
[139]

raper741 [ Legend ]

Dobra :] Wystarczy :] Pelny pokój już mam :P Zaopatrzenie na cały tydzień :P Jest w czym wybierać :]

03.06.2007
10:38
[140]

Łyczek [ Legend ]

raper ---> Zacznij od mojego metanolu :) Po paru dniach oślepniesz i ja wparuję na twoją chatę i zagrnę cały towar :)

03.06.2007
10:39
[141]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

zaraz mnie ch strzeli- 7 raz pojawia się +5 w tym tyg.!

03.06.2007
10:39
[142]

raper741 [ Legend ]

Nie musisz :) Zapraszam do mnie :) Razem wypijemy :)


Mi się wczoraj pojawiło 5 razy ...

03.06.2007
10:42
smile
[143]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

dobry wszystkim...

jakaś libacja ?

03.06.2007
10:43
[144]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Cześć


Libacja to była... w nocy. :P

03.06.2007
10:50
smile
[145]

beowulff [ X ]

Ale mnie glowa boli....

03.06.2007
10:51
smile
[146]

raper741 [ Legend ]

Teraz też jest :) Łyczek, Harrvan i marcin sprowadzają towar do mnie :) Jeszcze ja coś dorzuciłem :)

Wszyscy już u mnie siedzą :) Pijemy, a pijemy :)

Pijemy metanol Łyczka :)

Zapraszamy bo towar się skończy :)

Ps: Jeśli możecie to przynieście coś :)

03.06.2007
10:51
[147]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

No to mam zadanie na niecały tydzień...do piątku muszę sobie dziewczynę znaleść ;)

03.06.2007
10:52
smile
[148]

Łyczek [ Legend ]

A ja się wkręciłem w :)

03.06.2007
10:55
smile
[149]

raper741 [ Legend ]

Dobra :)

Idę poczytać książkę :)

Do zobaczenia :)



*wychodzi*

03.06.2007
10:58
smile
[150]

Garbizaur [ Legend ]

wszyscy piją, a ja muszę się uczyć...

03.06.2007
10:59
[151]

umek [ Szczęśliwy Konfident ]

bęzyna?;p (sic)

człowiek wstaje półmartwy, idzie do kuchni... rodzina zorganizowała śniadanie- tj. przypadło mi jajko... aż 1... wydłubałem 2 kawałki półsuchego chleba, otworzyłem lodówkę, zjadłem 'jajecznicę studencką' (otworzyłem, opatrzyłem na puste półki, podrapałem się po jajkach, zamknąłem...)... chleb i jajko zjadłem z solą patrząc, jak mój brat robi sobie jajko faszerowane... ketchupem... jak pomyśle, że zaraz idę do kościoła, że mam masę nauki, że jutro poniedziałek... kuźwa...

03.06.2007
11:02
smile
[152]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Wszyscy pija, a ja mam to w dupie...

03.06.2007
11:02
smile
[153]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

jutro poniedziałek! nie lubię niedzieli!

03.06.2007
11:16
smile
[154]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Kocham to drętwe poczucie humoru explosów. ;)

03.06.2007
11:21
[155]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Joł!

03.06.2007
11:27
smile
[156]

Łyczek [ Legend ]

Tytus ---> Do środy wytrzymasz chyba ?

03.06.2007
11:30
[157]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

No tak, już 3 dni szkoły zostały. Być może jeszcze poniedziałek 11 będzie znaczący, ale wątpię :)

03.06.2007
13:27
smile
[158]

Flyby [ Outsider ]

..i pozdrowić wszystkich

03.06.2007
14:25
smile
[159]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Might very sorry click importance data. Fans put shame fact, doesnt youve never. Order, plug hole tableau, analysis nutrihand. Expense, virtual gateways peering workforce plaza.

Dostalem wlasnie takiego mail'a... kto wie o co chodzi? :D

03.06.2007
14:33
smile
[160]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

*zieeew*
to już rano ?

03.06.2007
14:36
smile
[161]

Flyby [ Outsider ]

..poranne spotkanie na stopie pokojowej (wymiana adresów)

03.06.2007
14:44
smile
[162]

MAROLL [ Marek ]

Sękacz

03.06.2007
14:57
smile
[163]

Flyby [ Outsider ]

..czyli drzewiec ..nie wiem dlaczego tlumacz nie użył tej nazwy ..może zastrzeżona dla Tolkiena?
..załóżmy że to odmiana drzewca

03.06.2007
18:09
smile
[164]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

He, hee, heee ;)


A tu co tak cicho?

03.06.2007
18:10
[165]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Shifty - poproszę na Polski

03.06.2007
18:13
smile
[166]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Ucz się języków obcych. Angielski w dzisiejszych czasach jest już praktycznie tak samo ważny jak ojczysty. :)

03.06.2007
18:16
smile
[167]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

-Co to jest do cholery?
-Komputer Roba jest zepsuty... Dlatego namalował nas na serwetce.
-Jak do cholery on to zeskanował?
- ...
-Spójrz! Sos do Spaghetti!

Podejrzewam, że sprowokuje to u ciebie uśmiechu. Musiałbyś poznać bliżej kilka komiksów z tej serii i odkryć to poczucie humoru.

03.06.2007
18:50
smile
[168]

Flyby [ Outsider ]

..Shifty żąda od nas uśmiechu intelektualnego, pełnego finezji i zagranicznych wzruszeń ..ketchup ..tfuu ..Spaghetti tak ..a kluska to ..
..zaraz sie wezme i zeskanuję ..przy pomocy ulubionego jabola Harrvana

..a obcego języka jadę poduczyć sie do Bielska, tam podobno wszyscy po angielsku mówią ..Stranger to ma dobrze ;)

03.06.2007
19:36
[169]

Taikun44 [ NDSL ]

Mówiłem dzisiaj że jestem bogiem ? ;d

Zaliczenie laborek z fizyki na 4 i zwolnienie z egzaminu moje :D

Zostało teraz jeszcze zaliczenie ćwiczeń i egzamin z analizy i egzamin z informatyki z javy :)

03.06.2007
19:37
[170]

Virus_Man [ Crysis ]

POzdrawiam wszystkich bo od tego jest ten temat

03.06.2007
19:39
smile
[171]

Flyby [ Outsider ]

..bóg Taikuna ma tą śmiszna antenkę na głowie ;)

03.06.2007
19:40
smile
[172]

raper741 [ Legend ]

*Wchodzi do karczmy*

Witam :)

Długo mnie nie, ale na festynie byłem :P

Co tam ? Jak niedziela ?

03.06.2007
19:40
[173]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Czyli Taikun jednym słowem zdasz jeszcze jave i masz labe?

03.06.2007
19:41
[174]

beowulff [ X ]

wrrrrr, to nie jest karczma...
To zdegradowany watek premium
w karcznie jest lada, karczmiasz....

03.06.2007
19:44
smile
[175]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

*Wchodzi do karczmy*
D D W || T O || N I E || K A R C Z M A do kuropatwy nędzy ;)

03.06.2007
19:45
[176]

Taikun44 [ NDSL ]

beo >> olewaj ;) może sam sobie pójdzie :p

FLyby >> lans na teletubisie sie skonczyl trzeba zmienic ;)

Scarface >> najpierw ANALA * trzeba zaliczyć ;) Java to pikuś przy tym :D

ANAL - Analiza matematyczna ;p

03.06.2007
19:52
smile
[177]

siwCa [ Legend ]

03.06.2007
19:57
smile
[178]

beowulff [ X ]

jezuuu...
Jamnik?
no toz jusz tragiczne jest....

03.06.2007
20:02
smile
[179]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Następny, który nazwie nas karczmą oberwie z kołkownicy!

03.06.2007
20:02
smile
[180]

Taikun44 [ NDSL ]

03.06.2007
20:05
smile
[181]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun44 --> Teraz jeszcze wypadałoby żeby jakiś noobek zmienił sobie avatara na sobowtóra stansona ;)

03.06.2007
20:06
smile
[182]

Selman [ opuszczony ]

dobre z tym batmanem:)

03.06.2007
20:06
[183]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Taikun-życze powodzenia;)

03.06.2007
20:09
smile
[184]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

wróciłem z Mszy Świętej
i się w życiu tak nie uśmiałem
gazetka parafialna nazywa się Pomost a gdy czytano ogłoszenia było takie coś :
"Zapraszam do czytania parafialnej gazetki PORNOS"

03.06.2007
20:16
smile
[185]

beowulff [ X ]

ooo Tai wyglada ja Stalone :)

03.06.2007
20:17
[186]

Taikun44 [ NDSL ]

gdzzie ? ;d

03.06.2007
20:18
[187]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> Ty tutaj naczelny grafik jesteś :) jakim efektem potraktować avatar żeby po wrzuceniu na GOLa nie był tak wyostrzony ? :)

03.06.2007
20:21
smile
[188]

Harrvan [ Legend ]

Taikun

Sprawdz program Xnview ... mozna bardzo fajne rzeczy robic

03.06.2007
20:22
[189]

Taikun44 [ NDSL ]

Panie ... ale czym potraktować avatara żeby po wrzuceniu na GOLa nie był taki "ostryy" ;) starczy zwykle przyciemnienie ? ;o

03.06.2007
20:24
[190]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Co lepiej ?

Kupować Sony Ericsson k750i czy zbierać kasę na Nokię N70/E50 ?

03.06.2007
20:25
smile
[191]

Flyby [ Outsider ]

..( do karczmy wchodzi osobnik w czarnym niedopiętym płaszczu i kusząco go rozchyla)

..barman, małe piwo ..co to jest ten Ddw coś tam?

..Zanim mnie pobijecie - to jest prowokaaaacja

03.06.2007
20:25
[192]

Taikun44 [ NDSL ]

A czego oczekujesz po telefonie ? Jak ma być dla młodej osoby, muzyka, śmiery bajery to k750i, jak jakiś biznesowy to oczywiście n70/e50 ... z naciskiem na ten drugi :)

03.06.2007
20:29
smile
[193]

Flyby [ Outsider ]

..i tak nas Wiewiórk nie namówisz na czytanie gazetki parafialnej ;)

..Kiraaa, nie kitraj siee

03.06.2007
20:43
smile
[194]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*podnosi kołkownice i celuje osobnikowi w twarz*
*poznaje Flyby'a i odkłada broń*


Taikun --> Potraktuj rozmyciem, bedzie ok.

03.06.2007
20:47
smile
[195]

siwCa [ Legend ]

PIWO PROSZĘ !

dobrze trafiłem w ogóle ?

03.06.2007
20:48
smile
[196]

beowulff [ X ]

*pierdut*
*siwCa, zostaje przedziurawiony kolkiem*

Sory, to byl ten moment slabosci :(

03.06.2007
20:51
smile
[197]

Flyby [ Outsider ]

..(urządza składkę na pogrzeb siwCy)

..suszy mnie

03.06.2007
20:52
smile
[198]

siwCa [ Legend ]

* leży martwy i myśli jak zginął *

03.06.2007
20:53
[199]

Taikun44 [ NDSL ]

*sprawdza konto*
0 zł
*wrzuca zużytego kondoma*

sorry ziom ... więcej nie mam

03.06.2007
20:53
smile
[200]

beowulff [ X ]

*podaje Flyby pepsi i 1 pln*

03.06.2007
20:58
smile
[201]

Flyby [ Outsider ]

..hmm ..jak sobie dają radę żebrający na ulicach?

..(dorzuca sobie z własnej kasy 2,50)

..siwCa, nie mógłbyś wydać parę jęków na poruszenie serc?

03.06.2007
20:59
smile
[202]

beowulff [ X ]

Flyby -> maja paralizatory i traktuja nimi takich jak Tai ...


*kopie zwloki zeby wydaly jakis dzwiek*

Sory to dla nie czulych :)

03.06.2007
21:00
smile
[203]

Taikun44 [ NDSL ]

ale w co ? :o

03.06.2007
21:00
smile
[204]

Flyby [ Outsider ]

..oj, chyba masz rację, beowullf

03.06.2007
21:03
smile
[205]

beowulff [ X ]

nooo stalone jak zywy ->

03.06.2007
21:03
smile
[206]

Taikun44 [ NDSL ]

03.06.2007
21:04
[207]

siwCa [ Legend ]

* kłi kłi kłi *

* nioch nioch nioch *

03.06.2007
21:07
[208]

beowulff [ X ]

Cholera zyje

*pierdut*
*siwCa zoataje dobity do podlogi*

03.06.2007
21:09
[209]

Taikun44 [ NDSL ]

https://ssl.allegro.pl/item201074580_rambo_trylogia_mega_klasyk_na_3xdvd_super_cena_.html

chyba sobie kupie :)

btw. Taikun zachodzi siwce ... wiadomo co stanie się za 2 sekundy :> >>

03.06.2007
21:12
[210]

beowulff [ X ]

Tai-> poczekaj na 4 bedze moze jakas promocja :)

03.06.2007
21:12
smile
[211]

Flyby [ Outsider ]

..(odwołuje pogrzeb)

..do d.. z takim interesem, nieboszczyk sie nie udał

03.06.2007
21:13
smile
[212]

Taikun44 [ NDSL ]

na 4 to do kina :)

03.06.2007
21:15
smile
[213]

siwCa [ Legend ]

* wraca bo ponownie sądzić... *

03.06.2007
21:15
smile
[214]

beowulff [ X ]

Ja wole w domu ogladac, mam duzo lepsze doznania niz w kinie :)


*wklada odbezpiecznoy granat w spodnie siwCy...*

03.06.2007
21:17
[215]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Oby przeżyć te 3 najbliższe dni...

03.06.2007
21:18
smile
[216]

siwCa [ Legend ]

* szepce *

piwko poproszę.

03.06.2007
21:19
smile
[217]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

a ja zamówić dziewczynę na piątek chcę bo mi potrzebna...

03.06.2007
21:20
[218]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

*w oddali rozlega się huk*
*siwCa pada z rozerwaną głową*

*zdmuchuje dym z lufy Barrett'a*


Tytus --> Weź sobie z ulicy, nie są drogie. :)

03.06.2007
21:20
smile
[219]

siwCa [ Legend ]

Taikun, jesteś potrzebny!!!


BTW> SZUKAM SPECJALISTY OD ZABEZPIECZANIA GRANATóW !!!

[ed] Shifty, przecież tyle razy mówiłem, że do szkoły i przy kompie siedze w hełmie.

03.06.2007
21:20
smile
[220]

Taikun44 [ NDSL ]

Tytus mogę polecić bardzo fajny bur ... tzn. lokal z paniami ... :p

blondyn >> daj ju madafaka >>

03.06.2007
21:20
[221]

marcing805 [ Senator ]

siwCa-proszę:).

03.06.2007
21:22
[222]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

lokal z paniami to ostateczna możliwość ;D jeszcze mam trochę czasu żeby się rozejrzeć ;)

03.06.2007
21:23
smile
[223]

siwCa [ Legend ]

Tytus, bawicie się w takie American Pie tyle, że podczas kończenia gimnazjum ?

03.06.2007
21:23
smile
[224]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

siwCa - jesli Shifty strzelal kulami dum dum to ***** masz z tego helmu...

03.06.2007
21:24
smile
[225]

siwCa [ Legend ]

Niezły hardcore. Teraz mam dwa *****.

03.06.2007
21:24
[226]

Taikun44 [ NDSL ]

:D

btw. panowie ... jak ktoś nie widział przygód Bagmana to polecam :P

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6471546&N=1

03.06.2007
21:25
[227]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

Nie...jest impreza w piątek i każdy z dziewczyną ma przyjść, bo nie wpuszczą ;)

03.06.2007
21:32
[228]

beowulff [ X ]

Taaa bag man wymiata :)

03.06.2007
21:36
smile
[229]

siwCa [ Legend ]

BagMan wymiata.

03.06.2007
21:48
[230]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> Ja zazwyczaj 2x bluruję w Ifran View.

03.06.2007
22:01
smile
[231]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> dokładnie tak samo zrobiłem ;) jeszcze przed Twoją radą :)

03.06.2007
22:07
smile
[232]

siwCa [ Legend ]

BagMan dobry tylko na początku. Później szmira całkowita.

03.06.2007
22:12
smile
[233]

MAROLL [ Marek ]

Bagman

03.06.2007
22:29
smile
[234]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Do yutra rzóczki! ;*;*;*;*

03.06.2007
22:52
smile
[235]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Shifty --> Fajny filmiczek znalazłem. Impala nowsza i z wiejskimi felgami, ale odgłos silnika... OMG :) Warto obejrzeć :) Szczególnie w okolicach 3 minuty gdy kolo ostrzej przyśpiesza :)

03.06.2007
22:58
smile
[236]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

spadam lulu... do jutra

03.06.2007
23:54
smile
[237]

Flyby [ Outsider ]

..a ta tapicerka w tej Impalii ..chyba się trochę na niej zdrzemnę

..dobranoc Ddw

04.06.2007
01:35
[238]

Taikun44 [ NDSL ]

dobranoc elo ziomy

04.06.2007
06:33
smile
[239]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

ĆĘŚĆ

04.06.2007
06:44
[240]

Garbizaur [ Legend ]

hejo :)

04.06.2007
07:17
smile
[241]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Witam.

04.06.2007
07:30
smile
[242]

Buby [ Perfekt ]

Postrafiam fshystkich Polakof!

Dobry :-)

Powiedzcie mi, że to sen... że Stairway To Heaven Led Zeppelinów nie propaguje satanizmu O_o




Niesamowite ? Osobiście, pierwszy raz to słyszę... i jestem... jakby to określić.. w szoku :O

04.06.2007
07:37
smile
[243]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Tak tak... ehe...

04.06.2007
07:38
smile
[244]

Buby [ Perfekt ]

Sprawdzałeś ? :P

Dobre, nie ma co ;d

Nie no, tak na serio, też się śmieje... :P Ale każda strona o tym pisze :P

Ciekawe... czy leci to w Radiu Maryja ? :-D

04.06.2007
07:44
[245]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Lece do szkoły
*ciau*

04.06.2007
08:28
smile
[246]

MAROLL [ Marek ]

Witam państwa serdecznie. *popija Liptona"

04.06.2007
08:40
[247]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Buby--> To prawda.

Serio. Sam byłem w szoku.

Jakiś miesiąc temu żona miała to na studiach, z ciekawości sam sobie przerobiłem ten kawałek i faktycznie tak jest.

04.06.2007
09:38
smile
[248]

TyTuSPL [ The World Is Mine ]

witam w poniedziałek...

04.06.2007
10:45
smile
[249]

Garbizaur [ Legend ]

Jeck
Jakiś miesiąc temu żona miała to na studiach,
To co Twoja żonka studiuje, że ma takie rzeczy?

04.06.2007
10:49
[250]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pedagogikę :P

To było coś o złym wpływie, między innymi muzyki, na dzieci.

Chodzi o przekaz psychologiczny czy cuś takiego.

Mniej więcej:
To, że ty nie potrafisz usłyszeć danej piosenki od tyłu, nie znaczy że twój mózg jej tak nie przerobi. Podobno sporo dość znanych utworów np. techno puszczonych od tyłu traktuje o seksie i narkotykach. Ja tego dokładnie nie opowiem :/ żonka by się musiała wypowiedzieć jak to działa.

04.06.2007
12:46
[251]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

osz kur&&... ale pamięci potaniały :O ja kupowałem swoje za 800, teraz są za 300 :O

chyba sobie wezmę drugą parkę i będę miał 4GB w sumie :)

04.06.2007
13:52
[252]

Taikun44 [ NDSL ]

Stranger >> true, true :) przykładowo do mojego laptopa 1 GB kosztuje już 130 zł, a jeszcze nie tak dawno 300 zł trzeba było wydać :) w sumie procki intela też potaniały, ale te niższe C2D ... no i nowe Celeronki są :> z zajebistym chłodzeniem :>

04.06.2007
14:07
[253]

Garbizaur [ Legend ]

Tai ---> a jakiego lapka masz? bo ja mam acera i chętnie dokupiłbym sobie ram-u, ale nie wiem gdzie znaleźć info jaki mam ram... :-/

04.06.2007
14:31
smile
[254]

StopSpamming [ Centurion ]

*Wchodzi*

*Wita się*

*Wychodzi*

04.06.2007
14:50
smile
[255]

Pl@ski [ Forever Confused ]

*Wchodzi*

*Zdaje sobie sprawę że znowu go masa ciekawych tematów ominęła, a na doatek nie ma czasu żeby to nadrobić*

A tak w ogóle to działo się coś ciekawego? :P

*Zirytowany wychodzi*

04.06.2007
14:51
[256]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

SS

*Wchodzi*
Ale po kiego? I tak nikt Cię tu nie chce.

*Wita się*
Ale po kiego? I tak nikt Cię tu nie chce.

*Wychodzi*
To był bardzo dobry pomysł.

Jakby co:

spoiler start
Może polubię gościa jak poda swój prawdziwy nick z GOL-a
spoiler stop

04.06.2007
15:00
smile
[257]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Jeckyl -> W pierwszej chwili pomyślałem że to do mnie i już miałem wykopywać "krzesło wojenne". Jakże się zawiodłem... ;)

04.06.2007
15:02
[258]

Rozner99 [ Konsul ]

*wchodzi*
*wrzuca granat do pomieszczenia*
*wychodzi*

04.06.2007
15:02
smile
[259]

MAROLL [ Marek ]

Może PSF ?

04.06.2007
15:03
smile
[260]

Pl@ski [ Forever Confused ]

*Połyka granat i z niepewnym uśmiechem czeka co też się stanie dalej...*

04.06.2007
15:05
smile
[261]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

To już chyba za czwarta osoba, która zjadła coś wybuchowego w tym wątku :)

*Bierze popcorn i czeka na beknięcie*

04.06.2007
15:10
smile
[262]

MAROLL [ Marek ]

*Let's get ready to ruuumbleeeeeeee*

04.06.2007
15:16
[263]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

*zdenerwowany rzuca popcornem o ścianę*

Cholerne granaty "mejdinczajna"

04.06.2007
15:18
[264]

MAROLL [ Marek ]

*Zrezygnowany sączy dalej Pepsi*

Może to nie był granat, ale truskawka?

04.06.2007
15:18
[265]

marcing805 [ Senator ]

Jeckyl-Popcornu szkoda:)

04.06.2007
15:23
smile
[266]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ja i tak nie wierze w ten szajs o puszczaniu od tylu piosenek...

04.06.2007
15:24
smile
[267]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A kysz szatynie :P

04.06.2007
15:25
smile
[268]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

HOW YOU DARE, HUMAN?!

04.06.2007
15:26
smile
[269]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

ke?

04.06.2007
15:27
smile
[270]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Nie, nic...

04.06.2007
15:28
smile
[271]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Iś nyśt fersztejen :(

04.06.2007
15:28
smile
[272]

Pl@ski [ Forever Confused ]

*Znudzony ciągłym oczekiwaniem na efekt postanawia przeczytać cały wątek aby wiedzieć o co chodzi...*

*Popija granat (wspomnianym wcześniej) metanolem, alby wzmocnić efekt...*


- Ech, panowie, za stary już na to jestem, nic z tego nie będzie, the show is over!

04.06.2007
15:29
smile
[273]

Buby [ Perfekt ]

lol...

podobno w jednym z kawałków puszczonym od tyłu Pink Floydów artyści gratulują słuchaczowi, że odnalazł ukryty tekst :P

To jest prawda :O

04.06.2007
15:32
smile
[274]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

W Pink Floyd to ja akurat wierze...

04.06.2007
15:34
smile
[275]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Wiedziałem :D

Szatyn :d

Muahahahahahaha

666 666 666 666 666

\m/

04.06.2007
15:36
smile
[276]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Stranger --> Kuuuurde, jak to chodzi! :] Kocham ten wóz!

*ostrzy kosę*
*idzie szukać kretyna, który zamontował do niej 2X calowe felgi*

04.06.2007
16:23
smile
[277]

Buby [ Perfekt ]

Zna ktoś jakiś odtwarzacz multimedialny, który odtwarza "od tyłu" ? :P

04.06.2007
16:35
smile
[278]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

"Zna ktoś jakiś odtwarzacz multimedialny, który odtwarza "od tyłu" ? :P"
no... to teraz się okaże kto jest prawdziwym szatanowcem :P

04.06.2007
16:54
smile
[279]

kasztaneczuszek [ Legend ]

Dzień Dobry BAAAAARDZO :D

UDANY DZIEN :) 5 ze sprawdzianu na historii, 4 ze sprawdzianu na ekologii, 4 ze sprawdzianu na biologii i 5 za prace na lekcji :D

Jestem w niesamowitym szoku :D łooooo :D

Jutro sprawdzian z fizyki i matematyki a w środe z labolatorium analizy wody i ochrony powietrza :D

Jak ja lubie końcówke roku.. jest taka przepełniona atrakcjami :P

04.06.2007
16:56
smile
[280]

Sandro [ GOL ]

Buby - to jest myśl, posprawdza się czy oskarżane o satanizm utwory naprawdę są takie straszne!

A tak poza tym, to dzień dobry :)

04.06.2007
17:03
smile
[281]

Buby [ Perfekt ]

Sandro ->

Ja się właśnie zastanawiam, czy to nie działa w drugą stronę...

tzn.

czy jak odsłuchamy od tyłu jakiegoś "tru hejwi def norwegian pałer metal" to nie ukaże się nam tekst np. nawołujący do miłości bliźnich? :P


Ponawiam pytanie :P

04.06.2007
17:03
smile
[282]

kasztaneczuszek [ Legend ]

znikam sie edukowac Panowie Szlachta!

i moje nowe motto " Daje rade i sie nie poddaje! Byle do końca a potem balet ^_^ "

pozdrawiam, zyczcie mi powodzenia :)

04.06.2007
17:23
smile
[283]

Flyby [ Outsider ]

..(pod wpływem rewelacji Jeckyla zastanawia się co by usłyszał gdyby puścił mózg Taikuna od tyłu)

..o, hrabia Sandro - onegdaj przeczytałem panie hrabio że przekazy satanistyczne wplecione są także w reklamy a specjalistom od reklam rosną ogony..

..o jakim to balecie wspomina kasztaneczuszek? ..moze jaki satanistyczny?

04.06.2007
17:33
[284]

Buby [ Perfekt ]

Stairway to "Hel"

Flyby -> mózg Tai'a od tyłu ? Może dałoby się go zrozumieć ? :)

04.06.2007
17:34
smile
[285]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Nie, wtedy zrozumiałyby go jedynie zwierzęta. ;)

04.06.2007
17:45
smile
[286]

Flyby [ Outsider ]

..no to móglby zostać dyrektorem ZOO

04.06.2007
17:47
smile
[287]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

noo... z zoo...

spoiler start
fila
spoiler stop
przynajmniej coś już ma ;)


Shifty --> W sumie masz rację, tyle że lepsze takie kosmetyczne zmiany niż robienie z Impali low-ridera. :)

04.06.2007
17:54
smile
[288]

Flyby [ Outsider ]

..myślisz Stranger że ma włosy na plecach ?!

04.06.2007
17:56
smile
[289]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Nie wiem i wbrew temu co Taikun może mówić, nie sprawdzałem. ;)

Zresztą widząc jego hardkorową bródkę wszystkiego można się właściwie spodziewać. :P

04.06.2007
18:00
smile
[290]

Flyby [ Outsider ]

..ma włosy na plecach i wódka mu szkodzi ..hmm

04.06.2007
18:01
smile
[291]

Taikun44 [ NDSL ]

..(pod wpływem rewelacji Jeckyla zastanawia się co by usłyszał gdyby puścił mózg Taikuna od tyłu)

Jak to co ? Hymn Tinki Winky ... "Wsadź mi palca w pupe"

Mam włosy na oczach panowie !

Garbi >> jakiego masz Acera ? w tych nowszych na 100% wciskają DDR2 :) jak nie wiesz jak sprawdzić to może by rozkręcić ? :) jedna śrubka a ile radości ;) ew. podaj nazwe i kod Acera to ci powiem, ja mam słabego TravelMate'a 2490 :) tyle że ma bt, wifi i inne bajery ;) i właśnie z 1,5 gb ramu śmigałby jak marzenie ... a na wakacjach bede dokupywał dysk 7200 obrotów :) wtedy będę miał potwora ;)

04.06.2007
18:04
smile
[292]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Palca? Nie przypominam sobie żeby na filmiku był to palec ;)

04.06.2007
18:06
[293]

Taikun44 [ NDSL ]

jakim filmiku ? :o tylko mi znowu z tym fat dikiem nie wyskakuj :p

04.06.2007
18:07
smile
[294]

Rozner99 [ Konsul ]

O jakim filmiku mowa?

04.06.2007
18:09
smile
[295]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Taikun --> To co to w takim razie było? ;)

04.06.2007
18:10
[296]

Taikun44 [ NDSL ]

*Tai patrzy się na PSF w
<< taki sposób*

*a teraz szykuje się do strzału w taki >>
sposób*

// po 2 dniach //
*na targu, Taikun krzyczy*
Chce ktoś kupić skórę ze świni ? Dwa dni temu upolowałem


edyta dla Strangera: nie wiem ... możliwe że to ... BRACIA ! :)

04.06.2007
18:45
smile
[297]

Pl@ski [ Forever Confused ]

Trochę mnie te backwardy przeraziły..

Ale Queen z Another Ones bites the dust są pocieszni... :]


Od tyłu to jest:

spoiler start
It's fun to smoke marijuana...
spoiler stop




Fly -> Mózg Taikuna od tyłu? To gorsze niż Twinky Winky, naprawdę jesteś odrażający! :P


*idzie na piwo, bo go już na siłę wyciągają*

spoiler start
No i stawiają, inaczej bym się nie skusił... :->
spoiler stop

04.06.2007
19:11
[298]

Taikun44 [ NDSL ]

tutaj teraz piszemy: :p

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6478449&N=1

04.06.2007
19:17
smile
[299]

Flyby [ Outsider ]

..no widzisz Pl@ski ..dlatego Taikun takie włosiska nosi, żeby mózg chronić ;) ..zresztą, bo ja wiem czy to mózg?

..Shifty, ciekawie w tym dodatku Shivering - w Oblivionie rzucały się na człeka wszelakie paskudy i gryzły, byle szczur mógł wykończyć ..Tutaj łażę po ich lochach, otwieram ich skrytki i nic ..Jak nie dam w łeb to bójki nie ma ;)

04.06.2007
19:17
[300]

Rozner99 [ Konsul ]

300
Teraz możecie pisac w nowym nowej części...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.