GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy to DOBRY aparat?

02.06.2007
14:26
[1]

Frodo_Baggins [ Pretorianin ]

Czy to DOBRY aparat?

Czy opłaca się brać ten aparat cyfrowy? Możecie ewnetualnie doradzić mi też inny :)

02.06.2007
14:39
[2]

tomekcz [ Polska ]

nie znam sie tak dobrze na aparatach, ale odradzam aparaty HP. Miałem jeden taki i nie byłem z niego zbyt zadowolony, 2 moich znajomych też miało i nie chwalili ;/

02.06.2007
14:40
[3]

Paul12 [ Buja ]

Odsyłam do https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6451141&N=1 :)

02.06.2007
14:44
[4]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

moze powiedz tak: czy potrzebujesz aparatu do do bardziej amatorskich zdjec czy do czegos bardziej zaawansowanego? i najwazniejsze ile masz kasy do przeznaczenia? :)

02.06.2007
15:18
[5]

Frodo_Baggins [ Pretorianin ]

mam na to 500 zł, aparatu chcę używac do amatorskich zdjęć, ale żeby dobrze wychodziły a nie byle jak

02.06.2007
15:18
[6]

HOMIK666 [ STARSZY SZEREGOWY ]

Korzystałem z takiego przez pewien czas i powiem Ci to tak: Jeśli potrzebujesz go do zdjęć amatorskich do gorąco polecam. A jeśli chcesz bardziej do zdjęć profesjonalnych to nie za takie pieniądze.

02.06.2007
15:27
[7]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

Frodo_Baggins--> jesli przez amatorskie zdjecia rozumiesz cykanie fotek na imprezach to bierz jesli chcesz, ale jesli rzumiesz przez to jakas zabawe w fotografie to poszukaj jakiegos uzywanego canona z serii A

03.06.2007
00:05
[8]

Frodo_Baggins [ Pretorianin ]

podbije wątek bo może KTOŚ mi doradzi inny aparat, cene podałem wyżej i do czego będę go używał, najbardziej interesują mnie firmy : HP i Sony, możecie cos polecić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.