
bizon47 [ Chor��y ]
Nie mam reklam w gg.
Nie mam reklam w gg. W oknie głównym peogramu jest białe tło a w oknie rozmowy pisze "GIF89a"
Co jest tego przyczyną ? Pomóżcie jeśli możecie.

Wiewiórk [ - Syska ! ]
ty się nie martw tylko ciesz się !
Jim Raynor [ Pretty Fly ]
Jak ma się cieszyć... Już nie będzie mógł na nic się nabrać.. Ale mi radocha..
raper741 [ Legend ]
Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz GG.
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Już wiem co przyciąga ludzi do GG. Reklamy!!!
Mimo wielu innych komunikatorów tylko w GG są ukochane reklamy.
BTW:

Selman [ opuszczony ]
promilus1--> a czy bede mógł używać mojego numra z gg? no i czy kontakty bedzie można przetransportować?