GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie mam reklam w gg.

02.06.2007
11:24
smile
[1]

bizon47 [ Chor��y ]

Nie mam reklam w gg.

Nie mam reklam w gg. W oknie głównym peogramu jest białe tło a w oknie rozmowy pisze "GIF89a"
Co jest tego przyczyną ? Pomóżcie jeśli możecie.

02.06.2007
11:25
smile
[2]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

ty się nie martw tylko ciesz się !

02.06.2007
11:27
[3]

Jim Raynor [ Pretty Fly ]

Jak ma się cieszyć... Już nie będzie mógł na nic się nabrać.. Ale mi radocha..

02.06.2007
11:27
[4]

raper741 [ Legend ]

Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz GG.

02.06.2007
11:30
[5]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Już wiem co przyciąga ludzi do GG. Reklamy!!!

Mimo wielu innych komunikatorów tylko w GG są ukochane reklamy.

BTW:

02.06.2007
11:41
smile
[6]

Selman [ opuszczony ]

promilus1--> a czy bede mógł używać mojego numra z gg? no i czy kontakty bedzie można przetransportować?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.