GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 1

02.06.2007
11:03
[1]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

Gothic 1

czy jest gdzieś do ściągnięcia gothic 1?? (legalnie) ...szukałem w torrentach(chyba nielegalnie) i jest ale np. są 2 płyty a druga jest zepsuta:/ .......szukałem w google i nie moge znaleźć..proszę o pomoc

02.06.2007
11:09
[2]

Jamkonorek [ Smells Like Teen Spirit ]

Można kupić zdaje się 1+2

02.06.2007
11:09
[3]

Biały_695 [ Konsul ]

W sklepie ściągasz z półki, tam jest legalnie...
Przykro mi,ale z neta nie da rady legalnie...
A jak chcesz nie legalnie to nie to forum..

02.06.2007
11:10
[4]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

ale mi nie chodzi o pułki sklepowe --.--

02.06.2007
11:12
[5]

mons [ FLCL ]

Gothic nie jest darmowy (nie można go LEGALNIE ściągnąć z internetu)
W sklepie kosztuje 19 zł więc to raczej nie majątek.

02.06.2007
11:13
[6]

Jim Raynor [ Pretty Fly ]

W CDA pare numerów temu był ... tzn. może nie pare ale w którymś w 2006

02.06.2007
11:14
smile
[7]

raper741 [ Legend ]

Legalnie tej gry nie ściągniesz :P Chyba, że za 25 lat :)

02.06.2007
11:24
[8]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

był dokładnie 124 nr CDA

02.06.2007
11:33
[9]

Ello997 [ Generaďż˝ ]

a skąd moge ściągnąć patch do mrocznych tajemnic 1.00 - 1.01 ..? (żeby nie było z rapidshare)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.