X-treme boy [ Pretorianin ]
dziecko
Po jakim czasie wam się urodziło dziecko w Simsach?Bo jak ja zrobilem wczoraj o 20 i grałem do 21:30 i gram dzisiaj od 9 to o której mniej więcej powinno się urodzić?
Stalker1 [ Generaďż˝ ]
Jakbyś chodził na Biologię, a nie grał w Simsy to byś wiedział, że dzieci się rodzą po 9 miesiącach od dupczenia ;)

Kaka11 [ Konsul ]
Stalker ale nie po dupczeniu tylko stosunku płciowym!!
X-treme boy [ Pretorianin ]
To ile to w simsach?;/
X-treme boy [ Pretorianin ]
łUP!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plis,ile godzin mam siedzieć przed kompem i grać w simsy by mieć bachora??!!

Flet [ Fletomen ]
Dokładnie 266 dni od poczęcia co oznacza ok 280 dni od ostatniej miesiączki. Trzymam kcuki :P