GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

dziecko

02.06.2007
09:48
[1]

X-treme boy [ Pretorianin ]

dziecko

Po jakim czasie wam się urodziło dziecko w Simsach?Bo jak ja zrobilem wczoraj o 20 i grałem do 21:30 i gram dzisiaj od 9 to o której mniej więcej powinno się urodzić?

02.06.2007
09:50
[2]

Stalker1 [ Generaďż˝ ]

Jakbyś chodził na Biologię, a nie grał w Simsy to byś wiedział, że dzieci się rodzą po 9 miesiącach od dupczenia ;)

02.06.2007
09:51
smile
[3]

Kaka11 [ Konsul ]

Stalker ale nie po dupczeniu tylko stosunku płciowym!!

02.06.2007
10:06
[4]

X-treme boy [ Pretorianin ]

To ile to w simsach?;/

02.06.2007
10:39
[5]

X-treme boy [ Pretorianin ]

łUP!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plis,ile godzin mam siedzieć przed kompem i grać w simsy by mieć bachora??!!

02.06.2007
10:42
smile
[6]

Flet [ Fletomen ]

Dokładnie 266 dni od poczęcia co oznacza ok 280 dni od ostatniej miesiączki. Trzymam kcuki :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.