Artoor90 [ Legionista ]
Xbox 360 a obraz i dźwięk !
Witam Serdecznie :)
Mam taką sprawę gdyż planuje za ciężko zarobione pieniążki po wakacjach kupić Xbox-a 360 Premium. Moim problemem jest to, iż nie posiadam dobrego telewizora 14' to wszystko co mogę zaoferować. Dowiedziałem się że za pomocą kabla HD AV można podłączyć konsolę zarówno do TV jak i zwykłego monitora LCD komputerowego i jakość obrazu jest bardzo dobra. Moje pytanie brzmi czy takowy kabel jest zawsze w zestawie czy muszę kupować go z osobna. Moje kolejne pytanie to jeśli już podłącze i będzie należycie działać jak będzie z głosem ? Gdyż monitor mam LG 17' ale nie posiada wbudowanych głośników. Istnieje możliwość podłączenia komputerowych bądź od kina domowego zestaw głośników do Xboxa gdyż co mi po grze jeśli nie będę miał głosu. Gdybym miał jakieś jeszcze pytania zgłoszę się tutaj na razie interesują mnie te dwie kwestie...
Kaka11 [ Konsul ]
1.Kabel trzeba dokupywać z osobna.
2. Niewiem
Artoor90 [ Legionista ]
chodzi o ten kabel:
w empiku widziałem ten sam kosztował 150 zł (nie rozumiem takiej róznicy)
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Bo kto kupuje cokolwiek w Empiku?!
Artoor90 [ Legionista ]
ale chodzi mi oto czy jest między tymi kablami jakaś różnica bo cenowa tak ponad 100zł coś w takim razie musi je odróżniać...
TeadyBeeR [ Legend ]
Za 150 kupisz sobie oryginalny kabel od MS. Ale na allegro spokojnie mozna kupic podrobe za jakies 50 zeta i tez bedzie ok (sprawdzone na sobie).
Razem z tym kablem bedziesz mial dwa cinche, ktore mozesz podlaczyc pod jakies glosniki. Ewentualnie mozna kupic przejsciowke 2xcinch-->1xmini jack
Artoor90 [ Legionista ]
ten kabel ma biały czerwony czincz wejście do monitora i do xboxa... tylko te biały i czerwony nie będą pasowały do komputerowych głosników więc trzeba kupić jakieś nowe jest możliwość 5.1 ?
Haron [ the boatman ]
pierwsze co znalazłem w googlach:
do tego kable i działa z każdymi głośnikami ;)
Artoor90 [ Legionista ]
tak tylko ten wtyk JACK 3,5 mm stereo gdzie ja go podlącze ?
Haron [ the boatman ]
oj sorki, pomyliło mi się :P
potrzeba trzech żeńskich, chyba szukasz czegoś podobnego:
pozdr
Artoor90 [ Legionista ]
Haron - dzięki zawsze to krok do przodu, ale patrz mam ten kabel HD AV jest podłączony jednym złączem do x'a drugim do monitora czincze do tego przejścia tylko to przejście ma Gniazdo Jack 3,5 pytanie gdzie ja następnie to gniazdo mam podłączy ? To jest największy problem