mraxel [ Legionista ]
Kontynuacja Painkillera
PCArena podała:
Z wczorajszych doniesień takich serwisów jak GIGA czy też ingame.de wynika, że prace nad kontynuacją naszego rodzimego Painkillera idą pełną parą. Co ciekawsze owy sequel miałby się nazywać Painkiller 1.5 a jego premiera jest zapowiedziana na 26 października bieżącego roku.
Na pewno się teraz wszyscy zastanawiają kto zająłby się produkcją PK 1.5, a nie kto inny jak polskie studio People Can Fly. Natomiast wydawcą gry miałoby być JoWooD, które na swoich stronach zamieściło już informację o rzekomej premierze najnowszej częśći PK. Niestety nie podano więcej szczegółów.
Warto dodać, że na stronach sklepu Amazon.co.uk pojawiła się opcja zamówienia gry przed premierą (tzw. pre-order). Tak więc są duże nadzieje na to, iż nowa gra z serii Painkiller ujrzy światło dzienne. Pozostaje nam czekać na dalszy przebieg wydarzeń.
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Najnowsze wiadomości mówią o tym, że:
- Painkiller 1.5 jest samodzielną grą, nie żadnym dodatkiem
- Zawiera nowe mapy, uzbrojenie, potwory itp.
- Nową grywalną postać
- Nową fabułę
- Gra będzie oparta na oryginalnym PainEngine
Natomiast gra będzie nosiła numerek 1.5 w nazwie ponieważ Painkiller 2 ma się pojawić na przełomie roku 2008/2009 oraz będzie oparty na zupełnie nowym silniku graficznym.
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
To nie lepiej było nazwać go Painkiller: xxx? Bo te "półtora" to nie w gruchę ni w pietruchę.
Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]
A Adriana już wypuścili, czy ciągle się tłumaczy z "kosztów"?
Mikur [ Konsul ]
no ciekawe ciekawe, bo painkiller to jedna z nielicznych polskich produkcji wartych uwagi... piszcie gdyby bylo wiadomo cos wiecej

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]
Powodzenia panowie. Sądząc po jedynce, graficznie zapowiada się cudo :)
sekret_mnicha [ the_collector ]
Wiadomosc bardzo sympatyczna, ale jakas taka... 'spod lady' mi sie wydaje. Z zachwytami i nadziejami poczekam na oficjalne stanowisko PCF :)
mraxel [ Legionista ]
link do sklepu Amazon.com.uk
gdzie pojawiła się opcja zamówienia gry przed premierą
Harrvan [ Legend ]
CHyba Logadin moglby udzielic nam paru informacji ...
O ile kojarze to on jest w jakis sposob powiazany z People Can FLy
mraxel [ Legionista ]
Harrvan masz rację przydało by się potwierdzenie z People Can FLy

neoxs [ Legionista ]
Eee... ten teges po co zakładałeś drugi topic skoro już dałem takowy?? Poza tym to ja jestem autorem tych newsów z imo o tyle dobrze, że PC Arena dała źródło =O
Zresztą macie link do właściwego topicu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6467674&N=1