GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kontynuacja Painkillera

01.06.2007
23:15
[1]

mraxel [ Legionista ]

Kontynuacja Painkillera

PCArena podała:

Z wczorajszych doniesień takich serwisów jak GIGA czy też ingame.de wynika, że prace nad kontynuacją naszego rodzimego Painkillera idą pełną parą. Co ciekawsze owy sequel miałby się nazywać Painkiller 1.5 a jego premiera jest zapowiedziana na 26 października bieżącego roku.

Na pewno się teraz wszyscy zastanawiają kto zająłby się produkcją PK 1.5, a nie kto inny jak polskie studio People Can Fly. Natomiast wydawcą gry miałoby być JoWooD, które na swoich stronach zamieściło już informację o rzekomej premierze najnowszej częśći PK. Niestety nie podano więcej szczegółów.

Warto dodać, że na stronach sklepu Amazon.co.uk pojawiła się opcja zamówienia gry przed premierą (tzw. pre-order). Tak więc są duże nadzieje na to, iż nowa gra z serii Painkiller ujrzy światło dzienne. Pozostaje nam czekać na dalszy przebieg wydarzeń.

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Najnowsze wiadomości mówią o tym, że:

- Painkiller 1.5 jest samodzielną grą, nie żadnym dodatkiem
- Zawiera nowe mapy, uzbrojenie, potwory itp.
- Nową grywalną postać
- Nową fabułę
- Gra będzie oparta na oryginalnym PainEngine

Natomiast gra będzie nosiła numerek 1.5 w nazwie ponieważ Painkiller 2 ma się pojawić na przełomie roku 2008/2009 oraz będzie oparty na zupełnie nowym silniku graficznym.

01.06.2007
23:16
[2]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

To nie lepiej było nazwać go Painkiller: xxx? Bo te "półtora" to nie w gruchę ni w pietruchę.

01.06.2007
23:18
[3]

Gregor Eisenhorn [ Ordo Xenos ]

A Adriana już wypuścili, czy ciągle się tłumaczy z "kosztów"?

01.06.2007
23:19
[4]

Mikur [ Konsul ]

no ciekawe ciekawe, bo painkiller to jedna z nielicznych polskich produkcji wartych uwagi... piszcie gdyby bylo wiadomo cos wiecej

01.06.2007
23:22
smile
[5]

dj4ever [ Czekam na LOST 4 ]

Powodzenia panowie. Sądząc po jedynce, graficznie zapowiada się cudo :)

01.06.2007
23:25
[6]

sekret_mnicha [ the_collector ]

Wiadomosc bardzo sympatyczna, ale jakas taka... 'spod lady' mi sie wydaje. Z zachwytami i nadziejami poczekam na oficjalne stanowisko PCF :)

01.06.2007
23:29
[7]

mraxel [ Legionista ]

link do sklepu Amazon.com.uk

gdzie pojawiła się opcja zamówienia gry przed premierą

01.06.2007
23:30
[8]

Harrvan [ Legend ]

CHyba Logadin moglby udzielic nam paru informacji ...

O ile kojarze to on jest w jakis sposob powiazany z People Can FLy

01.06.2007
23:33
[9]

mraxel [ Legionista ]

Harrvan masz rację przydało by się potwierdzenie z People Can FLy

02.06.2007
00:18
smile
[10]

neoxs [ Legionista ]

Eee... ten teges po co zakładałeś drugi topic skoro już dałem takowy?? Poza tym to ja jestem autorem tych newsów z imo o tyle dobrze, że PC Arena dała źródło =O

Zresztą macie link do właściwego topicu: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=6467674&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.