Kret BT [ Legionista ]
NASZ FILMIK
WBIJAC www.salta.inowroclaw.patrz.pl dawac komenty plis ;););)
SALTA

coolerek-89 [ Konsul ]
Słabe , sprawdź sobie moich kumpli :
:)
Wiewiórk [ - Syska ! ]
dla leniwych
Coolerek - banana dostałeś
Kret BT [ Legionista ]
www.ziomek.z.inowroclawia.patrz.pl
Michalek3922 [ Kibic Lecha Poznan ]
nawet fajne ale jak dajesz link to dawaj zawsze na początku

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
cooler fajny filmik :)
z tego drzewa to bym się chyba cykal skakać..
stanson [ Szeryf ]
a to mój filmik:
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
U czemu tak szybko dałeś się znokautowac?

Jeremy [ Konsul ]
digger ---> Bo on myślał, że przeciwnik najpierw będzie chciał się z nim przywitać :D

Wiewiórk [ - Syska ! ]
stanson - straciłeś Wiosła !