pooh_5 [ Konsul ]
Test na bycie gejem
wahahah

szaszłyka? [ Prawdziwy Kibic ]
...

Axl2000 [ Hohner ]
zieff...no cóż...no comment ;D
m1a87z [ asd123 ]
kaszan wielki

qweks [ Ignis Lentus ]
Mamo mogę dostać ciasteczko?
A umyłaś rączki?
mamo ja nie mam rączek.
Nie ma rączek nie ma ciasteczka!
Suchar :)

Gandalf <3 [ Wizard ]
Jakbym tego nie wiedział... -->
A wam co wyszło, że się tak oburzacie? :-)

Fett [ Avatar ]

ValkyreX [ Cesarz ]
Widziałem kiedyś coś podobnego... słabe ;P

Adamss [ beer & chill ]
To się zdziwiłem :D.
DjJablko10 [ Konsul ]
Pytanie:Lubisz Twinky'ego Winky'ego?
Odpowiedź:TAK!
JESTEŚ GEJEM!!!!!!!!!!!!!!!
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
tylko 2 moze cos takiego wymyslic xD

Strodus [ Couch Potato ]

Adamuśka [ Pretorianin ]
...

rethar [ Staszek Szybki !est ]
.

davids89 [ Konsul ]
heh
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
o kurde właśnie zostalem gejem

Splinter_fraz [ Mora ]

pajkul [ Generaďż˝ ]
:o
Taikun -> ;*

Taikun44 [ NDSL ]
Ja nie sprawdzam bo nie musze ...
kocham Was chłopaczki :*:*:*

HumanGhost [ Generaďż˝ ]
Dno i siedem metrów mułu.

Wiewiórk [ - Syska ! ]

MatiRonaLDo75 [ LO GANGSTA ]
schowaj się!!

Hitmanio [ Legend ]
Gandalf i pajkul ===> Też tak umiem :P Nie potraficie grac :D

Siepet [ Kocham Agę :* ]
:(, jestem gejem...juz po mnie :(
Kozi89 [ Senator ]
spodziewałem sie haczyka :) Mnie rozbawiło :)
b166er [ sick dog ]
cholera :P co kliknac zeby nie byc? :D

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
b166er--> Myszkę?? ;/

MMaaZZii1155 [ Kocham Szwedki ]
fajna muzyczke dali

raper741 [ Legend ]
Wszyscy są ? :D

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Zawsze wiedzialem ze nie jestem soba ;-)

Mazio [ Mr Offtopic ]
nie muszę robić testu by wiedzieć, ze nie jestem gejem

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
No to się wydało. A tak dobrze mi szło ukrywanie się...

stanson [ Szeryf ]
Kuźwa, co test to gej...

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
gey jest osobnikiem u którego w wyniku crossing over - doszło do wymiany materiału genetycznego między chromosomami homologicznymi, w wyniku której zwiększa się zmienność genetyczna.
Uwarunkowanie genotypowe, które pozwala przetrwać gatunkowi w momencie niedoboru osobnika zdolnego do zapłodnienia .
W naturze jest normą.
W Polsce analiza , deliberacja , piętnowanie.... czystym kretynizmem niedouczonych Gierychów .. i jemu podobnych.
domin12 [ JJuuNNiiOOrr ]
ale g*****
<lol>
gromusek [ Street View ]
kto sie ze mna umowi ? :D
Wiewiórk [ - Syska ! ]
jutro pod night clubem ok?

BBC.BB [ Pretorianin ]
Wiewiórk - to teraz do night clubów chodzą tylko geje?

Darekpwl [ Pretorianin ]
O kurde, wyszlo mi ze jestem gejem...
mój świat legł w gruzach.
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, wszystkim panom :*