GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ÜberSoldier 2 - jest juz demo, a tu nawet ni ma wpisu w bazie?!

01.06.2007
19:56
[1]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

ÜberSoldier 2 - jest juz demo, a tu nawet ni ma wpisu w bazie?!

Mnie sie jedynka bardzo podobala, ssam demko, mam na dzieje ze nie jest po rusku ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.