john_himself [ krush, kill n' destroy ]
ÜberSoldier 2 - jest juz demo, a tu nawet ni ma wpisu w bazie?!
Mnie sie jedynka bardzo podobala, ssam demko, mam na dzieje ze nie jest po rusku ;p