GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PROBLEM Z GRAMI

01.06.2007
19:13
[1]

acoanic_radka [ Junior ]

PROBLEM Z GRAMI

Mam problem. Po zainstalowaniu gry , gdy 1 raz ja uruchamiam gra chodzi. Gdy kolejny raz chce zagrac, wlaczam i gra juz nie rusza. Mam tak z 2 grami i dzieje sie identycznie. Wymagania mam 2 razy wyzsze niz potrzebuje gierka. Po wielu probach zainstalowalem najnowszy sterownik grafiki (GeForce 7300 LE-[512] taka posiadam grafike) i najnowszego directx. Co zrobic zeby gry sie uruchamialy ?

PS. Gry to Resident Evil 4
Ghost Recon Advanced Warfighter
Operation Flashpoint
Wszystkie gry sa oryginalne.

01.06.2007
19:53
[2]

IntelFAN [ Konsul ]

nie najanowszego directx bo najnowszy to 10 a ty masz 9

01.06.2007
19:57
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

IntelFAN --> Miszczu.. a wziąłeś może pod uwagę to, że ma np. XP a nie Vistę?
acoanic_radka --> Podaj może dokładną konfigurację komputera.

01.06.2007
20:01
smile
[4]

Arxel [ Legend ]

Format!!!11oneone

Ale tak się dzieje po każdym reinstalu gry czy po każdym uruchomieniu możesz tylko raz uruchomić?

01.06.2007
21:35
[5]

acoanic_radka [ Junior ]

komp.
Intel Core Duo E 6400 (2,13)
GeForce 7300 LE (512)
2048 Mb ddr2
hdd 320 Gb,
windows XP (hiszpanski)

Gra uruchamia sie tylko 1 raz po 1 instalacji. Pozniej juz sie nie uruchamia

01.06.2007
21:52
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Dziwna sytuacja. Nie wyskakuje żaden błąd, nie widać klepsydry wskaźnika? Tylko te dwie gry. Masz SP2, bo niektóre gry czasem tego wymagają. Te gry uruchamia się z płytą?

01.06.2007
21:54
[7]

marcing805 [ Senator ]

Probowałeś reinstalacji.

01.06.2007
21:55
[8]

acoanic_radka [ Junior ]

Tak mam SP2.
Gdy sie wlacz gra, wyskakuje logo gry i spowrotem pokazuje sie pulpit i tak w kolko. Usowalem juz z rejestru gierki i instalowalem od nowa i dalej nie pomaga.

01.06.2007
21:56
[9]

marcing805 [ Senator ]

To sie dzieje tylko z tymi grami, co wymieniłeś?

01.06.2007
21:57
[10]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie rozglądałeś się za jakimiś patchami do tych gier?

01.06.2007
21:58
[11]

acoanic_radka [ Junior ]

wiecej gierek nie mam wiec nie wiem.

01.06.2007
21:59
[12]

acoanic_radka [ Junior ]

mialem patcha do Ghost recon i tez nic..

01.06.2007
21:59
[13]

marcing805 [ Senator ]

To może być coś nie tak ze sterownikami.Musiałbyś przetestować więcej gier.

01.06.2007
22:21
[14]

mirencjum [ operator kursora ]

Jak znasz angielski to przeczytaj co naprawia ten pach:

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=15266

A tutaj jest parę łatek, które trzeba instalować w kolejności:

https://www.gry-online.pl/S032.asp?SEARCH=Ghost+Recon+Advanced+Warfighter+&PT=&Submit=

02.06.2007
13:17
[15]

acoanic_radka [ Junior ]

Dowiedzialem sie ze przyczyna moze byc zasilanie. Moze ktos doradzic jakis dobry zasilacz ?

02.06.2007
13:20
[16]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Tagan

02.06.2007
13:23
smile
[17]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

Jaką kwotą na zakup zasilacza dysponujesz?

Osobiście, przed wymianą zasilania, spróbowałbym reinstalacji systemu. Na czystym gry zachowują się zupełnie inaczej.

02.06.2007
13:48
[18]

acoanic_radka [ Junior ]

Jestem obecnie w Hiszpanii. Kompa kupielm jakies 2 miesiace temu. Windowsa z pl bede mial dopiero za jakis miesiac czasu dlatego nie chce jeszcze robic formata. W poniedzialek mam zaniesc kompa do serwisu i maja zobaczyc co jest nie tak. Z innego forum mi napisali ze przyczyna moze byc za zlaby zasilacz. I chce wiedziec jaki polecacie zeby goscie zamontowali i sprawdzili czy na jakims lepszym chodzi. Co do kwoty to nie wiem jakie sa ceny ale mysle ze do cos do 300 zl.

02.06.2007
13:54
smile
[19]

Shifty007 [ 101st Airborne ]

W takim razie pomyśl nad tym zasilaczem: Revoltec BeQuiet StraightPower 450W

Kosztuje w okolicach 290-300zł.
Jest to dobra firma, obecnie bardzo często polecana do mocniejszych konfiguracji. Sam niedawno zamówiłem zasiłkę tej firmy, tyle że 550Wattową, bo sprzęt bardziej wymagający. Do Twojego 450tka w zupełności wystarczy. Ba, będzie nawet zapas, gdybyś planował zakup jakiegoś 7900 w przyszłości. ;)

Link do aukcji, jeśli chcesz rzucić okiem na dokładniejsze parametry:

02.06.2007
13:55
[20]

mirencjum [ operator kursora ]

Zasilacz? Tylko przy tych dwóch grach. I nie zawiesza, nie restartuje Windowsa, tylko nie uruchamia gry.

02.06.2007
13:59
[21]

acoanic_radka [ Junior ]

poprostu podczas uruchamiania gry wyskakuje czarny ekran i po paru sek. wlacza sie znowu pulpit. Komp sie nie zawiesza ani nie resetuje.

03.06.2007
08:02
[22]

ThomasPL [ Pretorianin ]

OD kiedy zasilacz jest przyczyną niewłanczania się gry? Nowy zasilacz nic ci nie pomoze ! Moze masz jakiegos syfa w kompie!!

03.06.2007
08:09
[23]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

pytanie moje zatem - czy gry sa w 100% oryginalne?? jesli tak, z reguly jest na nich numer telefonu lub email do producenta gdzie mozna zaczerpnac informacji o problemach pojawiajacych sie podczas instalacji, grania itd. Jesli nie sa oryginalne to rowniez moze byc przyczyna takiego zachowania!

03.06.2007
08:16
[24]

FixUS_1 [ Call me Fix ]

Spróbuj zainstalować w domyślnym katalogu, proponowanym przez grę. Ja miałem problem ze SWAT-em, którego nikt nie wiedział jak rozwiązać i pomógł właśnie taki myk.

03.06.2007
08:42
[25]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Podejzewam, ze masz wirusa, ktory atakuje pliki .exe po ich wlaczeniu. Podejrzewam, ze to moze powodowac, ze niektore aplikacje sie nie uruchamiaja. Gry sa skomplikowanymi aplikacjami i nawet mala zmiana w pliku moze spowodowac problemy.

Przeskanuj komputer kilkoma antywirusami z aktualna baza danych.
W wypadku wirusa, ktory atakuje pliki .exe pamietaj ze naprawianie plikow moze nie pomoc. Jedynym rozsadnym i na pewno szybszym rozwiazaniem bedzie niestety format dysku.
Ale pierw upewnij sie, czy mam racje ;f

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.