GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2 graczy w tonego hawka 4

01.06.2007
18:52
smile
[1]

karmol150 [ Pretorianin ]

2 graczy w tonego hawka 4

Mam problem otóż chce grać z bratem w tą gre na 2 graczy tak że brat gra na klawiaturze a ja na gamepadzie jak to ustawić ???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.