golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
Co spiepszyłem w tym programie (algo)
mozesz ktos znalezc blad w tym kodzie?? Bo nie działa mi
Program xd;
var
a,b,c,Tak,Nie,Hasło,tibia:string;
Begin
Writeln('Jak sie nazywasz');
Readln(a);
Writeln('Trwa wczytywanie 10%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 20%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 30%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 40%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 50%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 60%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 70%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 80%');
Delay(1000);
Writeln('Trwa wczytywanie 90%');
Delay(1000);
Writeln('Nareszcie 100 %!!!!!!!');
Delay(1000);
Writeln('Ile masz lat');
Readln(b);
Writeln('Ok zostaniesz zaraz przekierowany na strone xxx');
Delay(5000);
Writeln('xD');
Writeln('Naprawde masz');
Write(b);
Write('lat??');
Writeln('Udowodnij');
Delay(500);
Writeln('Poczekaj niech pomysle....');
Delay(5000);
Writeln('ooooooo');
Writeln('Mam pomysła');
Writeln('Napisz dokladna date urodzenia');
Readln(c);
Writeln('Dobra, dobra juz ci wierze, lecz.......');
Delay(3000);
Writeln('Aby przejść dalej musisz podac tajne hasło');
Delay(2000);
Writeln('Teraz wpisz hasło');
Readln(Hasło);
IF Hasło=Tibia then Writeln('Podałeś dobre hasło');
End.
z góry thx
Lookash [ Senator ]
Hasło jest kiepskie, może dlatego... ;]
Scatterhead [ łapaj dzień ]
IF Hasło=Tibia then Writeln('Podałeś dobre hasło');
Tibia daj w cudzyslowach
ribald [ Konsul ]
Wywal polskie fonty ze zmiennych.
Bajt [ Ariakan ]
Nie uzywaj polskich liter w nazwach zmiennych. Ponadto po co Ci zmienna tibia, ktorej nigdzie nie wykorzystujesz?
IF Hasło=Tibia then Writeln('Podałeś dobre hasło'); Wstaw Tibia do cudzyslowu.
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
thx za pomoc, a zmiennej tibia bede uzywał pod koniec xD