GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tratwa nieduza ??

01.06.2007
17:23
smile
[1]

Rosenkreutz [ Generaďż˝ ]

Tratwa nieduza ??

W Asterixie i Obelixie w misji Kleopatry w polskiej wersji pojawia się tekst "tratwa nieduza". I męczy mnie to od wczoraj z czego jest ten tekst. Coś mi chodzi po głowie że z jakiejś reklamy ale przypomnieć sobie niemoge. Męczy mnie to na tyle że musze się dowiedzieć skąd to jest.

01.06.2007
17:23
[2]

Deepdelver [ Legend ]

Poszukaj na wiki "Tratwa Meduzy"

01.06.2007
17:41
smile
[3]

infostarter211 [ Pretorianin ]

"Zuzia, lalka nieduża"?

01.06.2007
17:42
[4]

Sznapi [ Parufka ]

01.06.2007
18:16
smile
[5]

techi [ Kami ]

Jw.
Zuzia, lalka nieduża, 2 metry wzrostu, hektar zarostu;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.