GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Graj w Max Paynea bo...

01.06.2007
17:10
smile
[1]

mannan [ Stormtroopers ]

Graj w Max Paynea bo...

Rozwija: ogólną spostrzegawczość, umiejętność wyróżniania szczegółu z ogółu. Rozwija umiejętność szybkiego dostrzegania nowych elementów i natychmiastowej reakcji na nie. Granie w ten produkt wpływa na: rozwój zręczności, koordynację oko-ręka, refleks. Tytuł zalecany dla osób mających trudności z koordynacją oko-ręka lub mających potrzebę rozwijania ogólnej zręczności a także dla osób z trudnościami w koncentracji.

01.06.2007
17:11
[2]

DjJablko10 [ Konsul ]

skąd to wytrzasnąłeś?

01.06.2007
17:12
smile
[3]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

to prawda :P

a co rozwija Larry 7?

01.06.2007
17:12
smile
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Co w tym smiesznego?

01.06.2007
17:12
[5]

Vidos [ Senator ]

Przeszedłem obie części i na nic takiego nie wpadłem, aaaaa być może dla tego teraz grę kończę w średnio 8h.

01.06.2007
17:16
smile
[6]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

01.06.2007
17:16
[7]

mannan [ Stormtroopers ]

Z zakładki dla rodziców

01.06.2007
17:16
[8]

mycha921 [ Invisible ]

Ja właśnie już mam misję MP2 z tym przebierańcem (tego chłopaka od baseballa), nie mam zadnego klopotu w przechodzeniu, lecz jest jeden problem. Mniej więcej po 1h grania mysz na 1mm ruchu reaguje poprzez obrot o 360stopni ;/. Następnego dnia już jest ok i tak w kółko...

Pomozecie niepelnosprytnemu ? :P

01.06.2007
17:18
[9]

dr. Acula [ Under cover of darkness ]

mannan-> Chodziło o to, że jesteś idiotą?

01.06.2007
17:21
smile
[10]

Pirat099 [ Fighter ]

Tu zapewne nie chodzi nawet o Max paynea

01.06.2007
17:25
[11]

mannan [ Stormtroopers ]

Pirat099--> https://www.gry-online.pl/dla_rodzicow_gra.asp?ID=154

01.06.2007
18:24
[12]

mycha921 [ Invisible ]

Ponawiam pytanie z postu nr 8

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.