
DjJablko10 [ Konsul ]
od dawna bardzo dziwny problem.......
..... gdy mój komputer długo jest włączony to mi wtedy CD nie wczytuje wtedy to trzeba resetowac kompa
mycha921 [ Invisible ]
eeee ? możesz jaśniej ?
DjJablko10 [ Konsul ]
od dawna gdy komp był już długo włączony i nie wczytuje stacje dysków i reset zawsze trzeba robic?
pawel787 [ Chor��y ]
Jeszcze jaśniej...
Vidos [ Senator ]
Hehehe dobre może przy 20 poście będzie coś bliżej wiadomo.

DjJablko10 [ Konsul ]
gdy mam np:kompa od rana wlaczonego to mi plyt nie wczytuje
i reset żeby sie płyta wczytała

Mr.Eko [ Michael Scofield ]
Chodzi mu o to, że np. ma kompa zalączonego 5 godzin to jak wklada plytkę do napędu to mu jej nie wczytuje. I wtedy musi resetować kompa. A jego pytanie brzmi: Czy trzeba resetować za każdym razem kompa ?
DjJablko10 [ Konsul ]
Mr.Eko tak trzeba wtedy resetowac komputer
mycha921 [ Invisible ]
Wymień napęd i po problemie.
DjJablko10 [ Konsul ]
mycha921<-- ile te napędy kosztują?

mycha921 [ Invisible ]
Nagrywarka BL - ok.2200zł ;)
kuba1997 [ Centurion ]
DjJablko10 -->śmieszne pytanie

DjJablko10 [ Konsul ]
straszne ceny
Adamuśka [ Pretorianin ]
<lol2>
śmiać mi sie chce 2200 zł
za nagryware
Lite-On
ok. 90-120 zł
i jest to świetny napęd
Narmo [ 42 ]
Adamuśka --> No niestety tyle kosztują jeszcze nagrywarki BlueRay
mycha921 [ Invisible ]
Adamuśka>>Tak ale ja napisałem o Nagrywarce BL (Bluray) !
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
nie włączaj komputera--->nie bedziesz musial resetować...proste, a jakie skuteczne
yasiu [ Senator ]
i spolecznie pozyteczne =]
cioruss [ oko cyklopa ]
post 8 w odniesieniu do 7go zabija.
DjJablko10 -> napisz dokladnie po ilu minutach od wlaczenia kompa zaczynaja sie pojawiac problemy z cd. nawet jesli bedziesz musial wkladac plyte co 2 minuty, nie przestawaj - bez informacji o czasie nie bedziemy w stanie pomoc.
na wszelki wypadek podaj tez jakiego masz windowsa, jak nazywa sie cd i czy nie jest juz stary :) zwroc uwage jakich aplikacji uzywasz w trakcie i czy zasilacz nie jest za slaby (np nie ma sily dmuchac wiatrakiem).
ThomasPL [ Pretorianin ]
Djjabłko10 twoje posty wymiatają!!!!!
A na poczatku to ty wgraj windowsa!!