GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

od dawna bardzo dziwny problem.......

01.06.2007
17:04
smile
[1]

DjJablko10 [ Konsul ]

od dawna bardzo dziwny problem.......

..... gdy mój komputer długo jest włączony to mi wtedy CD nie wczytuje wtedy to trzeba resetowac kompa

01.06.2007
17:12
[2]

mycha921 [ Invisible ]

eeee ? możesz jaśniej ?

01.06.2007
17:15
[3]

DjJablko10 [ Konsul ]

od dawna gdy komp był już długo włączony i nie wczytuje stacje dysków i reset zawsze trzeba robic?

01.06.2007
17:19
[4]

pawel787 [ Chor��y ]

Jeszcze jaśniej...

01.06.2007
17:20
[5]

Vidos [ Senator ]

Hehehe dobre może przy 20 poście będzie coś bliżej wiadomo.

01.06.2007
17:21
smile
[6]

DjJablko10 [ Konsul ]

gdy mam np:kompa od rana wlaczonego to mi plyt nie wczytuje

i reset żeby sie płyta wczytała

01.06.2007
17:23
smile
[7]

Mr.Eko [ Michael Scofield ]

Chodzi mu o to, że np. ma kompa zalączonego 5 godzin to jak wklada plytkę do napędu to mu jej nie wczytuje. I wtedy musi resetować kompa. A jego pytanie brzmi: Czy trzeba resetować za każdym razem kompa ?

01.06.2007
17:25
[8]

DjJablko10 [ Konsul ]

Mr.Eko tak trzeba wtedy resetowac komputer

01.06.2007
17:31
[9]

mycha921 [ Invisible ]

Wymień napęd i po problemie.

01.06.2007
17:31
[10]

DjJablko10 [ Konsul ]

mycha921<-- ile te napędy kosztują?

01.06.2007
17:34
smile
[11]

mycha921 [ Invisible ]

Nagrywarka BL - ok.2200zł ;)

01.06.2007
17:35
[12]

kuba1997 [ Centurion ]

DjJablko10 -->śmieszne pytanie

01.06.2007
17:44
smile
[13]

DjJablko10 [ Konsul ]

straszne ceny

01.06.2007
17:50
[14]

Adamuśka [ Pretorianin ]

<lol2>
śmiać mi sie chce 2200 zł
za nagryware
Lite-On
ok. 90-120 zł
i jest to świetny napęd

01.06.2007
17:54
[15]

Narmo [ 42 ]

Adamuśka --> No niestety tyle kosztują jeszcze nagrywarki BlueRay

01.06.2007
17:55
[16]

mycha921 [ Invisible ]

Adamuśka>>Tak ale ja napisałem o Nagrywarce BL (Bluray) !

02.06.2007
00:56
[17]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

nie włączaj komputera--->nie bedziesz musial resetować...proste, a jakie skuteczne

02.06.2007
01:19
[18]

yasiu [ Senator ]

i spolecznie pozyteczne =]

02.06.2007
01:33
[19]

cioruss [ oko cyklopa ]

post 8 w odniesieniu do 7go zabija.

DjJablko10 -> napisz dokladnie po ilu minutach od wlaczenia kompa zaczynaja sie pojawiac problemy z cd. nawet jesli bedziesz musial wkladac plyte co 2 minuty, nie przestawaj - bez informacji o czasie nie bedziemy w stanie pomoc.

na wszelki wypadek podaj tez jakiego masz windowsa, jak nazywa sie cd i czy nie jest juz stary :) zwroc uwage jakich aplikacji uzywasz w trakcie i czy zasilacz nie jest za slaby (np nie ma sily dmuchac wiatrakiem).

02.06.2007
10:59
[20]

ThomasPL [ Pretorianin ]

Djjabłko10 twoje posty wymiatają!!!!!

A na poczatku to ty wgraj windowsa!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.