
żbike [ Konsul ]
Problem z grafikąw GTA SA
Pożyczyłem od kumpla orginała GTA SA zainstalowałem włączyłem i patrze a tu zonk postacie są jakieś takie dziwne załamują się, stają się niewidoczne poprostu takie jakieś dziwne, kumpel ma geforca 5200 i jemu normalnie giera chodzi postacie są normlne nie ma żadnych załamań czy coś takiego, ja mam radeona 9200 i są jakieś brednie, kumpel mi mówił że kiedyś coś było że na radeonach pojawiają się takie głupoty w SA i trzeba było coś z directx zrobić by gra była normalna ale ja nie chce się bawić w jakieś głupoty, macie może jakieś rozwiązanie problemu może łatka pomoże, kompa mam odpowiedniego do gry i sterowniki w karcie najnowsze HELP
j.a.c.k [ Heroes ]
Na Radeonach są nieraz takie błędy, sam takie miałem,
Może spróbuj to
E_G300 [ ]
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3912781
Należy zrobić tak :
"Należy w opcjach wybrac dowolna rozdzialke z 16 bitowym kolorem i obowiazkowo Frame Limiter: ON! Reszta opcji dowolna."
Najlepiej ustaw grafikę najniższą jak się da.
Nie zlikwiduje to problemu całkowicie ale na pewno będzie można zauważyć dużą poprawę.