GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kto tu gra w MoH:Wojna na Pacyfiku?

01.06.2007
16:27
[1]

DjJablko10 [ Konsul ]

kto tu gra w MoH:Wojna na Pacyfiku?

bo se właśnie kupiłem :-) a czy jest tu oficjalny wątek tej gry?

01.06.2007
16:31
[2]

krzynier [ Senator ]

Też nie dawno kupiłem ale o niej zapomniałem. :P Jestem w misji gdzie trzeba ratować zestrzelonego pilota (to gdzieś na początku), ale ciężko mi to idzie, bo wziąłem najtrudniejszy poziom... Chyba zacznę od nowa na łatwiejszym. Gra jest bardzo dobra, lepsza od pierwszej części.

01.06.2007
16:36
[3]

DjJablko10 [ Konsul ]

krzynier<--- może kiedyś po sieci zagramy? :-)

01.06.2007
16:42
smile
[4]

pablo397 [ sport addicted ]

no ostatnio dostalem w swe lapka, mozliwosc potestowania i powiem jedno: gra jest nudna. moze gdybym gral gdy dopiero ukazala sie a nie dzisiaj to bym mial odmienne zdanie. pamietam, jak sie stalo w empiku z jezykiem na wierzchu i patrzylo jaka grafa, jak sie w demko zagrywalem. a pelna...? jest nadzwyczaj w swiecie... nudna. w kolko biegamy po dzungli walczac z kolejnymi setkami japow :/ eh... nie mam sily zeby dokonczyc. moze kiedys...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.