DjJablko10 [ Konsul ]
kto tu gra w MoH:Wojna na Pacyfiku?
bo se właśnie kupiłem :-) a czy jest tu oficjalny wątek tej gry?
krzynier [ Senator ]
Też nie dawno kupiłem ale o niej zapomniałem. :P Jestem w misji gdzie trzeba ratować zestrzelonego pilota (to gdzieś na początku), ale ciężko mi to idzie, bo wziąłem najtrudniejszy poziom... Chyba zacznę od nowa na łatwiejszym. Gra jest bardzo dobra, lepsza od pierwszej części.
DjJablko10 [ Konsul ]
krzynier<--- może kiedyś po sieci zagramy? :-)

pablo397 [ sport addicted ]
no ostatnio dostalem w swe lapka, mozliwosc potestowania i powiem jedno: gra jest nudna. moze gdybym gral gdy dopiero ukazala sie a nie dzisiaj to bym mial odmienne zdanie. pamietam, jak sie stalo w empiku z jezykiem na wierzchu i patrzylo jaka grafa, jak sie w demko zagrywalem. a pelna...? jest nadzwyczaj w swiecie... nudna. w kolko biegamy po dzungli walczac z kolejnymi setkami japow :/ eh... nie mam sily zeby dokonczyc. moze kiedys...