GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy warto zamieniać Audigy2 na X-Fi?

01.06.2007
15:33
[1]

Azorsky [ Generaďż˝ ]

Czy warto zamieniać Audigy2 na X-Fi?

Kolumienki 5+1 muszę kupić i tak mi do głowy przyszło. Karta kosztuje 200zł OEM więc się zastanawiam. Jakie są extra możliwości i jakie gry je wykorzystują?

01.06.2007
15:58
smile
[2]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Na Logitechach X-530 albo 540 tej różnicy raczej nie usłyszysz.
A tak co do tematu - IMHO nie warto

01.06.2007
16:04
[3]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Ja parę dni temu stwierdziłem że czas zamienić Live! na Audigy... :)))

01.06.2007
16:18
[4]

Van Gray [ The Catcher in the Rye ]

Za 200zł nie kupisz X-Fi, tylko Audigy z naklejką X-Fi (mowa o X-Fi Extreme Audio). Wnioski wysuń sam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.