Azorsky [ Generaďż˝ ]
Czy warto zamieniać Audigy2 na X-Fi?
Kolumienki 5+1 muszę kupić i tak mi do głowy przyszło. Karta kosztuje 200zł OEM więc się zastanawiam. Jakie są extra możliwości i jakie gry je wykorzystują?

DEXiu [ Generaďż˝ ]
Na Logitechach X-530 albo 540 tej różnicy raczej nie usłyszysz.
A tak co do tematu - IMHO nie warto
Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]
Ja parę dni temu stwierdziłem że czas zamienić Live! na Audigy... :)))
Van Gray [ The Catcher in the Rye ]
Za 200zł nie kupisz X-Fi, tylko Audigy z naklejką X-Fi (mowa o X-Fi Extreme Audio). Wnioski wysuń sam.