GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy będzie płynnie działał na moim sprzęcie?[gothic3]

01.06.2007
14:54
smile
[1]

chorus [ Junior ]

Czy będzie płynnie działał na moim sprzęcie?[gothic3]

Od kilku miesięcy zastanawiam sie czy gothic 3 będzie płynnie chodził na pentium 4 3,6 ghz , ati radeon x850 256mb i pamięci 1Gb , przy najniższych detalach?

01.06.2007
14:55
[2]

DjJablko10 [ Konsul ]

nieeee

01.06.2007
16:43
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Grając na najniższych detalach wiele stracisz z tej gry. Może poczekaj na dużą łatę poprawiającą tę grę (w końcu może wyjdzie). Albo może na lepsze czasy ze sprzętem. Ja specjalnie dla Gothica kupiłem 2 GB RAM a i tak przycina na średnich z GF 7800 GS.

01.06.2007
16:51
[4]

sz.czurek [ Legionista ]

ja mam nadzieje ze mi pojdzie?? (opis na dole) wlasciwie to specjalnie planowalem kupno kompa odkad wyszedl Gothic 3 mysle ze bede mial w miare wysokie detale... czytalem ze ma zryty troche silnik i na najmocniejszych sprzetach sie przycina nie raz ale mysle ze jakos to bedzie :)

01.06.2007
18:43
[5]

mikilys [ Legionista ]

No sorka...
Na moim 64bitowym X1300@450 i pamięci na 850 w 1024x786 na Low nie przycina :]
Spada do ~20 klatek, ale to w trakcie przeładowywania tekstur lub walki z wieloma przeciwnikami... :]
Więc co wy pierd#$%^e?!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.