MartiniBianco [ dobry Bajer ]
ATI X1950pro wyniki 3DMARK
Pytanko dla posiadaczy radeona x1950pro jakie macie wyniki w 3dmarku? Niedawno kupiłem tą kartę i nie mam do czego porównać wydajności,jak przeglądam recenzje w necie to wszędzie do testów używają wyasionych komputerów,a ja nie mam takiego dobrego, procek tylko 3000+
Napiszcie jakie mieliście wyniki,najlepiej we wszystkich 3dmarkach tzn 2003,2005 i 2006 podajcie też konfigurację kompa
_Luke_ [ Death Incarnate ]
AthlonXP 3200+ w 1280x1024 bodajze 3740 pkt w 3dsmarku2006.
Sharky [ Renegat ]
Ustawienia standardowe. 3DMark '03 - 16900, '05 - 10000, '06 - 4900. C2D E6700, 1GB RAM.
QrKo_ [ ]
Sharky - hehe, wiedzialem ze skads kojarze te wyniki :P
Sam mam zamiar ja kupic i tam wlasnie porownywalem :)
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
QrKo_--a jaki masz procesor? żebyś się później nie zdziwił że coś mało ci będzie wychodzić w 3dmark
QrKo_ [ ]
MartiniBianco w tym zestawie do ktorego ja chce wsadzic Core 2 Duo E6320.
Na jakies kosmiczne wyniki nie licze bo ta karta to minimum sredniej polki, juz X1900XT jest lepsza, nie mowiac o XTX.
MartiniBianco [ dobry Bajer ]
QrKo_--ale za to najlepsza na agp ,dlatego ją kupiłem ,ale się trochę zawiodłem bo nie ma tak dużej różnicy miedzy nią a 7600GT,cały czas wydaje mi się że to przez procek,ja miałem wyniki 3dmark 2003-12863 2005-7453 a 7600GT: 2003-11930 2005-5773 to chyba mówi samo za siebie

_Luke_ [ Death Incarnate ]
Idz pograj w cos a nie patrzysz w smarka. Magia liczb, lol...
mirencjum [ operator kursora ]
Czy wart się przejmować tymi cyferkami? Gry chodzą dobrze, przecież po to wymieniłeś kartę, czy tylko dla wyników 3DMark?
Ja mam 7800GS na AGP Athlon 3200+:
3DMark 03 - 13130
--------- 05 - 6430
--------- 06 - 3252
Wyniki byłyby lepsze, ale tak jak i w Twoim przypadku, mamy cieniutkie procesorki. Nic już z tym się nie zrobi. Dobrze jest.
..::Geralt::.. [ MOTÓR ]
Testowane na C2D E6700
3dmark'03 score: 16900 pkt
3dmark'05 score: 10000 pkt
3dmark'06 score: 4900 pkt

QrKo_ [ ]
Nastepny :D
..::Geralt::.. [ MOTÓR ]
Nie zauważyłem sorki:)