GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ATI X1950pro wyniki 3DMARK

01.06.2007
14:22
[1]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

ATI X1950pro wyniki 3DMARK

Pytanko dla posiadaczy radeona x1950pro jakie macie wyniki w 3dmarku? Niedawno kupiłem tą kartę i nie mam do czego porównać wydajności,jak przeglądam recenzje w necie to wszędzie do testów używają wyasionych komputerów,a ja nie mam takiego dobrego, procek tylko 3000+
Napiszcie jakie mieliście wyniki,najlepiej we wszystkich 3dmarkach tzn 2003,2005 i 2006 podajcie też konfigurację kompa

01.06.2007
14:23
[2]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

AthlonXP 3200+ w 1280x1024 bodajze 3740 pkt w 3dsmarku2006.

01.06.2007
16:55
[3]

Sharky [ Renegat ]

Ustawienia standardowe. 3DMark '03 - 16900, '05 - 10000, '06 - 4900. C2D E6700, 1GB RAM.

01.06.2007
17:04
[4]

QrKo_ [ ]

Sharky - hehe, wiedzialem ze skads kojarze te wyniki :P



Sam mam zamiar ja kupic i tam wlasnie porownywalem :)

01.06.2007
17:15
[5]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

QrKo_--a jaki masz procesor? żebyś się później nie zdziwił że coś mało ci będzie wychodzić w 3dmark

01.06.2007
17:20
[6]

QrKo_ [ ]

MartiniBianco w tym zestawie do ktorego ja chce wsadzic Core 2 Duo E6320.
Na jakies kosmiczne wyniki nie licze bo ta karta to minimum sredniej polki, juz X1900XT jest lepsza, nie mowiac o XTX.

01.06.2007
17:45
[7]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

QrKo_--ale za to najlepsza na agp ,dlatego ją kupiłem ,ale się trochę zawiodłem bo nie ma tak dużej różnicy miedzy nią a 7600GT,cały czas wydaje mi się że to przez procek,ja miałem wyniki 3dmark 2003-12863 2005-7453 a 7600GT: 2003-11930 2005-5773 to chyba mówi samo za siebie

01.06.2007
17:47
smile
[8]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Idz pograj w cos a nie patrzysz w smarka. Magia liczb, lol...

01.06.2007
17:57
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

Czy wart się przejmować tymi cyferkami? Gry chodzą dobrze, przecież po to wymieniłeś kartę, czy tylko dla wyników 3DMark?

Ja mam 7800GS na AGP Athlon 3200+:

3DMark 03 - 13130
--------- 05 - 6430
--------- 06 - 3252

Wyniki byłyby lepsze, ale tak jak i w Twoim przypadku, mamy cieniutkie procesorki. Nic już z tym się nie zrobi. Dobrze jest.

01.06.2007
18:27
[10]

..::Geralt::.. [ MOTÓR ]

Testowane na C2D E6700

3dmark'03 score: 16900 pkt
3dmark'05 score: 10000 pkt
3dmark'06 score: 4900 pkt

01.06.2007
18:31
smile
[11]

QrKo_ [ ]

Nastepny :D

01.06.2007
20:06
[12]

..::Geralt::.. [ MOTÓR ]

Nie zauważyłem sorki:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.