qweks [ Ignis Lentus ]
Dziwny reset kompa (Arcanum)
Otóż komp się zwyczajnie resetuje nie mam pojęcia z jakiego powodu, zawsze podczas gry Arcanum:P Wygląda to mniej, więcej jakby mdlał :D - pojawia się dosowski ekran przez ułamek sekundy i boom. Wcześniej miałem podobny problem ale jakoś samo przeszło (odkurzyłem kompa i szedł jak żyleta a teraz na nowo)
(athlon 2,6, 1gb ram, radeon 9550, zasilacz 350)
raper741 [ Legend ]
Sprawdź może temperatury.
Polecam Everest Home Edition lub SpeedFan.
wysia [ Senator ]
"pojawia się dosowski ekran przez ułamek sekundy i boom."
Bluescreen? Wylacz resetowanie kompa przy bledach krytycznych, i zobacz jaki numerek. To sprawa software'owa, nie hardware'owa.
qweks [ Ignis Lentus ]
Chyba jednak chłodzenie. Chętnie bym napisał co to jest za błąd ale niestety ułamek sekundy potraktowany dosłownie. Nie jestem w stanie tego sprawdzić.
Dzięki za dotychczasową pomoc i pozdrawiam, poszujkam poszperam imoże jakoś da radę tymczasem jeszcze raz dzięki.
krzynier [ Senator ]
Na athlona ta temperatura jest w miarę dobra - wątpię żeby to było przyczyną...
Jak się wyłączało reset kompa przy błędach krytycznych? Jak już to zrobisz to looknij:
mirencjum [ operator kursora ]
Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaki numer błędu jest na Niebieskim ekranie, to tu są wskazówki: