GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwny reset kompa (Arcanum)

01.06.2007
13:31
[1]

qweks [ Ignis Lentus ]

Dziwny reset kompa (Arcanum)

Otóż komp się zwyczajnie resetuje nie mam pojęcia z jakiego powodu, zawsze podczas gry Arcanum:P Wygląda to mniej, więcej jakby mdlał :D - pojawia się dosowski ekran przez ułamek sekundy i boom. Wcześniej miałem podobny problem ale jakoś samo przeszło (odkurzyłem kompa i szedł jak żyleta a teraz na nowo)
(athlon 2,6, 1gb ram, radeon 9550, zasilacz 350)

01.06.2007
13:33
[2]

raper741 [ Legend ]

Sprawdź może temperatury.

Polecam Everest Home Edition lub SpeedFan.

01.06.2007
13:42
[3]

wysia [ Senator ]

"pojawia się dosowski ekran przez ułamek sekundy i boom."
Bluescreen? Wylacz resetowanie kompa przy bledach krytycznych, i zobacz jaki numerek. To sprawa software'owa, nie hardware'owa.

01.06.2007
13:59
[4]

qweks [ Ignis Lentus ]

Chyba jednak chłodzenie. Chętnie bym napisał co to jest za błąd ale niestety ułamek sekundy potraktowany dosłownie. Nie jestem w stanie tego sprawdzić.
Dzięki za dotychczasową pomoc i pozdrawiam, poszujkam poszperam imoże jakoś da radę tymczasem jeszcze raz dzięki.

01.06.2007
16:13
[5]

krzynier [ Senator ]

Na athlona ta temperatura jest w miarę dobra - wątpię żeby to było przyczyną...
Jak się wyłączało reset kompa przy błędach krytycznych? Jak już to zrobisz to looknij:

01.06.2007
17:06
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jaki numer błędu jest na Niebieskim ekranie, to tu są wskazówki:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.