GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Do czego prowadzi nadmiar CO2 w organiźmie...

01.06.2007
13:15
[1]

twostupiddogs [ Senator ]

Do czego prowadzi nadmiar CO2 w organiźmie...

Oblał, bo nie mógł dojechać do pracy
O WŁOS OD TRAGEDII PRZY SZPITALU NA BANACHA
TVN24
- Dlaczego przez to, że oni nie mają pieniędzy, ja nie mogę dojechać do pracy - pyta mężczyzna, który dziś rano oblał strajkujących na ulicy lekarzy paliwem. Zapewnia, że jeszcze wczoraj protesty w szpitalach popierał. - Dopóki nie przeszkadzali innym ludziom - dodał.
Około 200 pracowników szpitala przy ul. Banacha w ramach strajku na kilka godzin zablokowało ruch na trasie. Jeden z kierowców wybiegł z auta oblewając protestujących paliwem. Policja zapewnia, że zajmie się sprawą, jeśli ktoś z poszkodowanych złoży doniesienie.



To się nazywa prawdziwy Road Rage. Jak w USA. Z niecierpliwością czekam na to, aby każdy mógł mieć broń. Wtedy to się będzie dopiero działo...

01.06.2007
13:19
[2]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Policja zapewnia, że zajmie się sprawą, jeśli ktoś z poszkodowanych złoży doniesienie.

Jaka uczynna ta Policja.

A kierowca chyba faktycznie miał słaby dopływ tlenu do mózgu.

01.06.2007
13:21
[3]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Ja rozumiem ze malo zarabiaja, ze chca wiecej ale niech nie przeszkadzaja innym.Chyba ze chca isc w slady gornikow.

01.06.2007
13:21
[4]

Vidos [ Senator ]

Frustracja społeczeństwa dopiero nabiera temperatury, to jest dopiero początek ''armagedonu''

01.06.2007
13:24
smile
[5]

Igierr [ Gwynbleidd ]

no i bardzo dobrze zrobił!
to że oni nie mają pieniędzy to inni nie mogą zarabiać??

01.06.2007
13:25
[6]

Prof. Lupin [ Konsul ]

to olejem czy paliwem? jest róznica pomiedzy paliwem( olej napedowy i gorsza benzyna) a na przykład olejem do smarowania skrzyni. Bo w radiu mówili tylko że olejem.

01.06.2007
13:26
[7]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Prof. Lupin

Wystarczyłaby iskra, a w Warszawie przed szpitalem na Banacha mogło dojść do tragedii. Protest lekarzy tak zdenerwował jednego z kierowców, że wybiegł z pojazdu i... oblał medyków olejem napędowym. Gdyby lekarz palił papierosa, zapłonąłby jak pochodnia.
Zaskoczeni pracownicy szpitala nie zdążyli złapać szaleńca. Wsiadł do samochodu i z piskiem opon uciekł.

Nie wykluczone jednak, że za swoje desperackie zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Policja zapowiada, że jeśli ktokolwiek z poszkodowanych złoży doniesienie, rozpocznie się śledztwo. Jednej z oblanych pracownic szpitala olej dostał się do oka. Nosi soczewki kontaktowe. Kobieta nie wyklucza, że jeśli będzie miała problem ze wzrokiem, zażąda odszkodowania.


01.06.2007
13:28
[8]

Prof. Lupin [ Konsul ]

Trzeba im chyba powiedzieć że pier***** głupoty, bo olej napedowy nie jest wcale taki łatwopalny żeby zaraz od iskry czy papierosa sie zapalić.
Więc generalnie nie ma co mówić o jakiejkolwiek tragedii, ile razy już miałem przyjemnosć być oblanym ropą przy przelewaniu to hoho, jakoś mnie to nie wzrusza a lekarze blokowac niczego nie powinni. Pepkiem wiata nie są a leczą do dopy.

01.06.2007
13:30
[9]

twostupiddogs [ Senator ]

Pshemeck

No cóż. Lekarze nie rzucają jednak sztachetami ani cegłami, a chyba tylko to jest w stanie wpłynąć jakoś na nasze władze (obojętnie kto obecnie rządzi).

Najwyraźniej zdziczenie obyczajów posunęło się już do tego stopnia, że rację bytu ma tylko silniejszy. Lekarzy można oblewać czy to olejem czy benzyną. Ciekawe czy koleś wyskoczyłby do górników.

01.06.2007
13:33
[10]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

twostupiddogs- Mowie o tym ze czekam az oni poleca jak gornicy "po swoje".Rozumiem ciezkie czasu ale bez przesady.Wiele firm mialo spore straty tylko z powodu tego iz grupie lekarzy zachcialo sie blokowac drogi.Moze niech jeszcze zablokuja metro i co tam jeszcze im przyjdzie do glowy ?Sami sobie krzywde zrobia takim dzialaniem. Jestem za tym by bylo lepiej ale niech osiagniecie tego celu nie wyglada tak jak teraz.
PS: Kolega wyskoczyl do gornikow jak demolowali Warszawe i niezle sie bawil...Nie popieram takich zapedow ale...oni wtedy przegieli pale i trzeba bylo interweniowac.

01.06.2007
13:39
[11]

fanlegii79 [ Generaďż˝ ]

Trudno sie dziwić takim reakcjom.
Harujesz jak wół, płacisz ogromne składki na ubezpieczenie, jak chcesz pójść do lekarza to stoisz w takich kolejkach, więc musisz pójść prywatnie i znowu sowicie zapłacić. No i na koniec ci lekarze na których płacisz i masz z tego figę, w podziękowaniu blokują ci drogę uniemożliwiając Ci pracę co zmniejsza twoje zarobki, domagając się żeby Państwo jeszcze bardziej Cię złupiło.

01.06.2007
13:42
[12]

twostupiddogs [ Senator ]

Pshemck

Na czym opierasz swoje prognozy? Jakoś nie pamiętam, aby jakakolwiek demonstracja czy to pracowników służby zdrowia czy to pracowników szkół chociaż w połowie skończyła się czymś takim, co serwuje nam każdy przyjazd górników to stolicy.

Wróćmy jednak do opisu zachowania tego Pana. Nawet jeśli straciłby całą swoją pensję, w co osobiście wątpię. NIC, powtarzam NIC nie upoważnia do takiego zachowania. To całkowite zdziczenie.

01.06.2007
13:49
[13]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

twostupiddogs - Masz problem z czytaniem :) ? Mowie wyraznie " Czekam az oni poleca jak gornicy po swoje"Zaczynaja od blokowania na bezczela ulic pod pretekstem lagodnej manify.Jak to nie da rady to pozostanie demolka bo inaczej moga cmoknac klamke na dobranoc.Nie mowie ze tak zrobia ale sa na dobrej drodze.Im wiecej zamieszania na ulicach tym wiecej wk... urzytkownikow tych drog, myle sie ? Nic faceta nie usprawiedliwia ale nerwy nie kazdy ma ze stali i nie kazdy pierw mysli a potem dziala.

01.06.2007
13:49
[14]

Loczek [ El Loco Boracho ]

fanlegii79: widać, że z Warszawy... Troche empatii - wczuj sie w ich role. - 8 lat podstawówki, 4 lata liceum, 6 lat studiów (najcięższych i najbardziej wymagających), staż, specjalizacja, a żeby żyć na godnym poziomie musisz dorabiać po godzinach prywatnie...

Oczywiście blokowania ulic nic nie usprawiedliwia... Powinni za to zostać pociągnięci do odpowiedzialności.

01.06.2007
13:51
[15]

Wonski [ Hebrew Hammer ]

Straszny palant z goscia. Ale chciałbym zauważyć, że olej napędowy nie zapali sie od iskry. Ani od oblanego papierosa.

01.06.2007
14:01
[16]

twostupiddogs [ Senator ]

Pshemeck

Umiem czytać ze zrozumieniem.
Pragnę tylko Cię poinformować, że większość ludzi, większość spraw przyszłych rozpatruje na podstawie wydarzeń minionych. Zatem, prawdopodobieństwo tego, że stanie się tak jak mówisz wzrasta wraz z wystąpieniem analogicznego zdarzenia w przeszłości. Ja takiego zdarzenia sobie nie przypominam. Dodając do tego fakt iż są to jednak przedstawiciele zawodów, w których zazwyczaj ma się wyższe wykształcenie wyraziłem wątpliwość w Twoje prognozy.

Ot tyle.

01.06.2007
14:04
[17]

TeadyBeeR [ Legend ]

Loczek --> Po pierwsze, to nikt nikogo nie zmusza (no chyba, ze wlasna rodzina. bo jak tata lekarz, to i syn musi byc lekarz.) do zostania lekarzem, wiec skoro to taki podly i slabo oplacany (swoja droga mam rodzine w sluzbie zdrowia i sporo znajomych ma rodziny w sluzbie zdrowia i jakos kurde biednego lekarza jeszcze nie widzialem. Prawde mowiac, wiekszosc z nich jest jednak zamozna podad przecietna.) zawod, to po kiego sie pchaja?

Po drugie "6 lat studiów (najcięższych i najbardziej wymagających)" - :D

01.06.2007
14:05
[18]

Vader [ Legend ]

Loczek: Ja bym się kłócił z tym, czy najciężych i najbardziej wymagających. W zasadzie tego się nie da zmierzyć wprost. Unikalbym takich sformułowań na rzecz: "bardzo trudnych i wymagających".

01.06.2007
14:06
[19]

Loczek [ El Loco Boracho ]

TeadyBeeR: tak, tak... Też jestem przeciw wszelkim związkom zawodowym itp. Po prostu staram sie ich zrozumieć. :)
Vader: racja, ale napewno jedne z najcięższych

01.06.2007
14:17
smile
[20]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Przeczytałem : Do czego prowadzi nadmiar CoD2 w organiźmie...

01.06.2007
14:30
[21]

fanlegii79 [ Generaďż˝ ]

W sumie afera idzie jak miło a ja nadal niewiem czego oni się domagają. Kiedyś mówiono pielęgniarki zarabiają 700zł i chcą 200zł podwyżki, więc ile chcą lekarze? Z mojego punktu widzenia lekarze zarabiają bardzo dobrze. Doktor Mirosław G. podobno zarabiał 14k w państwowym szpitalu, czy to mało?

01.06.2007
14:50
[22]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Jak na kardiochirurga to mało.

01.06.2007
14:50
[23]

Imix [ SG-1 ]

A mi jak cos w pracy nie odpowiada to moge sie zwolnic...

Jak tym lekarzom tak zle i niedobrze to niech sie zwolnia... BTW tez nie znam biednego lekarza...

I tez place podatki, ubezpieczenia, a jak sie dzieje to i tak sie idzie do prywatnego lekarza, bo do panstwowego to az strach...

01.06.2007
14:52
smile
[24]

twostupiddogs [ Senator ]

Imix

Ja znałem biednego lekarza. Jest już w GB.

01.06.2007
14:56
[25]

Loczek [ El Loco Boracho ]

"I tez place podatki, ubezpieczenia, a jak sie dzieje to i tak sie idzie do prywatnego lekarza, bo do panstwowego to az strach..."

No i uważasz, że to wina lekarzy? Przecież właśnie m/y innymi dlatego strajkują.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.