Egzorcysta Kuba [ Konsul ]
Dziś są moje imieniny:)
Dziś są moje imieniny:)
kamil2801 [ Centurion ]
i.............
Vidos [ Senator ]
Wszystkiego najlepszego i aby GOL ci się nie przycinał.
Rozner99 [ Konsul ]
Pozwól że zapytam.. Co z tego?
sylweek [ Pretorianin ]
Dawaj cukerki albo wóde stawiaj !
Glob3r [ Senator ]
Moje też.. i nie widzę potrzeby zakładania nowego wątku o imieninach :)
Wszystkiego co najlepsze.

Marsellus Wallace [ Fukitol ]
Jaki jest sens składania życzeń absolutnie nieznanym mi osobom? Zawsze się zastanawiam przy okazji takich wątków i w końcu o to zapytałem.
Pablox8 [ Konsul ]
najlepszego wam obu
Wiewiórk [ - Syska ! ]
Dobra :) Już 18 przetrzymam ale imieniny ?
Moja mama ma na imię Maria i co ? Imieniny co ...
raper741 [ Legend ]
Najlepszego ...
Nigdy nie obchodzę imienin.

ValkyreX [ Cesarz ]
Codziennie ktoś ma imieniny... I na szczęście nikt inny nie zakłada o tym wątków...
Ranczo [ Tequila ]
Krótko mówiąc wszystkiego najlepszego
fajny Książę [ Pretorianin ]
dużo zdrowia, szczęścia i radości!

davids89 [ Konsul ]
Who fuckin cares?
Ja nie obchodze imienin

SanthiX [ Konsul ]
Ehh...
Foks!k [ Medyk ]
żyzce Ci szybkiego BANA.
szuru-buru [ Konsul ]
Dołączam się do życzeń Foks!k'a... Oby jak najszybciej się to spełniło, trzymam kciuki!

mirencjum [ operator kursora ]
Wszystkiego Dobrego!

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Syskiego najlepszego.
PS: Musicie wypisywać te super-duper-anarcha teksty?
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Taniej, mocnej, smacznej:)
Armorgedon12 [ DreamCatcher ]
Najleprzego rzyczę :)

m997 [ Konsul ]
syskiego najlepsego

peterkarel [ KochamDzaste ]
wszystkiego najlepszego ;] rośnij zdrów :]