GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziś są moje imieniny:)

01.06.2007
13:13
[1]

Egzorcysta Kuba [ Konsul ]

Dziś są moje imieniny:)

Dziś są moje imieniny:)

01.06.2007
13:15
[2]

kamil2801 [ Centurion ]

i.............

01.06.2007
13:17
[3]

Vidos [ Senator ]

Wszystkiego najlepszego i aby GOL ci się nie przycinał.

01.06.2007
13:18
[4]

Rozner99 [ Konsul ]

Pozwól że zapytam.. Co z tego?

01.06.2007
13:19
[5]

sylweek [ Pretorianin ]

Dawaj cukerki albo wóde stawiaj !

01.06.2007
13:20
[6]

Glob3r [ Senator ]

Moje też.. i nie widzę potrzeby zakładania nowego wątku o imieninach :)

Wszystkiego co najlepsze.

01.06.2007
13:25
smile
[7]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

Jaki jest sens składania życzeń absolutnie nieznanym mi osobom? Zawsze się zastanawiam przy okazji takich wątków i w końcu o to zapytałem.

01.06.2007
13:30
[8]

Pablox8 [ Konsul ]

najlepszego wam obu

01.06.2007
13:31
[9]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Dobra :) Już 18 przetrzymam ale imieniny ?
Moja mama ma na imię Maria i co ? Imieniny co ...

01.06.2007
13:31
[10]

raper741 [ Legend ]

Najlepszego ...

Nigdy nie obchodzę imienin.

01.06.2007
13:33
smile
[11]

ValkyreX [ Cesarz ]

Codziennie ktoś ma imieniny... I na szczęście nikt inny nie zakłada o tym wątków...

01.06.2007
14:12
[12]

Ranczo [ Tequila ]

Krótko mówiąc wszystkiego najlepszego

01.06.2007
14:35
[13]

fajny Książę [ Pretorianin ]

dużo zdrowia, szczęścia i radości!

01.06.2007
15:02
smile
[14]

davids89 [ Konsul ]

Who fuckin cares?

Ja nie obchodze imienin

01.06.2007
15:03
smile
[15]

SanthiX [ Konsul ]

Ehh...

01.06.2007
15:07
[16]

Foks!k [ Medyk ]

żyzce Ci szybkiego BANA.

01.06.2007
15:10
[17]

szuru-buru [ Konsul ]

Dołączam się do życzeń Foks!k'a... Oby jak najszybciej się to spełniło, trzymam kciuki!

01.06.2007
15:12
smile
[18]

mirencjum [ operator kursora ]

Wszystkiego Dobrego!

01.06.2007
15:13
smile
[19]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Syskiego najlepszego.

PS: Musicie wypisywać te super-duper-anarcha teksty?

01.06.2007
15:15
[20]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Taniej, mocnej, smacznej:)

01.06.2007
16:02
[21]

Armorgedon12 [ DreamCatcher ]

Najleprzego rzyczę :)

01.06.2007
16:09
smile
[22]

m997 [ Konsul ]

syskiego najlepsego

01.06.2007
16:18
smile
[23]

peterkarel [ KochamDzaste ]

wszystkiego najlepszego ;] rośnij zdrów :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.