GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam fajnej gry do 40 zł

01.06.2007
13:00
[1]

DjJablko10 [ Konsul ]

szukam fajnej gry do 40 zł

dajcie jakieś propozycje

szukam jakiejś fajnej gry nie jakieś szity

gra musi miec ładną grafike i z wysoką grywalnością(czyli żeby mnie mocno wciągneła)

01.06.2007
13:02
[2]

Vidos [ Senator ]

PC,PSX,PS2,PS3,XBOX,XBOX360,Wii,Atari,Amiga,CommodoreC64,Pegasus ?

No to teraz jaki rodzaj gier preferujesz ?

01.06.2007
13:04
[3]

DjJablko10 [ Konsul ]

PC

01.06.2007
13:08
smile
[4]

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]

Vidos ----> a gdzie Spectrum! :)

01.06.2007
13:09
smile
[5]

DjJablko10 [ Konsul ]

Vidos<-- strzelaninki,zręcznościowe,i gry z poczuciem humoru :-)

01.06.2007
13:11
[6]

boskijaro [ Senator ]

Prince of Persia, każda część, Morrowind Złota Edycja

01.06.2007
13:11
[7]

Vidos [ Senator ]

karas_PL -->OOOO przepraszam za ten nikczemny błąd to był przed ostatni błąd hehe

DjJablko10 --->
Z powyższych wybierz sam, no chyba że chcesz kupić w sklepie.

01.06.2007
13:12
[8]

Aaron [ Konsul ]

rpg,crpg,rts,turówka,tpp,fpp,platformówka,symulator,mmorp,Bijatyki/Mordobicia,Sportowe,
Edukacyjne,Poważne,Muzyczne,Party,Logiczne,Shoot 'em up,Stealth,Survival horror,Tradycyjne,
przygodowa,Interaktywne filmy,Retro?

01.06.2007
13:31
[9]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

www.kolekcjaklasyki.pl
wejdź i na bank znajdziesz coś dla siebie. ja polecam syberię, gta, pirates!, grothers in arms, prince of perisa (obie części), age of empire, far cry, XIII. no i jeszcze ci 15 zł zostanie na piwo i chipsy

01.06.2007
13:32
[10]

cyb0rg [ Centurion ]

polecam trylogie hitmana za około 20 zł

01.06.2007
14:10
[11]

3w [ Konsul ]

za te cztery dychy możesz kupić świetne Prince of persia T2T (o ile lubisz coś takiego)

01.06.2007
14:11
[12]

DjJablko10 [ Konsul ]

łUPne se

01.06.2007
14:14
smile
[13]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

https://www.gry-online.pl/dla_rodzicow_gra.asp?ID=9184
https://www.gry-online.pl/dla_rodzicow_gra.asp?ID=8645
Dla twojego wieku w sam raz !


<--[12]

01.06.2007
14:20
[14]

squallu [ saikano ]

Sid Meier's Pirates! za 25 zl naprawde rewelacyjna gra dajaca duza swobode ale troche powtarzalna
Brothers in arms: Road to hill 30 za 25 zl naprawde bardzo dobra gra FPP w realiach II WŚ z zacieciem taktycznym
Trylogia GTA za 25 zl chyba nie wymaga komentarza
The Elder Scrolls III: Morrowind Złota edycja za 20 zl wspaniala gra cRPG na setki godzin
Medieval Total war lub Shogun Total war zkazda z tych gier za 20 zl rewelacyjne gry strategiczne ktore potrafia wciagnac jak bagno o ile przymkniesz oko na troche jzu slaba grafike
Stubbs The Zombie za 20 zl gra w ktorej kierujesz zombiakiem, charakteryzuje sie dosc ostrym poczuciem humoru, jesli nie przeszkadzaja Ci elementy gore to polecam:)

01.06.2007
14:35
[15]

DjJablko10 [ Konsul ]

^

01.06.2007
14:38
[16]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

jak na tój wiek to chyba kangurek Kao jest dobry. Albo Simsy:)

01.06.2007
14:42
smile
[17]

SanthiX [ Konsul ]

no i jeszcze ci 15 zł zostanie na piwo

On ma 10 lat!

01.06.2007
14:45
[18]

wilcz [ Konsul ]

https://www.gry-online.pl/dla_rodzicow_lista_gier.asp
Pod tym linkiem znajdziesz wiele fascynujących gierek, w sam raz dla Ciebie. Pozdrawiam!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.