DjJablko10 [ Konsul ]
szukam fajnej gry do 40 zł
dajcie jakieś propozycje
szukam jakiejś fajnej gry nie jakieś szity
gra musi miec ładną grafike i z wysoką grywalnością(czyli żeby mnie mocno wciągneła)
Vidos [ Senator ]
PC,PSX,PS2,PS3,XBOX,XBOX360,Wii,Atari,Amiga,CommodoreC64,Pegasus ?
No to teraz jaki rodzaj gier preferujesz ?
DjJablko10 [ Konsul ]
PC

karas_PL [ Kotwica Kołobrzeg ]
Vidos ----> a gdzie Spectrum! :)

DjJablko10 [ Konsul ]
Vidos<-- strzelaninki,zręcznościowe,i gry z poczuciem humoru :-)
boskijaro [ Senator ]
Prince of Persia, każda część, Morrowind Złota Edycja
Vidos [ Senator ]
karas_PL -->OOOO przepraszam za ten nikczemny błąd to był przed ostatni błąd hehe
DjJablko10 --->
Z powyższych wybierz sam, no chyba że chcesz kupić w sklepie.
Aaron [ Konsul ]
rpg,crpg,rts,turówka,tpp,fpp,platformówka,symulator,mmorp,Bijatyki/Mordobicia,Sportowe,
Edukacyjne,Poważne,Muzyczne,Party,Logiczne,Shoot 'em up,Stealth,Survival horror,Tradycyjne,
przygodowa,Interaktywne filmy,Retro?
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
www.kolekcjaklasyki.pl
wejdź i na bank znajdziesz coś dla siebie. ja polecam syberię, gta, pirates!, grothers in arms, prince of perisa (obie części), age of empire, far cry, XIII. no i jeszcze ci 15 zł zostanie na piwo i chipsy
cyb0rg [ Centurion ]
polecam trylogie hitmana za około 20 zł
3w [ Konsul ]
za te cztery dychy możesz kupić świetne Prince of persia T2T (o ile lubisz coś takiego)
DjJablko10 [ Konsul ]
łUPne se

Wiewiórk [ - Syska ! ]
https://www.gry-online.pl/dla_rodzicow_gra.asp?ID=9184
https://www.gry-online.pl/dla_rodzicow_gra.asp?ID=8645
Dla twojego wieku w sam raz !
<--[12]
squallu [ saikano ]
Sid Meier's Pirates! za 25 zl naprawde rewelacyjna gra dajaca duza swobode ale troche powtarzalna
Brothers in arms: Road to hill 30 za 25 zl naprawde bardzo dobra gra FPP w realiach II WŚ z zacieciem taktycznym
Trylogia GTA za 25 zl chyba nie wymaga komentarza
The Elder Scrolls III: Morrowind Złota edycja za 20 zl wspaniala gra cRPG na setki godzin
Medieval Total war lub Shogun Total war zkazda z tych gier za 20 zl rewelacyjne gry strategiczne ktore potrafia wciagnac jak bagno o ile przymkniesz oko na troche jzu slaba grafike
Stubbs The Zombie za 20 zl gra w ktorej kierujesz zombiakiem, charakteryzuje sie dosc ostrym poczuciem humoru, jesli nie przeszkadzaja Ci elementy gore to polecam:)
DjJablko10 [ Konsul ]
^
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
jak na tój wiek to chyba kangurek Kao jest dobry. Albo Simsy:)

SanthiX [ Konsul ]
no i jeszcze ci 15 zł zostanie na piwo
On ma 10 lat!
wilcz [ Konsul ]
https://www.gry-online.pl/dla_rodzicow_lista_gier.asp
Pod tym linkiem znajdziesz wiele fascynujących gierek, w sam raz dla Ciebie. Pozdrawiam!