GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strona www

01.06.2007
12:47
smile
[1]

Max_Jajcarz [ Centurion ]

Strona www

Chce stworzyć strone internetowa w wersji php. Jaki jest najlepszy CMS do stworzenia stron w php ?

01.06.2007
12:50
[2]

legrooch [ MPO Squad Member ]

1) CMS nie służy do tworzenia stron
2) Najlepszy darmowy CMS to będzie chyba Joomla (no, może Mambo)
3) O sofcie pewnie powie Ci ktoś inny

01.06.2007
12:53
[3]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Spróbuj :

01.06.2007
12:57
[4]

Isam [ Senator ]

Wątpie by istniał "najlepszy" CMS.


Do stworzenia strony, chyba własnego (o ile w ogole) CMS nie potrzebujesz.

I generalnie PHP rozumiem, że PHP jest łatwe, ale ciężko tam sie bezpiecznie pisze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.