GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Grand Theft Auto

01.06.2007
12:24
smile
[1]

Max_Jajcarz [ Centurion ]

Grand Theft Auto

Czy jest jakiś program do robienia gry 2D ? albo program do robienia gry podobnej do GTA 1 lub do GTA 2 ? jeśli tak to porsze o linki poniżej

01.06.2007
12:28
[2]

Swink [ Fantasy ]

Max_Jajcarz --> programy są, ale nie wiem czy ci się przydadzą jeśli nie znasz c++

01.06.2007
12:28
[3]

maczu [ Konsul ]

mozesz sprobowac zrobic cos takiego we flashu, choc wymaga to troche pracy. jezeli mialaby byc nieskomplikowana to chyba wystarczy. ja space invaders zrobilem w niecale 2 godziny, co prawda tylko 2 poziomy i ekstremalnie razi prostota (i brakiem grafiki), ale nie jest to zadanie jakos straszliwie trudne

edit:
a softu typowo do robienia gier to raczej nie znam

edit2:
ale pewnie nie jest to cos, w czym mozna stworzyc jakies niewiadomoco

01.06.2007
12:35
[4]

arturszyma [ Pretorianin ]

Max_Jajcarz - twoja ksywka jest adekwatna do postu!

01.06.2007
14:55
[5]

zalo [ Senator ]

maczu ma racje, powinno ci sie udać, arturszyma no to sobie zobacz wątek freddie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.