
Max_Jajcarz [ Centurion ]
Grand Theft Auto
Czy jest jakiś program do robienia gry 2D ? albo program do robienia gry podobnej do GTA 1 lub do GTA 2 ? jeśli tak to porsze o linki poniżej
Swink [ Fantasy ]
Max_Jajcarz --> programy są, ale nie wiem czy ci się przydadzą jeśli nie znasz c++
maczu [ Konsul ]
mozesz sprobowac zrobic cos takiego we flashu, choc wymaga to troche pracy. jezeli mialaby byc nieskomplikowana to chyba wystarczy. ja space invaders zrobilem w niecale 2 godziny, co prawda tylko 2 poziomy i ekstremalnie razi prostota (i brakiem grafiki), ale nie jest to zadanie jakos straszliwie trudne
edit:
a softu typowo do robienia gier to raczej nie znam
edit2:
ale pewnie nie jest to cos, w czym mozna stworzyc jakies niewiadomoco
arturszyma [ Pretorianin ]
Max_Jajcarz - twoja ksywka jest adekwatna do postu!
zalo [ Senator ]
maczu ma racje, powinno ci sie udać, arturszyma no to sobie zobacz wątek freddie