Axl2000 [ Hohner ]
Nokia E50 - mały problem
Mam pytanie na szybko, kupilem Nokie E50, lecz nie znam kodu blokady by przywrócić ustawienia fabryczne, 1111, 1234, 0000 nie działają, zna ktoś ten kod czy jest możliwość że poprzedni użytkownik zmienił kod i moge sie pocałować w tyłek?
grish_em_all [ Hairless Cobra ]
Jeżeli nie pasuje 12345 to znaczy że poprzedni właściciel zmienił, a w takiej sytuacji pomoże jedynie przeprogramowanie
Axl2000 [ Hohner ]
ok no comment...12345 ;P
dziala 12345, dzieki za pomoc, zawsze w telefonach mialem 4 cyfrowe kody
Axl2000 [ Hohner ]
EDIT: ok juz nic ;)