GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia E50 - mały problem

01.06.2007
12:20
[1]

Axl2000 [ Hohner ]

Nokia E50 - mały problem

Mam pytanie na szybko, kupilem Nokie E50, lecz nie znam kodu blokady by przywrócić ustawienia fabryczne, 1111, 1234, 0000 nie działają, zna ktoś ten kod czy jest możliwość że poprzedni użytkownik zmienił kod i moge sie pocałować w tyłek?

01.06.2007
12:24
[2]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Jeżeli nie pasuje 12345 to znaczy że poprzedni właściciel zmienił, a w takiej sytuacji pomoże jedynie przeprogramowanie

01.06.2007
12:24
[3]

Axl2000 [ Hohner ]

ok no comment...12345 ;P

dziala 12345, dzieki za pomoc, zawsze w telefonach mialem 4 cyfrowe kody

01.06.2007
13:20
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

EDIT: ok juz nic ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.