wishram [ lets dance ]
Zmiana z Era Tak Tak na Play karta = WTF?
Parę dni temu zmieniłem prepaid i coś dziwnego się dzieje, mam jakby mix dwóch operatorów,
na ekranie mam napis PLAY (+miasto w jakim jestem)- to jest OK, ale..
jak włączam telefon, wyświetla mi się "Witamy w sieci ERA"
zostały mi wygaszacze, motywy ERY - trochę dziwne, myślałem że po wymianie karty SIM znikną, ale dobra to jeszcze mogło zostać w pamięci
natomiast - - ->
ocb? zostało mi ERA Omniks, po prawej Usługi Internetowe też nie działają (łączy z ERĄ pewnie)
jak wejde do folderu Gry to mam Omnix Gry i tak wszędzie Omnix Muzyka etc.
Żadne motywy z PLAYA mi nie doszły (pytanie do użytkowników - czy powinny?
czy nie macie tam -->
gdzie ja mam ERA Omnix - PLAY Net czy coś w tym stylu?)
Czy to normalne, że tak mam?

mycha921 [ Invisible ]
Tak, to normalne. Te omnixy i wszytkie inne bajery sa w firmware telefonu, gdyż kupowałestelefon z ery. Idź do komisu i niech Ci od nowa wgrają oprogramowanie :)
Samo nic Ci nie dojdzie, nie ma takiej opcji. Sam musisz wszystko ściągnąć (tapety, ustawienia internetu i WAP oraz MMS).
wishram [ lets dance ]
telefon kupiłem na allegro, pewnie sprzedawca brał z salonu ERY...
a jak pójde do komisu to wgrają mi 'neutralne' oprogramowanie, co pasuje do wszystkich sieci?