
R1D [ Pretorianin ]
Familida
= można się pośmiać :P
Nie wiem czy było ale w archiwum nie znalazłem
R1D [ Pretorianin ]
= a tutaj mamy milionerów :P
Vidos [ Senator ]
Szczerze mówiąc nigdy nie oglądam takich przeróbek do końca, nudzą mnie.
Aczkolwiek nie mówię że nie mogą być śmieszne.
Rozner99 [ Konsul ]
Co jest śmiesznego w takich przeróbkach? Czy dla ciebie śmiesznym jest użycie w takiej przeóbce kilkanaście razy słów, takich jak "k***a", "c**j"?
To żenujące, a nie śmieszne.
Bramkarz [ brak abonamentu ]
A nie lepiej coś profesjonalnego? :)

Maliniarz [ The Watcher ]
Znowu ta IVONA
Wiewiórk [ - Syska ! ]
mnie smiesza tylko sąsiedzi z przeróbek xD
fajny Książę [ Pretorianin ]
żenujące
Leilong [ STARSCREAM ]
NIe wiesz czy było? Swego czasu tego było ze kilkanaście!
PS: z familiady to ja się normalnej brecham, jak dla mnie to tego nawet nie trzeba przerabiać ! :D