GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Familida

01.06.2007
12:10
smile
[1]

R1D [ Pretorianin ]

Familida

= można się pośmiać :P

Nie wiem czy było ale w archiwum nie znalazłem

01.06.2007
12:14
[2]

R1D [ Pretorianin ]

= a tutaj mamy milionerów :P

01.06.2007
12:15
[3]

Vidos [ Senator ]

Szczerze mówiąc nigdy nie oglądam takich przeróbek do końca, nudzą mnie.
Aczkolwiek nie mówię że nie mogą być śmieszne.

01.06.2007
12:17
[4]

Rozner99 [ Konsul ]

Co jest śmiesznego w takich przeróbkach? Czy dla ciebie śmiesznym jest użycie w takiej przeóbce kilkanaście razy słów, takich jak "k***a", "c**j"?
To żenujące, a nie śmieszne.

01.06.2007
12:19
[5]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

A nie lepiej coś profesjonalnego? :)

01.06.2007
12:25
smile
[6]

Maliniarz [ The Watcher ]

Znowu ta IVONA

01.06.2007
12:25
[7]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

mnie smiesza tylko sąsiedzi z przeróbek xD

01.06.2007
14:55
[8]

fajny Książę [ Pretorianin ]

żenujące

01.06.2007
16:05
[9]

Leilong [ STARSCREAM ]

NIe wiesz czy było? Swego czasu tego było ze kilkanaście!


PS: z familiady to ja się normalnej brecham, jak dla mnie to tego nawet nie trzeba przerabiać ! :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.