GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Parkująca kobieta :)

01.06.2007
11:35
[1]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Parkująca kobieta :)



Gdyby tylko parkowała w miejscu gdzie mozna się zmieścic:D I to jej agresywne zmienianie biegów;)

spoiler start
Wcale nie jestem szowinistą:)
spoiler stop

01.06.2007
11:37
[2]

maczu [ Konsul ]

o matko...

01.06.2007
11:43
smile
[3]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Wkurza mnie taka bezmyslnosc ludzi i nie chodzi mi tylko o kobiety, sam widzialem jak facet chcial zaparkowac w podobnej sytuacji i ladnie przyszorowal sasiednie samochody.

01.06.2007
11:45
[4]

Vidos [ Senator ]

Boziuuuu, zero orientacji przestrzennej.

01.06.2007
11:52
smile
[5]

megaabol [ Generaďż˝ ]

To jest poprotu niesamowiete :), a jaka ona nerwowa :).

01.06.2007
12:21
[6]

Wiewiórk [ - Syska ! ]

Czy tylko mi leci muzyka ?

01.06.2007
12:28
[7]

fajny Książę [ Pretorianin ]

to normalne zachowanie u większości kobiet:)

01.06.2007
12:33
smile
[8]

szuru-buru [ Konsul ]

Zero umiejętności parkowania, że też dają takim ludziom prawo jazdy...

01.06.2007
12:33
[9]

maczu [ Konsul ]

ale trzeba przyznać że i tak sobie dobrze radziła, bo część kierowców (nie tylko kobiet) nawet zatoczki (tudzież koperty, jak zwał tak zwał) nie potrafi zrobić. Kiedyś byłem świadkiem jak pewna dziewczyna próbowała wyjechać zaparkowanym daewoo tico spod uczelni. miała dobry metr z przodu i drugi z tyłu wolnego miejsca między samochodami. a podjeżdżała to do przodu, do tyłu (zatrzymując się pół metra przed przeszkodą - innym samochodem), aż w końcu nie wytrzymała presji (przyglądaliśmy się w kilku z kumplami i płakaliśmy ze śmiechu) i lekko docisnęła gaz, cofnęła, stuknęła i wyjechała. ręce się trzęsły jej jak galareta.

01.06.2007
12:36
[10]

ffff [ Backside ]

Nie wiem co ona chciała osiągnąć... przecież widać z daleka, że nie ma szans się tam zmieścić równolegle do krawężnika (biorąc pod uwagę fakt, że samochody obok kiedyś będą chciały wyjechać).... chyba, że posiada się opcję jazdy bokiem ;p.

To wszystko jest śmieszne dopóki nie jest się właścicielem tego białego samochodu i potem odkrywa się różne dziwne przytarcia, wgniecenia i inne przykre niespodzianki.

01.06.2007
15:25
smile
[11]

Yans [ Więzień Wieczności ]

KOBIETA TANKUJĄCA :)

01.06.2007
15:33
[12]

krzynier [ Senator ]

O matko, widzi że ma mało miejsca to musi się tam na chama pchać. Inni też chcą przejechać

01.06.2007
15:33
smile
[13]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Tankująca jest bardziej rozbrajająca:)

01.06.2007
15:34
smile
[14]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Yans
<--------------

01.06.2007
15:47
smile
[15]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Biedne te auta, między które chciała się wepchnąć :P

Tankowanie roxx :D

01.06.2007
15:52
smile
[16]

QrKo_ [ ]

Tankowanie mocne
<---

KOBIETA WYWRACAJĄCA SAMOCHÓD :D

01.06.2007
16:01
[17]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

maczu--> to jej trzeba bylo pomoc, a nie stac jak idiota i sie smiac.

01.06.2007
16:05
smile
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

A skoro mówimy o paniach za kierownicą ;) >>

01.06.2007
16:07
smile
[19]

Igierr [ Gwynbleidd ]

niesamowita głupota

01.06.2007
16:31
[20]

cycu2003 [ Legend ]

tankowanie zajebiste, parkowanie po prostu głupota

01.06.2007
16:33
smile
[21]

pablo397 [ sport addicted ]

tankowanie ekstra

01.06.2007
16:41
[22]

Jogurt [ Saladin ]

ciąg dalszy świetności ludzkiej :)

01.06.2007
16:49
smile
[23]

Cing [ Suwalskie Wigierki SKS ]

<- co jak co ale to kładzie wszystko :)

01.06.2007
16:56
smile
[24]

stanson [ Szeryf ]

Post nr 8 wymiata ;)
Ciekawe czy szuru-bury by tam się zmieścił :O

01.06.2007
17:03
smile
[25]

BartG. [ Chor��y ]

tak to jest jak się coś robi ale zupełnie nie myśli

01.06.2007
17:03
[26]

squallu [ saikano ]

jesli chodzi o ta parkujaca to utwierdza mnie w mniemaniu ze kobiety sa cholernie uparte upatrzyla sobie ze tam zaparkuje i nie wazne jak ale musi to zrobic, wspolczuje wlascicielom tych samochodow co je postukala, mam nadzieje ze widzieli ten filmik i znalezli ja. powinna zaplacic za szkody bo nie wierze ze np. temu srebrnemu nie porysowala lakieru
a co do tej kobiety co wywraca samochod to widzialem ten filmik juz dosc dawno i do tej pory ja podziwiam bo ja bym chyba nie potrafil wywrocic samochodu przy takiej predkosci:P

01.06.2007
17:14
[27]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Wydawać by się mogło, że takie rzeczy mogą się przydarzyć każdemu...

01.06.2007
17:15
smile
[28]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

uparta :D

01.06.2007
17:40
smile
[29]

master53 [ PSP User - Sony Fan ]

- KOBIETA ZAWRACAJĄCA NA RONDZIE

A potem jeszcze pretensje miała do tego gościa, mimo że sama jechała pod prąd.

01.06.2007
17:53
smile
[30]

Wiewiórk [ - Syska ! ]


01.06.2007
17:55
[31]

szuru-buru [ Konsul ]

stanson<- pytasz czy bym się zmieścił? małym autkiem może i tak, ale takim samochodem jakie ta pani posiadała to raczej małe szanse, co nie zmienia faktu że ona nie miała zielonego pojęcia w którą stronę i kiedy trzeba skręcić koło kierownicy żeby nawet sam auta tył się zmieścił. Chyba byś nie chciał żeby ktoś podczas parkowania okorował cały bok twojej fury... no chyba że jeździsz służbową Toyotą :P


Filmik z tankowaniem niezły, ale zdjęcie Strangera wymiata...

01.06.2007
18:24
[32]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

Takie są skutki uczenia parkowania "na słupki". Ile razy widziałem już spanikowanych ludzi - zarówno kobiety jak i mężczyzn - jak mieli gdzieś zaparkować na mieście, bo ich uczyli że mają skręcać czy prostować jak słupek będzie w połowie wycieraczki, na początku słupka dachowego czy koło lusterka. A później wyjeżdża taki patałach na ulicę i co? O k***a słupków nie ma! Całe szczęście że teraz takie manewry od razu wykonuje się między samochodami, ma człowiek okazję nauczyć się orientacji w przestrzeni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.