DjJablko10 [ Konsul ]
wiem już jak zrobic żeby PSP miał neta ale jest 1 problem.....
pisze że trzeba miec router nie? problem przedstawie na zdjęciach
DjJablko10 [ Konsul ]
a router jest tam!!!!!
DjJablko10 [ Konsul ]
^
NN_Boy [ Pretorianin ]
-_-'

DjJablko10 [ Konsul ]
NN_Boy<-- po co tutaj przychodzisz jak nie potrafisz pomóc?
legrooch [ MPO Squad Member ]
To jest router u Ciebie w mieszkaniu czy na klatce schodowej?
Ma on Wi-Fi?
DjJablko10 [ Konsul ]
legrooch<-- tak a co?
edit: nie znam sie na tym i nie wiem czy ma wi-fi

Matt [ I Am The Night ]
DJ - jak nie wiesz czy masz w domu bezprzewodowy internet, to jak chcialbys zeby PSP z takiego korzystala?! Rany....
...nie wspominajac juz ze na pytanie "czy cos czy cos" odpowiadsz "tak". Zgroza.