arturszyma [ Pretorianin ]
Co to za piosenka
Wie ktoś może co to jest za piosenka? Jest to dzwonek z SE K750i.

niepowarzna [ Centurion ]
"jesteś szalona"
arturszyma [ Pretorianin ]
Nie rób UPO!

niepowarzna [ Centurion ]
UFO

Kaka11 [ Konsul ]
no higher z k750i

niepowarzna [ Centurion ]
ja jednak obstawiam "Jesteś szalona"

niepowarzna [ Centurion ]
czy ktoś sie ze mną zgadza??
a może ktos się nie zgadza?
hmm
no kto?
i już koniec